Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joasiaaa19

Wibrujące jajeczko

Polecane posty

Gość gość
Po co Wam jajko z wibracjami, jak facet obok. Czegoś tu nie rozumiem. Zmieńcie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórych facetów strasznie kręci babka z jajeczkiem w ... i pilotem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj znalazłam spoko gadżet nadaje się do stymulacji praktycznie każdej części ciała :) http://lovemakers.pl/wibrujace-jajko-odeco-158.html Bardzo dobra jakość produktu, wiele trybów wibracji i niesamowita skuteczność. Jeżeli chodzi o kontakt ze sprzedawcą bardzo polecam, miło i rzetelnie. Dyskretna paczuszka owinięta w czarny strecz, żadnych znaków określających zawartość, same pozytywy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajeczko to dobry pomysł, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam takie jajeczka sterowane telefonem, fajny gadżet na wyjście z mężem na kolację lub do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam, czytam i to jajeczko jest zachęcające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam jajeczko, fajna zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do Pań używających jajek. Czy jajko o wymiarze 7cm x 3cm nie będzie przeszkadzało w swobodnym poruszaniu (mam na myśli zwykłe chodzenie)? nie będzie zbyt duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andi 123 - to jest dobry rozmiar. Mam o tych samych wymiarach i jest super. Przy chodzeniu jeszcze lepszy efekt. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzięki za odp. Twój partner robił Ci takie numery, że gdzieś wychodziliście i on włączyał je w niespodziewanych momentach? / andi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechhha101
Ja kiedyś stosowałam, ale niczego przyjemnego w tym nie widziałam. Odpaliłam http://redtube.net.pl i myślałam, że będzie coś lepiej... ale było jakoś tak normalnie. Nie polecam jednym słowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andi 123 - facetowi nie dałam - musze to kontrolować bo mam bardzo głosne reakcje na orgazm. Lubię zabierać ze sobą jak jestem sama. od 10.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze zrobił że Ci kupił bo to rewelacyjny gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrSzaweł
To wibrujące jajo to ciekawy pomysł dla niej na walentynki :) Moim zadaniem oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solista
Jajko to są dwa rzeczy pilot i jajko kobieta wkłada sobie jajko albo do przedniej albo do tylnej strony daje je chłopakowi albo sama i jedzie samochodem sied******inie chłopak włącz nie spodziewane wibrator możesz się wtedy rozkoszować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vibe Therapy Reign
no to ja na wakacyjny wyjazd zakupiłem mojej narzeczonej wibrujące jajeczko sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota :) taki mały ale dający wile przyjemności gadżet. Jajeczko oferuje trzy programy wibracji i trzy programy pulsacji Naprawdę warto inwestować w takie gadżety gdyż bardzo urozmaicają one czas w łóżku :) Polecam dla zainteresowanych http://www.erotyczny24.pl/vibe-therapy-reign-srebro-czern-p-267.html Vibe Therapy - Reign

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endriuen
Takie jajko do stymulacji to naprawdę świetna rzecz, kupiłem kiedyś coś takiego w celu urozmaicenia zabaw z moją partnerką. Muszę powiedzieć, że oboje mamy z tego niepozornego sprzętu dużo satysfakcji i już myślimy o zakupie kolejnych. Największy wybór tego rodzaju gadżetów znaleźliśmy na wstyliwie.pl więc już od jakiegoś czasu jesteśmy wierni ich zabawkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×