Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naiwna 007

Czemu kobiety wolą jebaków od normalnych gości?

Polecane posty

Gość buhaahahha
Geisza jak bym wiedział że moja dziewczyna puszczała sie tak jak ty to bym ją kopnał w dupe i wywalil za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina II 81r.
Bo z takich jak ich nazwałeś "j....ów" jest przynajmniej jakiś pożytek . A "normalny gość" to kto ? Takie chodzące "przepraszam , że żyję ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A "normalny gość" to kto ? Takie chodzące "przepraszam , że żyję ..." No troche jest tak jak mówisz. Mój facet mnie przeprasza za wszystko, a jak nie zgadzam się z jego zdaniem to mówi coś na zasadzie "Tak, masz rację, jestem idiotą, masz absolutną rację, jesteś piękna, cudowna..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, prawiczek, Ty naprawdę masz takie specyficzne podejście do życia, czy się kreujesz na taką osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty chcesz być życiowym partnerem dla pierwszej z którą bedziesz uprawiał seks? Ja bzykałam się z jednym facetem do tej pory, ale jestem pewna, że będzie ich znacznie więcej zanim się hajtnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawość by Cię później zjadła. Czego oczy nie widza... Skąd mają wiedzieć moi przyszli faceci o mojej intymnej przeszłości?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co miałabym im o tym opowiadać? To moja sprawa co robię. Mój obecny partner wie o moim byłym chłopaku, ale są rzeczy o których się nigdy nie dowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy później. Jak dojdzie do seksu. A raczej prędko nie dojdzie:P Chyba ogólnie mi nie przeszkadza. Całować na początku nie umiał, ale już teraz zaczynamy się zgrywać...Więc jak będą jakieś problemy z seksem to też miną pewnie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym co robiłam konkretnie w łóżku to się z cała pewnością nie dowie:D Ale w sumie nie odwalałam niczego pod tym względem. Nie dowie się ilu miałam facetów, z iloma się całowałam, nie dowie się o moich przygodach, które nie kończyły się stosunkiem. O wielu rzeczach się nie dowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oral to też seks. Pierwszy oral przeżyłam z moim chłopakiem kiedy byłam już pełnoletnia:D A petting? Był, z jednym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewinne?:P Oj, niekiedy nie były niewinne:D Jak sobie przypomnę jak kiedys się bawiłam z moim chłopakiem na sali r'n'b w pewnym klubie to ciśnienie mi podskakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz umreee
pociągnij temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz umreee
o podskakującym cisnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaahahha---------> w dupe , to ja bym ciebie cieciu kopnela,albo nie,szkoda by mi nogi i buta bylo palancie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007tytus
Bo myślą emocjami/uczuciami a nie głową. W opisanym przypadku trzeba wzmocnić w facecie poczucie wartości. Jak go kochasz i bedziesz mu mówić o swoich marzeniach to sam wpadnie na to co robić pzdr 007tytus@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W opisanym przypadku trzeba wzmocnić w facecie poczucie wartości.\" Hee... Jak? On uważa, że jestem cudem który mu się przytrafił i że na mnie nie zasługuje... Wkurza mnie takim gadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
heheh oni tak mówią ,nie przybieraj sobie tego do głowy naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty no, ale on autentycznie jest dziwny...:P Troszkę. Nie miał nigdy dziewczyny, ma tyle lat a jest prawiczkiem, całować też się raczej nie całował, albo ma minimalną praktykę... Chciał kupić sobie motor, specjalnie zrobił kat. A... A po moich namowach sprzedał stare auto, dołożył pieniądze przeznaczone na motor i kupił lepszy wóz... Bo ja nie lubiłam tamtego. Jest dla mnie dooobry. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
no dobry jest bo jesteś piersza,a prawiczki tak mają ze sie zakochują w swojej pierwszej. Jak można na kogoś nie zasługiwać?wybieramy kogoś kto pasuje do nas jest dla nas wyjątkową osobą,wiec niech przestanie pierdolić 3po 3 ,bo w koncu jak nie jest dla Ciebie to Go olejesz....a wtedy bedzie lamentować:O faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to toteż mowie, że mnie już się kończy cierpliwość. Ciężko jest być z kimś kto uważa Cię za ósmy cud świata i nic od Ciebie nie wymaga... A sam się produkuje jak może. Bo to się po prostu nudzi. Ale rozmowa z nim nic nie daje. On wie swoje i uważa, że nie zasługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×