Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joasiaaa19

Wibrujące jajeczko

Polecane posty

Gość Ewelina1990
Wibrujące jajeczko to nie tylko gadżet do samotnej masturbacji. razem z moim chłopakiem często używamy go podczas gry wstępnej. Idealne mnie rozgrzewa i sprawia że jestem mokra już po kilku chwilach zabawy z tym gadżetem. mój chłopak uwielbia trzymać pilocik i obserwować jak moje cialo odpływa w miłosnym uniesieniu. Ostatnio także włożyłam jajeczko do buzi a następnie zaczęłam pieścić oralnie mojego faceta. radość w jego spojrzeniu była bezcenna. Do takich zabaw idealny jest ten model http://www.seks-shop.com.pl/wibartory_kulki_i_jajeczka.php?pro_id=386&smile_funky_-_wibrujace_jajeczko_z_silikonu Kupiłam go jakis czas temu ale jestem bardzo zadowolona z niego jak i sklepu z którego go zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co patrzyłam dla siebie po sklepach erotycznych to najbardziej mi wpadły w oko w sklep-intymny.pl nie drogie i fajne po kilka trybów wibracji i tam sobie zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także jestem zainteresowana zakupem takiego jajeczka :) Polecacie jakieś sprawdzone modele i sklepy wysyłkowe? Oglądałam już na sklepintymny.pl i chyba tam coś wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika0
moze jestem ciemna , ale jak go wyjąc po ... a jak ucieknie głęboko? skoro jest bez przewodu nie złapie sie go jak tampona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
uzywam podwójnego ( większe do pochwy, mniejsze do .łechtaczki) bez przewodu na pilota. Doskonała sprawa - jak ktoras juz napisała orgazm np na ulicy w tlumie jest czyms nadzwyczajnym. Nie ma obawy, ze sie " zgubi" w srodku i nie da sie go wyjąc. Bardzo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ucieknie daleko bo ma sznureczek/żyłkę. Ja kupiłam na allegro z aukcji nr 3906632135. Jestem zadowolona i polecam każdej, orgazm gwarantowany :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheila_Morphine
Czym jest to jajeczko? Mowiąc szczerze to słyszę o nim po raz pierwszy, polećcie coś konkretnego dziewczyny! Od paru miesięcy bawię się popularnym LELO i bardzo bardzo chciałabym spróbować czegoś w podobny sposób eleganckiego i subtelnego dla eleganckiej i subtelnej kobiety, tak dla odmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaga
Ja kupilam jajko ale jestem nie zadowolona. Nie daje mi satysfakcji, za słabe ;) dla mnie wyrzucone pieniadze . Lepiej dolozyc kaske i kupic dobry wibrator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym pasuje to innym tamto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu dla,facetow nie wymysla fajnych zabawek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo7777
Ja wlasnie wyprobowalam pierwszy raz. W srodku bez wrazen, ale na lechtaczke, niebo, mmm.. :)) Teraz chyba bede sie bawic co noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chcę kupić to jajeczko ale nie wiem jaki rozmiar czy możecie coś doradzić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je kupiłam w tym sklepie www.tommiwhite.pl -mają duży wybór kolorów i spoko cenę,a zabawa jest przednia-polecam Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je kupiłam w tym sklepie www.tommiwhite.pl -mają duży wybór kolorów i spoko cenę,a zabawa jest przednia-polecam Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam podobne i było doskonałe. teraz mam podwójne i to jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a czy nie lepszy wibrujacy fiutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator lepszy i większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś na stymulację sutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stymulację sutkow polecam moje piersi( 75B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×