Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość InspiredBy

A faceci kogo by wybrali - piekna czy madra?

Polecane posty

Gość InspiredBy

Zainspirowane tematem Dagmary987 - tylko tym razem ja pytam się po prostu facetów (nie liczę na jakieś zaskakujące odpowiedzi, ale może) - kogo byście wybrali - załóżmy, że mamy dwie dziewczyny. Jedna ładna, zgrabna i głupiutka, ciężko z nią pogadać na jakikolwiek temat, lubi inne rzeczy niż wy oraz druga, nie jest już tak urodziwa, ale ma piękne wnętrze, identyczne jak wy, gadacie na każdy temat bez ogródek, tyle, że może nie chcielibyście by wasi macho koledzy ją z wami zobaczyli, chociaż chcielibyście ją trzymać przy sobie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliambiurrr
piekna i madra czyli taka jak ja :) niestety jeszcze takiej nie poznalem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądra i piękna :) tylko taka ale jeżeli miałbym wybrać pomiędzy ładną i trochę mądrą a "normalną a zarazem inteligentną" to oczywiście, że tą drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InspiredBy
Ułatwie wam trochę - macie zgrabną kompletnie nie w waszym typie pod względem charakteru dziewczynę i ideał jeśli chodzi o wasz charakter, poglądy, lecz nieco niezgrabną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy kompletnie nie w waszym typie? Nie słyszałaś, że przeciwieństa się przyciągają? Poza tym w życiu nigdy nie dokonujemy wyobru pomiędzy a pomiędzy, uczcia przychodzą same i niespodziewanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliambiurrr
zadne ulatwienie jak dla mnie :/ musi byc i charakter i figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwójeczka jak dla mnie :) znam kilka zarąbistych laseczek, ale w ogóle mnie nie kręcą!!! A te inteligentne już o wiele ciekawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliambiurrr
no dobra to powiem tak jesli wspolgralyby nasze emocje to drobny defekt urody nie bylby wazny. natomiast pustka "dupeczke" mozna co najwyzej zabrac na noc do hotelu i ja tam zostawic niech czeka na nastepnego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InspiredBy
Kenniks - jak to co znaczy kompletnie nie w waszym typie - no co to widzisz. Taka, która Cie odrzuca swoją prostotą i wysokim poziomem zidiocenia na przykład. Chyba, że takie lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przystojny :classic_cool: wczoraj sobie to uswiadomiłem :) a srednio mądry jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz podobały mi się dziewczyny charakterowo nie w moim typie i wcale nie były zidiociałe, powiedziałbym nawet bardzo inteligentne, ale specyficzne... Gra samych słów dla każdego może oznaczać coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InspiredBy
Kenniks nie wpisuj się już tutaj bo nie łapiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale łapie o co chodzi, aż za dobrze. Dla mnie uproszczenia typu piękna czy mądra nie trafiają w sedno sprawy, bo większość (nie tylko facetów) szuka chemii, jakiejś namiastki uczucia. W miłości rzadko my wybieramy, to Ona wybiera nas... Umysł w walce z sercem i spontanicznością najczęściej przegrywa. Rzadko w sprawach sercowych dokonuje się logicznych i przemyślanych wyborów. Według mnie samo zdefiniowanie pytania jest dziwne, bo mając do dyspozycji te dwie kobiety, choćby były ostatnimi na ziemi większość facetów nie wybrałaby żadnej. Każdy ma swoje wymagania, mniejsze lub większe zarówno, jeśli chodzi o wygląd i charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny facet 29
bym wybral piekna. zawsze moge z niej jeszcze zrobic czlowieka. :) a kaszalota lub brzydule? nieeeeeeeeeeeeeeeeee takie sa najgorsze bo nie nawidza calego swiata za to, ze im los poskapil urody i sie wyzywaja na ladnych laskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nic:)cream wyslij mi swoje foto, ja widzialam twoje jedno i masz tam glupia mine:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"le ma piękne wnętrze, identyczne jak wy\" nie mam pięknego wnętrza \"że może nie chcielibyście by wasi macho koledzy ją z wami zobaczyli,\" nie mam kolegów wole mądrą może taka by mnie zechciała bo piękna na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Rzadko w sprawach sercowych dokonuje się logicznych i przemyślanych wyborów.'' Na to trzeba czasu, pracy i doświadczenia i takie wybory są jak najbardziej możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziimmma
przeciez wiadomo,ze chcieli by madrej i ladej, ale ta sama dziewczyna moze byc dla jednego ladna, a dla drugiego brzydka, tak samo z inteligencją. jakiś "przeciętniak umysłowy" łatwo znajdzie dziewczyne, którą nazwie mądrą, natomiast dla jakiegoś geniusza ta dziewczyna będzie "głupiutka". Wszystko jest względne, to kwestia gustu i punktu widzenia, który zależy od miejsca siedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tatuaż oznacza
łatwą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO JA POWIEM
nie oszukujmy sie - te piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InspiredBy
Ciesze się, że tak dogłębnie to analizujesz - a ja własnie miałem ochotę zadać pytanie analogiczne do tamtego zadanego przez Dagmarę (temat na tym forum). Wiadomo, że wybór nie jest nigdy TAK prosty, ale to po prostu zwykła zabawa, pytanie wprost. Ja bym wybrał mądrzejszą o zgodnym charakterze. Wygląd zmienić się da, wnętrza nie. Fajny facet 29 - wg mnie jesteś w błędzie. O tyle o ile pewne rzeczy da się wpoić to poglądu na świat, wiary itp. w niej nie zmienisz. Ja np. nie mógłbym być z fanatyczną katoliczką, chociażby nie wiem jak ponętna była. No może jeden wieczór bym przetrwał.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×