Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana na max

co mam zrobic?

Polecane posty

Gość załamana na max

jestem z nim od dluzszego czasu choc wiele bylo klotni teraz doszlismy do porozumienia a bynajmniej tak mi sie wydawalo. kilka miesiecy temu zaczal pisac do swojej bylej nawet mnie do niej obgadywal jakie ot ja mam wady jaka zla jestem kiedy sie o tym dowiedzialam czytajac jego wiadomosci zerwalam z nim jednak po kilku dniach sytuacja wrocila do normy ciagle jednak znajdowal nowe dziewczyny do pisania i teraz gdy myslalam ze jest juz wszystko super on znalazl znow nowa. ja juz tego nie wytrzymuje on twierdzisz ze to nie tak jak ja mysle i za kazdym razem mi to wmawia ale mnie to strasznie boli co mam zrobic znow wybaczyc?POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ey
wybaczylas raz i wystarczy, pożegnaj pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech spada
stac cie chyba na takiego ktory bedzie cie kochal i okazywal ci szacunek,a nie pogrywal z toba.on sie nie zmieni,nie licz na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na max
co mam zrobic? bardzo go kocham jak mam zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na max
zerwalam ale on ciagle do mnie pisze usunelam numery wszystkie ale nie potrafie tak poprostu go zostawic i juz sie nie odezwac a nie jestem pewna czy on mnie kocha. moze jednak on nie chcial z tamta krecic, moze jest tak jak mowi ze chcial jej numer tylko po to zeby jej powiedziec ze nie odzywal sie do niej i zle robil bo znaja sie od dawna i powinien jej chociaz odpowiadac czesc bo sa z jednej miejscowosci. eh juz nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ey
zobaczysz im szybciej zerwiej tym lepiej, a to ze nie mozesz go tak zostawic to sobie wmawiasz... nie wiem idz na dyskoteke rozerwij sie poznaj kogos zapomnisz napewno, ja nie rozumiem po co to dalej ciagnac, bedziesz sie tylko meczyc a on i tak sie nie zmieni.. potem sobie bedziesz myslec jaka bylas glupia ze chodzilas z kims takim. im wczesniej zapomnisz tym lepiej, ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na max
20 i to moj drugi chlopak:( naprawde go pokochalam jak nikogo wczesniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kiedyś podobną sytuację i bardzo szybko postawiłam mojego faceta do pionu. Byłam tak wkurwiona tym jego pisaniem z koleżankami że sama zaczęłąm pisac z kolegami nic mu nie mówiąc i tylko czekałam kiedy to zobaczy. Jak wkońcu zobaczył to dostał szału ale przynajmniej przestał pisac. Wyjaśniłam mu że jeśli on może to ja też i w ten sposób przestał pisac bo nie mógł wytrzymac że ja bym pisała z inymi kolegami. No i chyba mnie zrozumiał i to dlaczego mi to tak przeszkadzało. Tylko nie na wszystkich to napewno działa. Jeśli Twój facet to totalnie oleje to chyba znak że nie zabardzo mu zależy i wtedy radziłabym naprawdę zastanowic sie nad sensem tego związku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na max
tylko jest taki problem ze on nie sprawdza mi gg ani telefonu bo mi ufa- a bynajmniej tak twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na max
POMOZCIE, ja juz naprawde nie wiem co mam zrobic:( nie chce mi sie juz zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×