Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forbidden fruit

problem w zwiazku

Polecane posty

Gość forbidden fruit

poradzcie cos. jestem w zwizku ponad rok. wiadomo byly zwroty i upadki. wiele cudownych chwil ale rowniez pelnych goryczy.ostatnio ja sama wywinelam mu nr. pisalam z obcym factem jakies lekko pikantne smsy, odkryl to a ja glupia nie umialam sie przyznac. pozniej powiedzialam cala prawde od A do Z. pogodzilismy sie, wrocilismy do siebie. niedawno odkrylam w jego gg, wiem wiem ze ie powinnam ale cos mnie kusilo, ze bajerowal jakas laske z czatu na gg. wymiana zdjec, troche pikanterii. bylo to gdy nie bylismy przez tydzien razem. nie wiem co o tym myslec. moze to mialao nas umocnic czy wlasnie poroznic. zalezy mi na nim ale nie wiem czy nadal tak bardzo. wiem co czul gdy czytal te moje smsy, bo tak samo sie czulam gdy czytalam o czym pisal z ta laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moglas grzebac w jego rzeczach dziewczyno??? troche prywatnosci nalezy sie kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbidden fruit
wiem zawinilam, ale on czytal moje smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie zaufanie, co z miloscia ktora byla miedzy wami na poczatku? normalnie az sie boje jakis zwiazek zakladac czytajac te posty na forum... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
Tonia nie boj sie, jak jestes czlowiekiem normalnym to nie bedziesz miala takich dziecinnych i blachych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbidden fruit
rostalismy sie, po raz Nty a on od razu bajerowal inna po 3 dniach. a po nasteonych 3 dniach byl wielki powrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
a ty pisalas z jakims innym facetem pikantne rzeczy.. wiec jak mozesz miec pretensje o to co sama, pierwsza zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbidden fruit
u nas za wczesnie na milosc.chcemy byc w 100% pewni siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes z nim ponad rok, ni e jestescie siebie nadal pewni, nie laczy was milosc, wiec co to za zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
miłość albo jest albo jej nie ma... to Ci nie przychodzi wtedy kiedy Ty sobie tak postanowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbidden fruit
czuje cos do neigo ale nie wiem co, to chyba jeszcze nie milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forbidden fruit
sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×