Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwa_bodbródki_mam

Podwójny PODBRÓDEK - likwidacja!

Polecane posty

Gość dwa_bodbródki_mam

Jestem bardzo chuda. Przy wzroście 160 ważę 44 kg. Próbuje przytyc i troche jakby pomaga. Moim problemem stało się jednak że dodatkowe kg zaczeły byc widoczne w postaci drugiego podbródka. Mam to po mamie. Znacie jakies cwiczenia czy masaże żeby się pozbyc drugiego podbródka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_bodbródki_mam
No nie wierze ze nikt nie ma takiego problemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololooooooooo
ja mialam przy wzroscie 163 i wadze 50 kg;p przestałam spac na brzuchu. mozesz sie smiac ale tak było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cooooo
do olololololooooooooo ja mialam przy wzroscie 163 i wadze 50 kg;p przestałam spac na brzuchu. mozesz sie smiac ale tak było co?? co ma jedno z drugim wspólnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololooooooooo
ze od spania na brzuchu skora flaczeje i robi sie drugi podbrodek. jak przestalam tak spac to zaczał znikac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cooooo
ej naprawde, myślałam o tym ale jak sie oduczyć spać na brzuchu, ja tylko tak zasypiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololooooooooo
heh nie mam pojecia. ja mialam operacje na noge i nie moglam po prostu lezec na brzuchu. po tygodniu było widać rożnice, skora spowrotem wróciła do brody:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololooooooooo
miało byc skóra wróciła do brody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DużyPodbródek
Skorzystałam z bezinwazyjnej likwidacji drugiego podbródka w jednym z salonów Warszawskich. Mam sporą nadwagę i raczej nie spodziewałam się cudów. Po zabiegu widziałam dosyć duża zmianę , w końcu zobaczyłam jak wyglądają moje uszy :) Zgodnie z zaleceniami piłam dużo wody i nie obżerałam się. Po 4 zabiegach jestem zszokowana efektem. Otoczenie widzi również różnicę co mnie dodatkowo dopinguje. Całe szczęście mam zdjęcia przed zabiegiem i po, jak mam gorszy dzień to patrze na nie aby się dalej dopingować i zmniejszać tłuszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczną metodą usuwania podwójnego podbródka jest lipoliza iniekcyjna. Zabieg ten, dzięki wykorzystaniu specjalnych igieł. nie jest bolesny. Efekty pojawiają się stopniowo w przeciągu jednego miesiąca. Można go wykonać w gabinetach medycyny estetycznej. Warto jednak najpierw upewnić się, że klinika do której idziemy posiada odpowiedni certyfikat, który gwarantuje profesjonalizm obsługi i wysoką jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikretka
Zupełnie nie dowierzałem że mogę w bezinwazyjny sposób zlikwidować drugi podbródek. To była moja zmora. Namówiła mnie koleżanka, która jest biegła w tym temacie. Zaproponowała Lipo Royal i Focus w Sensiva na Mokotowie. Pani dla pewności zrobiła mi zdjęcie przed zabiegiem , potem po nim. Efekt był zaskakujący to prawda. Z każdą godziną się pogłębiał i po kilku dniach picia wody ( taki był wymóg ) moja twarz jest zdecydowanie szczuplejsza o czym świadczą uwagi ze strony moich współpracowników. Zdecydowałem się na kolejne zabiegi, również zmniejszenie policzków. Mam tylko nadzieję, że efekt się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosz jakie reklamy
skoro zrobila ci foty zapodaj ... a nie reklamuj salonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego kto jakich efektów tak naprawdę oczekuje. Efekty po lipoliozie iniekcyjnej są stosunkowo szybko widoczne. Jeżeli jednak nie zależy nam na szybkiej i drastycznej zmianie rzeczywiście można pomyśleć o innych,mniej inwazyjnych metodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna1000
Wykupiłam 5 zabiegów na likwidację drugiego podbródka, skorzystałam z 3 bo efekt był tak duży że więcej nie należało robić. Najlepiej jest wypróbować jeden zabieg, potem zdecydować , ale ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekTylkoF+L :)
Totalny ze mnie niedowiarek. Byłem wcześniej na innym sprzęcie po którym miał być efekt, a nie było. Wykupiłem zabieg na dealu na zmniejszenie podbródka Focus i Lipo Royal - nazwy nigdy nie zapomnę, bo po raz pierwszy jestem zadowolony z efektu. Wystarczyły mi 3 zabiegi, a moi rodzice zauważyli różnicę. Każdemu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgfdsrgo
bardzo fajny efekt, widziałam na zdjęciu bezpośrednio po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMNIEJSZENIE POLICZKÓW
Okrągła twarz jak słońce- to moja zmora .Skusiłam się na ofertę promocyjną , raz kozia śmierć. O dziwo Pani przed zabiegiem zrobiła zdjęcie ( rzadko który salon stosuje tę metodę ), widziałam dość spory efekt po zabiegu i to po jednym. Mam zamiar skorzystać jeszcze z kilku zabiegów żeby zupełnie pozbyć się słoneczka na twarzy :) http://www.sensiva.pl/odmladzanie_focus_rf_twarz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbnbczxa
A ja całe życie mam problem z drugim podbródkiem , skusiłam się na mezoterapię igłową - nie polecam mi nie pomogło. Raz, że na efekt trzeba czekać długo , czekałam , czekałam i się nie doczekałam . Rodzina miała tak dość mojego ćwierkania o podbródku , że po pół roku dostałam w prezencie zabieg likwidacji podbródka w salonie , o którym również tu piszecie. Poszłam, ale moje oczekiwania po wcześniejszych doświadczeniach prosto mówiąc zmalały. Chyba nie słusznie , bo efekt mnie rozłożył na łopatki, a zdjęcia -wow. A rodzina przeszczęśliwa bo już nie gdekam o moim podbródku - bo go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Też tak miałam poszłam po dawce kwasu haliuronowego problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradniczka
Cześć, sprawdziłam na sobie masaż pięściami. Po szyi i podbródku wykonuje góra-dół , masuje zgięciami palców - dobry efekt. Jeszcze mam wspaniały masażer - ukraiński wałek uniwersalny z metalowymi igłami, którym masuje twarz, dekolt, szyje. Efekt podniesienia podwójnego podbródka jest gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coscoscocsnie tak
z tymi rosyjskimi igłami to jakiś hardkor i jeszcze walić się pięściami po twarzy nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradniczka
do coscoscocsnie tak z tymi rosyjskimi igłami to jakiś hardkor i jeszcze walić się pięściami po twarzy nie polecam chyba źle zrozumiałaś, "walić się pięściami" też nie polecam, ale głaskanie szyi( góra-dół) od podbródka do granicy gardła z obojczykiem i z powrotem - ściśniętymi pięściami jak najbardziej jest dobrą metodą: po pierwsze robisz masaż, jest lepsze ukrwienie, po drugie zachowujesz sprężystość i młodość skóry po trzecie osiągasz efekt liftingu i podniesienie drugiego podbródka, a po czwarte można tą metodą leczyć zapalenie gardła i migdałków. Od zawsze w mojej rodzinie kobiety stosowały tą metodę i nie mieliśmy problemów z opadającymi podbródkami, ani z chorym gardłem. Jeżeli chodzi zacytuje "z tymi rosyjskimi igłami to jakiś hardkor " to urządzenie wcale nie jest takie straszne jak się wydaję z wyglądu, a wręcz przeciwnie ma właściwości lecznicze opracowanie na starożytnej medycynie z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina Wolska
Hej dziewczyny! Każda z nas ma problemy i kompleksy związane z wyglądem, ale fakt, że mam cellulit tak mnie nie przeraża jak drugi podbródek, który sprawia, że czuję się grubo i staro. Jestem zaskoczona tym, że jest możliwość szybkiej likwidacji w gabinetach kosmetycznych. Ostatnio zadziwił mnie efekt likwidacji podbródka mojej przyjaciółki, która wybrała się do http://q-institute.pl/. Ja oczywiście mam dylemat czy wybrać metodę thermolifting zaffiro czy cavi lipo-ultradźwięki, a może obie metody połączyć? Cena mi odpowiada i efekty są zdumiewające. Osobiście również zastanawiam się nad liposukcją, ale troszkę przeraża mnie odsysanie tłuszczu, a co wy o tym myślicie? Będę wdzięczna za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja plecam jednak bezinwazyjne metody. Warto zrobić VelaShape na podbródek - u mnie po 4 zabiegach ładnie się wchłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkamm
Karina ja obie metody połączyłam i jestem bardzo zadowolona. Nie mam drugiego podbródka i to jest niesamowite. Kocham chodzić po gabinetach kosmetycznych, tam czuję się rewelacyjnie hehee. Chyba mam manie, a w Q Institute bardzo mi się podobało:) Polecam wszystkim wybrać się do WAWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia25
Ja nigdy nadwagi nie mialam, a podwójny podbrudek głównie kojarzony jest z tym....Zrobilam laserową lipolizę w melitusie w wawie i jest ok :) W końcu pozbyłam się największego kompleksu !!! Polecam to miejsce, bo nie sądzę, by tacy lekarze mogliby coś zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filala
Podbródek z moim gabinecie Wellderm kosztuje tak 300 - 450 PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja znalazłam trochę tańszy salon w Poznaniu, za 1 zabieg falami radiowymi RF na podbródek płaciłam 150 zł. Jestem po 3 zabiegach i widzę ogromną różnicę, miałam robione zdjęcia dla porównania. Wszyscy mi się pytają co zrobiłam, że tak ładnie wyglądam. Polecam salon www.beautypremium.pl bo efekty są gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×