Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soft Light

Przyłapałam go!!!! Co teraz???

Polecane posty

Gość Soft Light

W sylwestra byliśmy na imprezie u znajomych. Ja z kilkumiesiecznym brzuchem siedzialam i opowiadalam o urokach ciazy. On ciagle wychodzil twierdzil ze chce pobyc sam. Po dluzszym czasie postanowilam sprawdzic co sie z nim dzieje. Przylapałam go na spoufalaniu sie z jakas laska. Potem twierdzil, ze tylko ja pocieszal. Bardzo mnie zabolalo bo wiem ze gdybym nie weszla wtedy mogloby dojsc do czegos wiecej. Prawdopodobnie tak by bylo. Co o tym myslec? Rozstac sie? Zostac z nim? Jezeli juz teraz ciagnie go do zdrady to co bedzie pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właściwie opisz dokąłdnie co on robił? Kurde, jak ja kocham rady typu "zostaw go" jak sie nawet nie zna dokładnie sytujacji... jak tak każdego by sie zostawiało bo coś nie apsi to nigdy by się faceta nie znalazło bo zawsze jest cos :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudno tobie
cokolwiek radzić na podstawie tych kilku słów ktore napisałaś Już to zdanie ... "On ciagle wychodzil twierdzil ze chce pobyc sam." ... jest dla mnie ..... chore Facet idzie na impreze i nie chce być tam gdzie są wszyscy tylko chce być sam To do cholery jak chce być sam niech siedzi w chacie, a nie szwęda się po imprezach ! Jak on tłumaczy swoje zachowanie ? To równiez istotne Czy juz kiedyś robił sobie takie "wycieczki" w stosunku do innych babek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugryź się
w dupę i poczekaj na wasze wnuki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Z drugiej strony laska z brzuchem na imprezie. W domu razem powinni siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale impreza tom przecież nie tylko tańce, hulanki, swawole. :classic_cool: Mogła to być po prostu posiadówa do pogadania u znajomych. Ale autorka sie nie odzywa, wiec co tu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno załozyłam se konto na nk... przypetała sie szkolna miłość z jakimś wierszem do mnie, patrze: koleś ma żone w ciąży, duzo młodsza - bo nastolatka jeszcze - kazałam spierdalać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soft Light
Była to impreza typu domowka bardziej na zasadzie posiedzenia razem, pogadania. Kto chcial to tanczyl w innym pokoju. Ja ze wzgledu na stan siedzialam w pokoju i rozmawaialam z ludzmi. Moj maz nie nalezy do osob szczegolnie lubiacych tanczyc. Pod pretekstem ze nie chce zbyt wiele wypic wciaz wychodzil na korytarz. Kiedy chcialam z nim tam pobyc on ciagle mnie splawial mowiac zebym wracala do pokoju on sobie chwile postoi. Wrocilam wiec do rozmowy z kolezanka i zagadalam sie. W pewnym momencie cos mnie tknelo i postanowilam sprawdzic co sie z nim dzieje. Nigdzie nie moglam go znalesc ...przestarszylam sie ze moze zle sie poczul. W pewnym momencie wyjrzalam przez okno i zobaczylam jak stoi z dziewczyna bardzo blisko i dotyka jej twarzy. Wydala mi sie to bardzo intymna sytuacja (okropnie mnie to zabolalo) i pod wplywem emocji otworzylam drzwi. Wrocilam szybko po torebke i ucieklam. On poszedl za mna. W domu z nerwow dostalam drgawek, zaczelam pakowac swoje rzeczy. On zaczal tlumaczyc ze do niczego nie doszlo, ze tylko ja pocieszal poniewaz zalila mu sie ze nikt jej nie chce, a ona by chciala kogos miec, przepraszal i mowil ze mnie kocha. Przekonal mnie zebym jednak zostala. Kiedys wydawalo mi sie ze moge mu zaufac i ze jest inny niz ci wszyscy slabi faceci, ktorzy leca na pierwsza lepsza babke , ktora na nich spojrzy...inna niz zona czy dziewczyna. Teraz juz sama nie wiem. Od czasu kiedy sie to wydarzylo ciagle mam wrazenie ze mnie zdradza, sni mi sie to po nocach....nie moge zapomniec:( byc moze to tylko moja wyobraznia, moze sobie to wszystko dopowiedzialam, moze to przesadna zazdrosc , a moze nadwrazliwosc kobiety w ciazy i rzeczywiscie nie ma sie czym przejmowac. Intuicja jednak kaze zachowac ostrozność i ograniczyc zaufanie. Dodam, ze juz kilka razy zdarzaly sie sytuacje, w ktorych wykazywal nadmierna troske lub zainteresowanie innymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie tak by bylo. Co o tym myslec? Rozstac sie? Zostac z nim? Jezeli juz teraz ciagnie go do zdrady to co bedzie pozniej? ja pierdziele ale jazda ....koles w sumie nic nie zrobił... co to znaczy spoufalał sie ? pocieszał ja wkładajac reke w majtki ? chyba nie ... dla niego mogłą byc to rozmowa dla ciebie zdrada... za duzo paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista i ON a nie ona
kawał gn.oja i skur.wysyna. Nie ma nic gorszego niż facet, który nie dość, że ma ciągoty do innych kobiet mając żonę to jeszcze żonę w ciąży. Taki zwierz nie powinien być ojcem, bo zdradził i Ciebie i Wasze nienarodzone jeszcze dziecko. Zakładając rodzinę, mając dzieci to powinno się myśleć głową a nie łbem kutasim. Kobieto nie daj się mu i walcz o siebie. On już nie zdał egzaminu z bycia głową rodziny i autorytetem dla dzieci. To tylko ssak kierujący się instynktem a nie człowiek gotowy na rodzicielstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma większego gnoja niż facet który zdradza swoją kobietę która jest w ciąży ja bym mu kazała spie**alać w podskokach jesli dla ciebie dotkniecie twarzy jest zdrada to proponuje juz odejsc od tego faceta ....bo co to bedzie jesli dotknie jej reki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie. Ciekawy jestem co rodzicielstwo oznacza dla niektorych. W koncu to tez jest wynik popedu i realizowania swoich potrzeb. Gdyby nie ta cielesna natura czlowieka nie bylo by dzieci ani seksu, ktory prowadzi do utrwalania wiezi miedzy ludzmi. Wychodzi na to ze w jednej sytuacji to samo mozna a w drugiej nie mozna. Co jest kryterium? Obawiam sie tylko jednego, ze w sytuacji opisanej powyzej zaczynaja powielac sie modele zachowan wielu starszych malzenstw, gdzie kazdy bedzie ukrywal to co robi a sposobem "rozmowy" beda emocje i histerie. Zaciekawila mnie poprzednia wypowiedz. Bo po pierwsze chcac kogos zmienic lepiej jest tlumaczyc niz narzucac. Ktos kto ma innych za zwierzeta raczej nie wyraza szacunku do inych ludzi ani zrozumienia ich natury. Zrozumienie jest sednem do nalepszego zrozumienia. Wiekszosc mezczyzn ma tka nature ze i tak bedzie sie ogladac za innymi kobietami, zwlaszcza ze ta cecha mezczyzn doprowadzila do poznania obecnych zon (kobiety przeciez wymagaja zeby to raczej mezczyzna wykazal inicjatywe a nie one). Cecha raz uzywana raczej zanika i w dalszej perspektywie nie prowadzi do pojawianai sie meskich zachowan u mezczyzny, o co kobiety pozniej maja pretensje. Same sprzecznosci. Problem raczej nalezy postawic inaczej. Zrozumiec swoje natury i psotepowac w taki sposob zeby nie ranic uczuc drugiej osoby, ale uczuc a nie chorych ambicji i zlych, wyuczonych schematow ktorych jestesmy niewolnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszał ja wkładajac reke w majtki ? misiu śmiechem żartem do super pomysł na pocieszenie:D a na poważnie- kobietę w ciąży można zranić wszystkim- wiem coś o tym- mój mąz kiedyś mnie klepnął, co zresztą czyni dość często a ja rozpłakałam się jak dziecko kim była ta dziewczyna- znajomą ?przyjaciółką?kuzynką? będzie chłopiec pocieszał tak wszystkie nieszczęśliwe? nie uważam , że stało się coś wielkiego- ale mimo wszystko zachowanie owego pana pozostawia wiele do życzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trendowata
co zrobisz z gnojkiem... Twoja sprawa, ale dziwi mnie, że któraś panna na Sylwestrze połaszczyła się na dupka który przyszedł z brzuchatką, rany!!! jednak durnych lasek nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ... ciekawe co to za panna była ? moze jego dobra kumpela...wieloletnia..??? osobiscie tez mam mam 2 kolezanki które moge sobie przytulac nawet w obecnosci włąsnej dziewczyny .... moge ,bo wiem ze ona nic przeciwko temu nie bedzie nic miała ,bo po prostu wie ze traktuje je jak własne siostry :D i znamy sie ponad 20 lat ... ps.ike fajna nowa stopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat ale nie mówisz pannie- że chcesz pobyć sam- bo nie masz nic do ukrycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietą po 20
nie przesadzajmy to nie jest żaden powód do zerwania być może Twoj facet należy do tego typu mężczyzn, który lubi czuć się potrzebny,adorowany poprostu męski w towarzystwie kobiet, ale to wcale nie znaczy że Cię nie kocha i mu na Tobie nie zależy i kieruje nim chęć zdrady-odpuść trochę,opanuj emocje bo takim zachowaniem niczego dobrego nie zdziałasz...ale bądź też lekko czujna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ja przed swoja nic nie ukrywam ... jesli chce sie spotkac z tymi moimi kumpelami to jej po prostu o tym mówie ...:D i ide ,ona jest spokojna bo je juz poznała i sie z nimi fajnie zakumplowała ... wiec nie ma w tym nic złego i ciesze sie ze ta moja ma takie a nie inne myslenie i podejscie do takich spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale w tej sytuacji nie macie racji. Oczywiscie nic sie nie stalo ale jesli jest prawda co pisala autorka ze chlopak ja \"wypychal\" zeby moc sobie porozmawiac a nie \"zapraszal\" to jest to powod do powaznej rozmowy nad relacjami i zachowaniem sie ale nie jest powodem do histerii czy jakiejs tragedii. Wlasnie brak akcpetacji natury, rozwiazania problemu wzajemnego zachowania sie moze doporwadzic do sytuacji w przyszlosci, ktora autorka obecnie moze sobie tylko wyobrazac. I co ciekawe jesli po latach stwierdzi ze takie \"zyczeniowe\" myslenie doprowadzilo do czegos konkrewtnego to bedzie jedynie swiadczylo o tym, ze teraz, w tym momencie oboje nie zaczeli wypracowywac sobie wzajemnego zrozumienia i szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno ...
twój mąż zachowal się niewłaściwie to fakt, ale gdyby z tego powodu malżeństwa miały się rozstawać ... nie przesadzajmy Związek 2-ch osób to równiez zaufanie, bez zaufania jest bardzio trudno żyć razem ... Na twoim miejscu nie podejmowałabym żźadnych decyzji pod wpływem chwili ... pożyjesz zobaczysz jak to będzie. Nie myśl o tym co złe, tylko patrz optymistycznie na życie, urodziosz dziecko, faceci jak zostają ojcami bardzo się zmieniają (nie jest to oczywiście norma) ... Dobrze by było zebyś angażowała go do prac domowych i opieki nad dzieckiem od samego początku No i dobrze żebyś była kobietą niezależną ... Nie raz bywa tak, że facet jest pewny swojej partnerki i zaczyna brykać ... dlatego dbaj o siebie i ... życzę szczęścia i niech maleństwo dobrze się wam chowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno ...
DO ... WYKŁADOWCA [Tak na marginesie. Ciekawy jestem co rodzicielstwo oznacza dla niektorych. W koncu to tez jest wynik popedu i realizowania swoich potrzeb. Gdyby nie ta cielesna natura czlowieka nie bylo by dzieci ani seksu, ktory prowadzi do utrwalania wiezi miedzy ludzmi. ] Rodzicielstwo to również obowiązek, ...... odpowiedzialność za swoje decyzje Człowiek to istota myśląca i popęd popędem, ale nie jesteśmy zwierzętami i potrafimy również myśleć ... ;) Jeżeli facetowi/babce spodoba się ktoś inny i od razu myśli o flircie i może jeszcze o czymś więcej ... to niech nie zakłada rodziny tylko zajmie się polowaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonapytajaca
Moim zdaniem to on jest winny, mówi Ci że chce pobyc sam i Ciebie wypycha do innego pokoju a tu nagle pociesza kogos i ta dziewczyna nie przeszkadza mu tak jak właśna żona i ma ochote z nia rozmawiac a ze swoja żona żoną nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepliwa baba
jak mnie wkurwiaja takie glupie baby , ktore potrzebuja pocieszenia.. i najpepiej jak ja bedzie pocieszal facet innej... moja droga nagadalabym mu jak nic.. a tamta gnida... taka nieszcesliwa to niech sobie napisze do klubu nieszcesliwych a nie wyciaga ci faceta i szuka pocieszenia.. nie badz glupia jakbys zaczekala chwile i zobaczyla co bedzie dalej napewno bys sie lekko zdziwila jak by te pocieszenia wygladaly dalej... faceci mysla peniskami ,a nie mozgami... o ile mozan stwierdzic ze w takich sytuacjach w ogole pamietaja ze maja cos takiego jak mozg... a ten towj pozal sie Boze maz, nie wiele lepszy.. jesli kolezanka ma klopot to po pierwsze pogadal by z nia gdzies normalnie w pokoju, a nie wylazil przed dom a ciebie splawial... chcial byc z nia sam.. i tyle... uwazaj na niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjj dziewczyny
nie dajmy się zwariować Ta dziewoja chciała żeby ktoś ją pocieszył i przyszła na imprezę ... sciema na całego Facet mysli moja babka w ciąży i nikt na nia nie poleci więc poczuł się pewny swego ... jak jakiś Arab albo Cygan ... Nie raz trzeba facetem wstrząsnąć żeby wiedział co z czym się je :-D , a jak mimo to facet nie kuma to ... zawsze można go zamienic na lepszy model Dziewczyny warto mieć oczy szeroko otwarte przed ślubem, bo po ślubie to już za późno Jak wiemy po ślubie facet zmienia się na gorsze więc ... WYBÓR NALEŻY DO WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktos tu pieknie generalizuje :P... wszyscy tak najezdzaja na faceta ze chuj ,kutas ,zdradza ze mu odciac pena ... a ja jak na razie nie zauwazyłem zeby autorka napisała ze jej maz zdradził ja w jakikolwiek sposób ..? to jest fajne jak łatwo kobiecie pod wpływem emocji i pewnego rozumowania przychodza do głowy akty oskarzania i wyimaginowanej histori zdrady która wogole nie zaistniała... proponował bym tak dalej myslec ,a wtedy moze fantastyczne historie sie spełnia ,i wtedy nie bedzie to jego tylko wasza wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego ty pakowałaś SWOJE rzeczy?????? Następnym razem (oby go nie było) pakuj JEGO klamoty w stary koc i za drzwi wyrzucaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowicie ze to nic takiego
bo dotykał jej twarzy ok. ale kłamał autorkę, mówił że chce pobyć sam a jednocześnie poszedł do innej. Jakby mój facet zrobił coś takiego to zaraz bym go pogoniła i mówcie co chcecie ale ja nie wybaczyłabym czegoś takiego. Wybaczajcie dla was "normalne" sprawy a później cierpicie bo facet zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
heh jak ja lubie tych teoretykow mondruli..co to w zyciu niczego nie posmakowali.. "odejdz od gnoja" - czy ci ktorzy to mowia (w roznych wariantach) zastanowili sie moze gdzie ma odejsc kobieta? w ciazy? tak od razu, zadecydowac o przyszlosci swojej i dziecka na podstawie jednej sytuacji (bez znaczenia zreszta jakiej).. pisac latwo a tak na marginesie odchodzac wyswiadczylaby mu przysluge....heh wiem co mowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorii
Do autorki..Jestes w caizy wic hormony Ci wariuja, wiem ze to dziwna sytuacja ale zastanow sie sama co bedzie jak odejdziesz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×