Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anittta

Dwa różne światy

Polecane posty

Gość Anittta

Mam problem, chociaż niektórzy pewnie stwierdzą że to żaden problem. Wstydze się o tym rozmawiac i dlatego wole wyżalic się na forum. Dotyczy to mojego chłopaka. A mianowicie róznicy jaka nas dzieli. Może to głupie ale chodzi o to że ja pochodzę krótko mówiąc z biednej małej rodziny ze wsi a on wręcz przeciwnie. Tzn. jego rodzina jest bardzo bogata i wielka i wogóle są bardzo rodzinni. Wielkie wille, imprezy na najwyższym poziomie, samochody, własne firmy itp. Czasami czuje że pochodzę zupełnie z innego świata. U mnie nie jest tak że bieda piszczy ale się nie przelewa napewno bo pracuje tylko tata i nawet na samochód nas nie stac. Kocham bardzo swojego chłopaka i chciałabym już zawsze z nim byc tak jak on ze mną ale boję się że gdybym miała za niego wyjśc to potem w życiu jego rodzina by to wytykała że wziął sobie biedaczkę która nic nie miała. To mnie przeraża. Nie wyobrażam sobie wogle spotkania moich rodziców z jego bo są zupełnie różni, nawet pod względem wiekowym. Czy to jest powód żeby nie wiązac swojego życia z ukochaną osobą? Niechce byc potem w jego rodzinie tą najgorszą. Pomóżcie bo muszę wkońcu podjąc jakąś decyzje i coś postanowic bo ta niepewnośc mnie dobija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba taka jest
tacy "bogacze" nie umieja kochac. pewnie sam cie sledzi.. a sam lata po burdelach:D jak mozna komus takiemu ufac?:) tez mu załóz gps:Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anittta
Troche w tym racji masz bo ciągle mnie sprawdza i kontroluję i jest bardzo zaborczy ale ma swoje dobre cechy które w nim cenie i za które go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anittta
Co ja mam zrobic? Zostawic go bo jest za bogaty jak na mnie i moją rodzinę? TO wszystko chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anittta
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anittta
A może jest ktoś w podobnej sytuacji jak ja i może mi coś doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×