Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antisocial

Pomocy!! pilna sprawa!!!

Polecane posty

Gość Antisocial

czasu jest mało: poznałem super dziewczyne, niewiem czy jest mną zainteresowana ale mam schizy ze tak jest, ona wie ze ja jestem nią zainteresowany. Sprawa o tyle skomplikowana ze mój kumpel jest nią bardzo zaintrygowany i wali do niej drzwiami i oknami. Nie chce robic kumplowi bólu, tyle ze ja jestem sam od bardzo długiego czasu i potrzebuje dziewczyny na serio, NIE do ruchania. A jego motywuje popęd seksualny. Jak mam to rozegrac zeby go nie urazic a byc wreszcie szczesliwym?? mam mało czasu !!! oto moja i jej rozmowa, pierwsze zdanie nie wazne, o żarty chodziło: (ona)- i tak sobie to zapamiętam:P (ja)- heh pffff pamięć bywa krótka;p (ona)- nie moja;d (ja)- hmm to co mam zrobic?? bede sie samookaleczał w ramach pokuty?? (ona)- nie nie okaleczaj sie szkoda by bylo;d ale mozna kiedys na piwko wypasc;d (ja)- a to jak najbardziej :) (ona)- :) to sie jeszcze jakos zgadamy:)dobraja do kumpla teraz spadam miłego wieczorku pa;* wiem panikuje, ale pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermadencja
a co przedstawienie tej rozmowy miało na celu??? normalna rozmowa. a dziewczyna i tak wybierze sama tego, który jej sie będzie bardziej podobał. Kumpel jak jest ok to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermadencja
A tak swoją drogą to co ona wieczorem u kumpla robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antisocial
sam niewiem co miala dac ta rozmowa:/ dałem na szybko moze i zrozumie ale no wiecie on juz zaczął sie starac, jak ja teraz zaczne to wyjdzie ze cham jestem bo mu chce ją sprzątnąc sprzed nosa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antisocial
niewiem co robi, ma duzo znajomych, przesiaduje ze znajomymi do późna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że to nie ja
Ona sama zobaczy jaki on jest i czego chce a wtedy bedzie widziała czy z nim być czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam sie ze problemy
gimnazjalistow sa mi obce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antisocial
żadne gimnazjum przepraszam bardzo, dorosli młodzi ludzie a ze taka sytuacja akurat to ja jej nie stworzyłem przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam sie ze problemy
DOROSLI LUDZIE :D :D :D Jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
musisz sie starac zeby byc szybszym od kumpla, zaryeaj do niej tez, a ona wybierze ktoregos z was, tego ktory bardziej bedzie sie starał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antisocial
nie czepiajcie sie tylko mi pomozcie jak sprawe z kumplem rozwiązac bo to z nim mam problem, kumpelstwo zobowiązuje, jest męska solidarność i w ogóle ale jak do sprawy dochodzi kobieta to sie wszystko chachmęci. Jak rozwiązac ten problem uczciwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że to nie ja
Umówcie się w końcu na to piwo.Musisz zrobić jakiś krok żeby wiedziała ze tobie na niej zależy.Postaraj się bo możesz potem żałować ze nic nie zarobiłeś w tym kierunku żeby się do niej zbliżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antisocial
to ze sie z nią umówie to wiem ale chodzi mi o kumpla jak go dyskretnie i uczciwie odsunąc?? Uczciwośc jest we mnie zbyt silna nie umiem po chamsku wykręcic mu numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksaugas
jak jemu chodzi tylko o sex a Tobie o cos wiecej to chyba ten kolega Cie zrozumie. uderzaj do niej i nie przejmuj sie kolega to z nim zycia sobie chyba nie ukladasz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×