Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naiwna 007

Czemu kobiety wolą jebaków od normalnych gości?

Polecane posty

Gość Naiwna 007

Tak jak w temacie! Wkurza mnie to, że nie potrafię się zakochać w normalnym kolesiu. Mówi, że mnie kocha, wiem, że mnie nie oszuka, nie zrani, nie zdradzi. Jest przystojny, dobry, grzeczny, pracowity, ułożony. Miałabym z nim dobre życie. Ale brakuje mi czegoś, takiej niepewności... Wiem, że gdyby odszedł nie czekałabym pod drzwiami. Byłam kiedyś zakochana i wiem jak ten stan wygląda. Chłopak był niegrzeczny, ale szalałam za nim. A tutaj to ja tym wszystkim steruje, wszystko zależne jest ode mnie. Ja czegoś chce - robimy to, nie chce - nie robimy. Robi wszystko o co poproszę, ale nigdy nie robi niczego z własnej inicjatywy, nic mnie nie zaskakuje. Wszystko jest szablonowe. A może ja marudzę? Tak wygląda dojrzały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
No ja nie ukrywam, że sama lubię szaleć, lubię dobry seks, lubię wyzwania, zwariowane życie, alkohol... Nie lubię szablonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam to samo.......Zniszczylam wiele zwiazkow z fajnymi i porzadnymi kolesiami na rzecz "jebakow" "karkow" chamow itd itp ....i tylko tacy mi pasowali....:-0 Potem bylam sama...prawie rok,uspokoilam sie ,zaczelam myslec "npormalnie" i poczulam ze chce kogos "stabilnego" czulego,dobrego........Ale nie moglam znalezc.......Bo same "jabaki" sie trafialy ale mnie juz to nie cieszylo......W koncu znalazlam GO a raczej on mnie........Dobry,czuly,kochany,romantyczny,ulozony,kochajacy,pracowity,mily, po prostu idealny........ Moze musisz dojrzec ,zeby zmienic podejcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegoś się chce albo czegoś się nie chce :-) Po co Ci ten normalny facet skoro wolisz (jak to sama określiłaś) \"jebaków\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj baby, baby. Was to jak powiedzial w filmie "Chlopaki nie placza" C.Pazura: " Baby to sie powinno zaprzegac do pluga i orac nimi pole". Bo tak w glebi duszy potrzeba Wam takiego traktowania. Inaczej przewraca Wam sie w glowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
taaa normalne to jest jak sie ma 20 kilka lat ,ale nie w wieku 30-tu:O😭 wiec kiedy sie dojrzewa?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wolę jebaków
:O odrzuca mnie na odległość od nich:O jakbym znalazła jednego, inteligentnego, rozgarniętego, opiekuńczego, dobrego, który byłby wierny a przynajmniej nie byłby hipokryta, kochałabym do śmierci, nieważne, jak by wyglądał itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
- Po co Ci ten normalny facet skoro wolisz (jak to sama określiłaś) "j**aków" ? No bo rozsądek mówi, że z tych związków z jebakami (pięknych, niestabilnych, zakręconych, zaskakujących) nie ma nic prócz łez na koniec. Mam przecież jakieś uczucia. A po co mi on? Nie wiem. Kręcił się koło mnie 2 lata i w końcu dopiął swego, jesteśmy parą od 2 miesięcy.. Ale nie wiem czy tego właśnie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem przez jeden incydent mozna dojrzec.Nie wazne czy masz 18,25,30 czy 50 lat............ A prawda jest taka ze kazda ma inny charakter i nie kazde lubia jebakow wiec ze z nami do pluga i orac to z deczka przesada.......:D Niemniej jednak sa kobiety/dziewczyny ktore lubia takich facetow ktorzy sa zimnymi draniami ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
*Sami*w pomarańczach, ja mam nawet mniej bo zaledwie 19 i dlatego się zastanawiam czy nie lepiej szaleć niż pakować się w coś tak poważnego... On byłby idealny na męża, ale ja jeszcze męża nie potrzebuje... No i po prostu się zastanawiam czy jest sens się zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te naiwna to musisz mieć
super konia, co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
masz 19 lat? kobieto a po co Ci stały facet w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa (sorry za przekleństwo) ... ja wolę tych normalnych, sęk w tym że Ci normalni mnie nie chcą bo wolą dziwki, które ich poniewierają:D:D:D :classic_cool: już kilka razy tak miałam! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
- Nie nudzisz się z nim ? Yyy... No ja sama jestem rozrywkowa to ja nadrabiam. Na początku wszystko było wg tej samej kolejności. W piątek kino/lodowisko/pizzeria, w sobotę siedzieliśmy w domu u mnie, a w niedzielę jechaliśmy do niego na obiad, a później się uczyłam. On zawsze wszystko perfekcyjnie. Kwiatek dla mnie, wino do obiadu... Rozmowa z moją mamą o pogodzie... Ale teraz to zawsze coś wymyśle. Jak zaczyna gadać głupoty o dupie maryni to go całuje i wtedy milknie. Wyciągam go na imprezy, sugeruje mu co chce robić.. W sumie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
*Sami*w pomarańczach, no zaczęło mnie nudzić chlanie wódki co tydzień i randki z najróżniejszymi facetami, zazwyczaj jednorazowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty Blue 82----> bo kazdemu nie dogodzi hehehe :D Ja stosuje zasade ,sorki za szczerosc *dziwka w lozku *dama na salonach :-) *kumpela-gadamy na rozne tematy i te powazne i te blahe i jest dobrze :P *kucharka w kuchni-moze kiedys bo na razie nie mieszkamy razem :D I wiecie co mi facet powiedzial ,ze pierwszy raz ma dziewczyne ktora jest *piekna (tak powiedzial ) :D :classic_cool: *namietna ,sexowna i odwazna w lozku *inteligentna I ze nie znal takiej ktora by miala to wszystko,albo byly dziwkarskie,kurewskie,obcesowe i wyuzdane bez poczucia wartosci,inteligencji itd Albo cnotki-niewydymki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
Betty Blue 82, mało jest normalnych.... I dlatego też trzymam tego mojego, bo to wszak skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
a teraz bym wolala jak by ktos mi wsadzil wielkiego czlonka w zad i zaspokoil mnie aha i lubie w paszcze i w ruku a karki maja male fiutki...wiec mam dylemat...jedynym rozwiazaniem jest wibrator do anala i lubie kupe na klate a ten moj na twarz wiec w sumie nudno jest.. takie szablonowe... pod choinke kupil mi pejcz i krem dureksa bedzie walic mi w dupsko az krem sie skonczy.....hmm wiec nara ide sie dymac a pozniej tu wpadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziimmma
Gejsza88, podumowując Twoim życiowym celem jest przypodobanie i usługiwanie swojemu facetowi. gratulacje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
Specyficzne poczucie humoru masz:P Nie lubie podszywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziimmma
aha. Gejsza to Ty powinnas miec nick naiwna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
nie lubie podszywow ale dobre rzniecie z wieczora tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
ah oh ah oh ah oh kto mnie wydymie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 007
W wakacje była taka jakaś piosenka nawet z przesłaniem, że dziewczyny wolą niegrzecznych gości... Coś tam.. Zostawiłaś mnie bo jaaa, nie mam nic szemranych spraaaw, nie używam ostrych słóóóów.. lalala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mu usluguje????czym???:D:D:D to ze lubie experymenty w lozku to korzysc dla nas oboje.......:-) Ale Ty,mozesz tego nie zrozumiec.....a szkoda :-) Niemniej jednak to dobrze ,bo dalas mi do zrozumienia ze ja tez cos dla niego robie :D A juz myslalam ze tylko ja korzystam w tym zwiazku i prawie mialam sie za egoistke haha :-) 🖐️ Naiwna ?hmmmmm kto wie.....nikt nie jest idealny i przewidywalny.....Czs pokaze czy taka naiwna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×