Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joja

Jiao Gu Lan zielona herbata w kapsułkach

Polecane posty

Gość weronika-wika
nie wiem nic o ubocznych efektach ,też nic nie znalazłam na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaan
witam,... po wielu namysłach rownież sięgnełam po nie.. dzisiaj jest 2 dzien jak je biorę, zadnych zmian nie widze, troche głowa mnie pobolewa.. (osoba, ktora przyznała się,ze je zazywala przykuła moj wzrok od razu, kiedy zauwazyłam ,ze ubyło jej conajmniej kilkanascie kg..) zadnej suchści w ustach nie odczuwam, czekam również co każdy dzień przyniesie za zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja już nie odczuwam suchości w ustach takiej jak na początku, no może czasami ale już nie tak jak wcześniej. Przyjęłam zasadę, że będę się ważyć co tydzień. Następne ważenie w czwartek, akurat minie tydzień od pierwszej tabletki z nowego opakowania. Mam nadzieję, że tym razem ubędzie więcej kg bo już chyba na trzecie się nie zdecyduję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się ważyłam, tak jak przypuszczałam waga nawet nie drgnęła. Ehh już straciłam nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
co sie dziwisz,kupujesz jakis szajs w pigułkach zamiast wziac sie za diete i cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuczajama
hej, bralam te tabletki, chyba ze 2-3 opakowania. schudlam niesamowicie. natomiast mialam koszmarna suchosc w ustach, nie ruszalam sie bez butli wody nigdzie, pilam, pilam i nic nie pomagalo (a juz najgorzej bylo z wysilkiem fiz.). no i druga rzecz - cisnienie skakalo tzn czulam jak mi serce wali i bylam caly czas pobudzona. moja kolezanka ktora tez ja zaczela brac podejrzewa ze sa na amfie z powodu tych objawow co wymienilam. jak sie je bierze nie ma totalnie apetytu, niestety mi cala waga wrocila :/ bo jadlam przy nich normalnie wiec jak je odstawilam zaczelam znowu tyc. ja bym nie kupowala na allegro bo moga wam wyslac cos innego. polecam sklepy typu medycyna holistyczna-ja kupowalam tam sobie i kolezankom no i dzialalo tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruleffna - to nie jest takie proste jak Ci się wydaje...przy moim sposobie życia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borsuczajama - dzięki za info, ja już nie odczuwam żadnych wyżej opisanych dolegliwości, apetyt w sumie bez zmian. Dokończe to opakowanie i jak nic się nie ruszy to chyba odpuszczam kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa też mi się coś obiło o uszy, że są na amfie no ale ja takie objawy miałam tylko przez pierwsze kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś się ruszyło bo dzisiaj znowu ubyło 1 kg... A jak u Was ? Jakieś zmiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
czy ktos to jeszcze przetestowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRC
Schudelm 12 kg po tych tabletakch dziennie 2-3 butelek wody mineralnej czyli okolo 4-5 litrów, Nie jadlem przy tym z powodu braku apetytu, no i najgorzej bylo ze snem czasami bywalo ze 3-4 dni nie przespane z rzędu. Ale ogolnie nie czulem zmęczenia a kg ubywało kuracja trwala przez miesiac w okresie zimowym. wage udało mi sie utrzymac przez 5 miesiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiitka
Objawy o których piszecie są identyczne do tych jakie były po specyfiku o nazwie Mezitanc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylkooo
po Mazintacu ale i po Adipexie, Meridii, Zelixie czy nawet po białej hernacie w kapsułkach - White lion tea. To są wszystko preparaty zawierające jakąś pochodną amfetaminy, a więc potencjalnie uzależniające i szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica27-80
Biorę te tabletki już 2 miesiąc i schudłam 10 kg. Działanie jest takie że nie chce się jeść ale za to dużo się pije. Do tego zaczęłam chodzić na fitness i efekty są przede wszystkim w wymiarach. Uważam że warto spróbować bo nie zauważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych, być może są one ale tak mało widoczne że ja ich nie zauważyłam. Polecam bo wypróbowałam i kilka moich kupelek również i tez są zadowolone. Spróbujcie bo nic oprócz wagi nie tracicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica27-80
W odp. na niektóre wpisy koleżanka oddała te kapsułki do sanepidu na zbadanie bo ma tam znajomych i okazało się że nie ma żadnych szkodliwych składników chemicznych tylko same naturalne i nieszkodliwe produkty naturalne w postaci wyciągów ziołowych. I nikt mi nie wmówi że po takim badaniu jest coś szkodliwego w tych tabletkach. A brałam również inne środki w tabletkach wyżej wymienione i były skutki uboczne raczej dość inwazyjne w ciało ludzkie i wiem, że są one w przeciwieństwie do JIAO GU LAN szkodliwe dla naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabolica napisalam na maila:) dziewczyny skad zamawiacie te tabletki?Moze ktos mi podeslac linka na @? Pozdrawiam i zycze sukcesow w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tionya
JIAO GU LAN.chwale sobie, ale mam wrazenie ze "przestaly dzialac",, (biore jedna tabletke przed sniadaniem) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka:)
Witajcie. Od poniedziałku biorę te tabsy. kupiłam je na allegro za niecałe 100 zł i mam do Was pytanie co do wyglądu tabletek bo moje są ciemno zielone a moja koleżanka kupiła od znajomego znajomej :) i jej tabsy mają kolor jasnozielony. Jaki kolor mają wasze tabsy?? A jak u was jest ze snem też macie problemy, bo moja koleżanka nie może spać po nich. i własnie nie wiemy czy ona ma jakieś inne czy tylko kolor mają inny a działanie takie same. opakowanie jest identyczne jak moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia-oki
hejjj co myslicie o tych tabletkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Brałam ten specyfik w marcu tego roku. Wybrałam tylko 11 tabletek i więcej nie mogłam. schudłam 4 kg ale dostałam takiej palpitacji serca że szok, waliło jak głupie, miałam przeskoki tętna-tzw przerwy w biciu serca, aż łapał mnie taki ból promieniujący do ramienia i żuchwy.Bałam się,że mam zawał. Robiłam morfologię, elektrolity i tsh, badałam nerki---wszystko było w normie a serce mimo odstawienia JGL wciąż mocno biło. Dziś mamy wrzesień 2012 a kłopoty z sercem zostały. Byłam u kardiologa i na echu serca okazało się ,że mam niedomykalność zastawki mitralnej i trójdzielnej 2 stopnia. Zaznaczam,że ok 5 lat temu robili mi echo jak byłam w ciąży bo miałam wrażenie że mnie serce bolało i wszystko wtedy było ok. Jestem w 100% pewna że zaszkodziły mi właśnie te tabletki, bardzo żałuję, że się skusiłam na ich branie bo teraz muszę brać lek na serce o nazwie concor cor. Nie polecam!!! zapłaciłam za to własnym zdrowiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×