Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekochana123

POMOZCIE MOI DRODZY!!!!!!

Polecane posty

Gość niekochana123

zakochałam się w (już) byłym chłopaku mojej koleżanki(rozstali się dzień przed sylwestrem) , bardzo dobrej. kiedy w czerwcu byłam u niego na imprezie, oni byli jeszcze ze sobą, jednak ja razem z nim chodziłam za dom i całowaliśmy się.. wtedy to jeszcze olałam. bałam się ze dojdzie to do koleżanki.. teraz po tym jak byliśmy na tej samej sylwestrowej imprezie, chodziliśmy razem do toalety, a tam robiliśmy to samo co na poprzedniej wspólnej imprezie w czerwcu. Ja po tym wszystkim nie mogłam spać. wciąż o nim myślę.. mam jeszcze nadzieje ze coś będzie miedzy nami.. lecz patrząc realistycznie to raczej nic z tego nie będzie.. Za każdym razem kiedy to robiliśmy byliśmy pod wpływem alkoholu, jednak kiedy on jest trzeźwy, przechodzi kolo mnie jak powietrze.. tak jakby w ogolę nie wiedział ze ja istnieje, ze coś takiego się stało.. Czy jestem mu obojętna? Czy to przypadek ze już na drugiem imprezie z kolei kręciliśmy razem ze sobą? PROSZĘ pomóżcie mi rozwiązać ten problem! nie wiem jak sobie z tym poradzić! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe ile ty masz lat
13???????? dziecko ty sie za lekcje wez a nie za bzykanie i calowanie po kiblach. Po 1 jestes zimną suka skoro calowalas sie z nim jak on byl z twoją dobra kolezanką po 2 jestes glupia jak myslisz ze cos z tego wyniknie bo facet najzwyczajniej ma cie w dupie i w dupie mial tez twoją kolezanke skoro dzien po rozstaniu lizal cie w kiblu i po 3 odkochaj sie i zacznij sie szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
ale właśnie nie wiem jak! nie potrafię do nie go podejść! to nie takie proste! czasem mi się zdaje ze jestem dla niego takim miśkiem pluszowym z którym można zrobić co się chce! od naszego pierwszego pocałunku minęło pól roku, a on dalej nic.. ale jak się opił to znów do mnie startował! nie mogę go pojąć czemu w ogóle on to robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
mam 18 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero szacunku do siebie samej całowanie za domem,po kiblach .... :O za plecami koleżanki ...dobrej koleżanki .... Na Twoim miejscu dziękowałabym Bogu gdyby ten facet nie chciała ze mną być ...dlaczego ? dopowiedz sobie historię ...i nie zxapomnij usadowić siebie w fotelu , w mieszkanku ...a Jego z kótrąś tam kolejną w krzakach w ogrodzie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj nie ma w czym pomagac!!! zachowalas sie jak najgorsza swinia wobec swojej kolezanki!!!na miejscu twojej kolezanki obilabym ci twarz!!!a koles, no coz... mial to co chcial a teraz olewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
wcale się w kiblu nie ruchałam!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe ile ty masz lat
masz 18 lat i takie glupie pytania zadajesz? Ja tam nie wiem nie jestem od ciebie wiele starsza bo zaledwie 3 lata ale nigdy do glowy by mi nie przyszlo by robic sobie jakies nadzieje w takiej sytuacji i to jeszcze z chlopakiem kolezanki :( Dziewczyno on to traktuje jak zabawe wie ze na niego lecisz i pewnie gdyby byla okazja nawciskal by ci kitu ze jestes ta jedyna a potem w tym kiblu przelecial jak dzi... i na drugi dzien by nawet nie pamietal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
poza tym zrobiłam to wspólnie z moja przyjaciółka!(tylko w innym czasie) (ta zdradzona dziewczyna to nasza wspólna koleżanka) ;D co z tego ze to zrobiłam było zajebiście!!!! a ona sama się prosiła! trzeba było szybciej przejrzeć na oczy! to nie jego 1 wybryk! jeździ regularnie na studentki do Wrocławia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
" Dziewczyno on to traktuje jak zabawe wie ze na niego lecisz i pewnie gdyby byla okazja nawciskal by ci kitu ze jestes ta jedyna a potem w tym kiblu przelecial jak dzi... i na drugi dzien by nawet nie pamietal. " moze to i prawda! ale co ja mam zrobic... pochlastac sie?! w dodatku chodze z nim na dodatkowe lekcje przygotowawcze do matury z geogr. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
a i jeszcze obiecalam ze zrobie mu loda! ale nie doszlo do tego bo sie wycofalam;d;d;d;d zajebiscie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba
troche ty masz nie dojzałom głowe ale on ma w 100% pojebaną to niedormalne jak mogłas tak oszukać kolezanke?!???? a mu jak bedzie po pijanemu i bendzie chciał sie z tobą całować to szczel mu w pysk !!! taka świnia z faceta . kto by pomyslał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba
piszesz jak dziecko!!! wyluzuj bo spaduje ze krzesła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
dzieki z rade ! next time dam mu w pysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba
bardzo dobrze WIDZE ZE KTOS CI ROZUM PRZECZYŚCIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
tylko oby byl ten nastepny raz! bo jestem chetna mu to zrobic! beszczelna swinia! bardzo mi z tym glupio.. wstydze sie z tego powodu chodzic kolo jego klasy.. oni to widzieli! ahh... gdybym mogla cofnac czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
a ja jeszcze mialam nadzieje ze moze do mnie zagada ;( ale ja glupia bylam ;( jeszcze liczylam na to ze pojdziemy razem na 100-dniowke. bo nie mam z kim isc a zbliza sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba
POROZMAWIAJ Z NIM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
taa jasne! o czym..? nie mam smialosci ! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba
JAK NASZEJ RADY NIE POSUCHASZ TO PO CO CHESZ POMOCY OD INNYCH_! MZ CHCEMY CI POMUC A TY TEGO NIE ROZUMIESZ!! WIC W CZYM MAMY CI POMUC__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
boje sie ze kiedys to wyjdzie wszystko na jaw! a poza tym ja mu wcale nie dawalam po sobie poznac jakoby ja miala cos do niego czuc.. specjalnie krecilam sie kolo innego chlopaka.. a on i tak do mnie lecial non stop ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
a całowac to miałaś smiałość ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana123
Zapomnij o nim, dobra rada starszej koleżanki. tak tylko ze ja go codziennie widze w szkole na korytarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×