Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmmagdaa

co zrobić teraz?

Polecane posty

Wczoraj moja mama złapała mnie na pieszczotach z moim chłopakiem, do tamtej pory mnie unika i się nie odzywa....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ich miało nie być do dziś wieczora w domu,ale chyba im się nagle plany zmieniły... a my nawet nie słyszeliśmy,że oni wracają;/ próbowałam z nią porozmawiać,ale mnie unika;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też się ich nie spodziewaliśmy;/ co lepsze, ojciec nie jest wściekły, zachowuje się normalnie, ale w mamę jakby coś wstąpiło:(;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy...
To nie jestescie dziecmi ,zeby unikac rodzicow..heh..A co byloby ,gdybyscie uprawiali seks..jak na pieszczotach nie odzywa sie do Ciebie to co bylo by z seksem ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15lat? hmm to ja miałam jakieś prawie 10lat temu;) czuję się głupio, że ktoś nas widział, do tego w tak dyskomfortowej sytuacji,ale cóż stało się, a ona dalej swoje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście już dorośli i takie rzeczy w tym wieku już raczej nie powinny dziwić. Zrozum jednak że dla mamy zawsze będziesz małą dziewczynką. Dlatego tak zareagowała. Poczekaj trochę. Przecież się Ciebie nie wyprze z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany w sumie
a w tym wszystkim co na to twoj chlopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, zresztą nieraz oboje nawzajem zostawaliśmy u siebie na noc i nie było problemu, a nie trzymaliśmy się za rączki i nie zasypialiśmy od razu...więc nie wiem skąd teraz ta cała akcja? co an to mój chłopak? poczuł się niemniej głupio niż ja, zebrał swoje rzeczy i natychmiast pojechał do siebie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadsada
to zależy co rozumiesz pod pojęciem pieszczoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jeszcze pisał do mnie,że przecież jesteśmy dorośli i nic się nie stało,ale już sama nie wiem echh o co chodzi;/ Dziś z rana dzwonił jak się czuje i jak atmosfera w domu,ale tu ciągle jak po burzy heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany w sumie
nie rozumiem, ludzie dorośli,a inni im problemy robią? a twoja matka powiedziała w ogóle o co jej tak naprawdę chodzi? nie zdawała sobie sprawy,że ma dorosłą córkę,która spotyka się z facetem i razem ze sobą sypiają??? hello!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieścliśmy się oralnie... nie, nie powiedziała w ogóle o co jej chodzi, po prostu przestała się do mnie odzywać i mnie unika;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz częściej rozważamy tę opcję,bo ileż można udawać,że nic się nie stało albo przepraszać,że tak czy inaczej spędziło się wspólnie wieczór?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie. ty jesteś pradopodobnie przy końcówce studiów (w "najdłuższe" opcji edukacyjnej ;) ), twój facet dobrze po.. dziwi mnie że jeszcze nie mieszkacie razem.. powodzenia w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just a dream
no wiesz Magda, teoretycznie jestem obcykana, ale gdybym zobaczyła nagle moją córkę jak robi loda koledze, to mogłoby mnie na kilka dni zatkać.. Co innego wiedzieć, co innego - zobaczyć. Tak, że ja Mamę rozumiem. A jak chcecie sobie robić takie zabawy, to trzeba drzwi na klucz i tyle. Albo się wyprowadzić na własne, a nie dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku kończę, on 1kierunek skońxzył już jakiś czas temu, teraz kończy podyplomowe... nie mieszkamy razem,bo w sumie dużo byliśmy w rozjazdach oboje,zwłaszcza za granicą... Nie dziękuję,żeby się spełniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
just a dream akurat kiedy rodzice weszli do salonu, to ja nic nie robiłam...to on "działał",że nawet ich nie miał jak zauważyć..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saska 1234
tzn on cie piescił oralnie?? to chyba gorsze zło niz by miała zobaczyc jak robisz mu loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to on pieścił mnie oralnie... też tak myślę,że gorzej by było gdybym to ja go pieściła i robiła mu loda,ale cóż... chyba jej nie przetłumaczę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek z daleka
mnie też się kiedyś zdarzyło być w podobnej sytuacji,ale później jej rodzicom przeszło,więc spokojnie;) ochlonie i wszystko będzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tego
gdybyście mieli po naście lat, to rozumiem,żeby robic jakieś akcje,ale jesteście dorośli,więc po co te fochy innych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nir masz co tłumaczyc bo wprawiłabys zarówno siebie jak i mame w wieksze zazenowanie .. ona po prostu musi z tym jakos sie oswoic..wcale jej sie nie dziwie ze cie unika...pewnie jest w szoku:P a czy byliscie nadzy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina szczera
ja kiedyś wpadłam do domu na chwilę po coś i zastałam mojego brata z dziewczyną w pełnej akcji w kuchni i o mało nie wywaliłam kozła z wrazenia;) fakt oni byli ubrani,ale on jej wcale nie pomagal zbierac zakupow z ziemi...hehe pozniej oni sami mnie unikali jak zla koniecznego, calej naszej trojce bylo troche glupio, mimo,ze wszyscy jestesmy dorosli,ale to tak niezrecznie jednak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×