Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nika18

zakochana w nieśmiały chłopaku

Polecane posty

Gość nika18

2 miesiące temu poznałam chłopaka z mojego liceum - rok młodszy. Od razu mi się spodobał. Napisałam do niego, on mi odpisał i tak zaczęła się nasza znajomość. Od dwóch miesięcy piszemy ze sobą na gg i przez telefon. Ale jest jeden problem - on jest strasznie nieśmiały! Kiedy mijamy się na korytarzu on nigdy sie nie odezwie. Odwraca wzrok, kiedy na niego patrze. Dzisiaj postanowiłam, ze biore sprawe w swoje ręce i napisałam do niego, że chciałabym pogadac na zywo. Na co on odpisał, ze jest "wstydliwy" i już nawet kiedy piszemy ze soba to on się denerwuje. Jak pokonać te jego chorobliwa nieśmiałość? Jak sprawić, żeby cos miedzy nami sie zmieniło i nie zrazic go do siebie? Prosze o rady i z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbujcie się najpierw spotkać na osobności w realu może to mu pomoże się przełamać... ewentualnie zaproś go do siebie jak będziesz sama w domu/mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiar90
tez bylam w takiej sytuacji jak poznalam swojego chlopaka:)tez byl nie smialy i to ja zawsze robilam pierwszy krok:)ale potrzeba troche czas...i szczerej rozmowy:)musicie sie lepiej poznac nabrac do siebie zaufania i bedzie tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvcx
Po co ci taki niesmialy? Same problemy z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×