Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmmagdaa

co zrobić teraz?

Polecane posty

Gość paulina szczera
wiec spokojnie, Magda, przejdzie mamie i przejdzie z dnia na dzien do porzadku dziennego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys ci to powiem...
hmmm jak dla mnie, to nic nie rób, załoze sie,że sprawa rozejdzie sie po kosciach:D moze niech chlopak kupi kwiaty dla mamy i wpadnie do was na kawę?:D powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dziwi Was
ze nie mieszkaja oddzielnie? Znaczy razem, nie w domach rodzinnych. Przeciez nie tak latwo w dzisiejszych czasach o wlasny kat... :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczera dziewczyna zresztą wiesz, nie wiem jak miałabym się tłumaczyć \"wiesz nie wiedzieliśmy,że wrócicie wcześniej?\" echh;/ on był nago, ja byłam bez bielizny w koszulce nocnej...dość hmm skąpej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys ci to powiem moze niech chlopak kupi kwiaty dla mamy i wpadnie do was na kawę? on chciał dziś zajrzeć do nas, chciał przeprosić czy coś,ale ja rozmawiałam z nim,że narazie to chyba nie ma sensu, póki moja mama nie zacznie rozmawiać ze mną, to on niech się lepiej nie wyrywa echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre bardzoo
on był nago, ja byłam bez bielizny w koszulce nocnej...dość hmm skąpej... zawsze możesz powiedzieć,że było wam gorąco i musieliście się rozebrać,a on akurat coś zgubił i spadło między twoimi nogami:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.mala.asia
szczerze wspolczuje . sama niejednokrotnie zastanawiaklam sie co by bylo gdyby moja lub jego mama wpadala w takim momencie. i chyba by zawalu dostala moja mama. twoja sie tylko nie odzywa wiec nie jest zle. na pewno niedlugo dojdzie do siebei i stwierdzi ze nic takiego sie nie stalo. mala wpadka przeciez kazdemu moze sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz powiedzieć,że było wam gorąco i musieliście się rozebrać,a on akurat coś zgubił i spadło między twoimi nogami tylko mnie jakoś do śmiechu nie jest;/ a tak nie powiem,bo nikt idiotą nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia.mala.asia nie odzywa się, unika mnie, traktuje jak powietrze...rozumiem,że jest w szoku, sama pewnie byłabym...ale mogłaby cokolwiek powiedzieć, a nie... wrrr;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest ,nasi rodzice maja na to inne poglady i zachowuja sie tak jakby oni nigdy tego nie robili ,a my jestesmy z kapusty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agni-s a my jestesmy z kapusty heh dokładnie i przyniósł nas bocian prawda?;) ale co zabawne, tata też przy tym był i nic, z nim jest wszystko jak wcześniej...a mama? w ogóle jej nie poznaje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarzaX.. jak tak moż
ja wlasnie mowilam ostatanio kolezance ze moja mama chyba sadzi ze ja mysle ze mnie bocian przyniosl:P.. MAgda musisz wytrzymac. a jak juz nie mozesz to ja postaw pod sciana i nie daj wyboru. wstan teraz od kompa i idz do niej i powiedz 'mamo musimy porozmawiac. przestan mnie unikac....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to jej nie ma, pojechała do koleżanki, oficjalnie na kawę...hmm a ja zaraz skoczę na spacer,bo mój facet dzwonił i tak może się dotlenimy i spróbujemy znaleźc wyjście z tej niezręcznej sytuacji heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarzaX.. jak tak moż
to dobry pomysl. ale wieczorem pogadaj z nia i nie daj jej sie wymigac od tego. moze mama pojechala do kolezanki bo nie wiedziala co ma robic i musiala z kims o tym porozmawiac bo twoj tata puscil wszystko kolo nosa nie robi problemu wiec nie bardzo ja chyba rozumie.. powodzenia Madziu :) uwierz ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek po trzydziestce
hmm z tego co tu zerkam, to bardziej w szoku powinniście być Wy niż akurat Twoja mama... jesteście dorosłymi, dojrzałymi osobami,więc w sumie troche nie rozumiem tej całej obrazy majestatu z jej strony? i sam przez to jestem w szoku... powodzenia Magda i głowa do góry i nie zrażajcie się do...pieszczot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza moja myśl? upsssssss druga? no w sumie, zawsze mogło być gorzej...;) trzecia? przejdzie jej albo i... już jej przeszło?:) no właśnie może już jesteś po rozmowie z mamą? daj znać co i jak tam?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po spacerze jakoś i mnie i mojego facetowi lepiej i jak wracaliśmy, on zajrzał do mnie, mama już byla,ale nie chciała z nami rozmawiać, tata powiedział,że narazie nie ma może czego roztrząsać hmm cóż... nadal grobowa cisza w domu, gdyby nie tata, to echh...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasda
NIe dziwię się Twojej mamie, przepraszam, ale to byłaby bardzo krępująca sytuacja... co zrobiłabyś gdyby było odwrotnie, tzn ty wchodzisz a Twoją mamę liże Twój ojciec? Goły... itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdasdasda NIe dziwię się Twojej mamie, przepraszam, ale to byłaby bardzo krępująca sytuacja... co zrobiłabyś gdyby było odwrotnie, tzn ty wchodzisz a Twoją mamę liże Twój ojciec? Goły... itd.? tak, wiem,że sytuacja była krępująca,zresztą nie tylko dla niej,ale dla mnie,dla nas też... ale jakoś ojciec nie robi z siebie miłosiernego,a też nas tam zastał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Ale ty magda się przejmujesz. Dziwi mnie i postawa twoja i twojego faceta i mamy. Jesteście dorośli przecież. Owszem, głupio możecie się czuć ale nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejmuję się,bo sytuacja była głupia i krępująca... moi rodzice weszli do salonu i zastali mnie pół nagą, mojego faceta nagiego..do tego między moimi nogami echh...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
twoja matka zachowuje sie dziwacznie kazdy powinien wziac na siebie czesc niezrecznosci tej sytuacji niezrecznosci- bo to nie tragiczna sytuacja tylko niezreczna wlasnie nie bede tobie niczego radzic bo nie widze problemu innego niz ten, ktory ma twoja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Mi kiedyś podobna sytuacja się przytrafiła, ale obróciło się wszystko póżniej w żart i rozeszło się po kościach. Dziś śmiejemy się na wspomnienie o tamtej wpadce. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej reakcja jest normalna..... i wiek nie ma tu znaczenia :o tak samo jak Ty nie chciałabyś zobaczyć rodziców uprawiających sex lub dziadków zażywających pieszczot tak samo dla niej widok córki pieszczącej się z chłopakiem nie był podniecający. Przeczekać, przejdzie jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
to nie jest normalna reakcja matka nie powinna robic tego corce robic tego czyli pokazywac ze nie akceptuje jej seksualnosci chocby bylo to dla niej nie wiem jak trudne to jest jej rola miedzy innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieee
echh dorośli ludzie, a inni się dziwią, że się kochają??? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr zimno
ejj i po co robic młyn? nie rozumiem twojej matki, przecież nic się tak naprawdę nie stało;/ co za ludzie:D ale cóż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×