Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BetterINtime

JAK PIELĘGNOWAĆ CERĘ ABY NIE UŻYWAĆ MYDŁA?? HUSTECZKI, TONIK,MLECZKO CO LEPSZE?

Polecane posty

Chcę zmienić sposob pielegnacji twarzy, mam duzo wypryskow, wagry ipt. Probowalam juz wielu sposobow, nawet antybiotyki i nic nie pomoglo. Zastanawiam sie czy jak przestane uzywac wody do mycia twarzy to moze bedzie poprawa. Nie wiem czy np husteczki beda dobre, albo tonik, czt może mleczko. mam cere mieszana naczynkowa i raczej tonikow z alkoholem nie moge stosowac. Prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez mleczko może Ci
wyskoczyć więcej pryszczy, tonik i chusteczki też nie bardzo, nie domyjesz tym dokładnie twarzy. Używaj delikatnych żeli albo kup piankę do mycia twarzy z oriflame, w takim różowym opakowaniu. Jest przeznaczona do cery wrażliwej, sama jej używam bo po myciu miałam strasznie ściągniętą skórę a teraz nie mam z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze od mydla moa byc lepsze.bo jesli uzywalas takie zwykle kolorowe mydlo to moglo ono podrazniac skore. ja uzywam tonik.wyskakuja mi pojedyncze wypryski ale ujdzie,.skoro brALas na cere antybiot.to pewnie masz kontakt z dermatologiem.moze warto spytac go co by ci doradzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, a może myć przegotowaną wodą, jaka jest dokładna nazwa tej pianki?? ale byka strzaliłam, chusteczki miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam garniera dla cery wrazliwej.Garnier czysta skóra rewelacja a z tanszych to ziaja seria dla cery zanieczyszczonej nuno.JEdno i drugie godne polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez mleczko może Ci
a z tańszych to żel do mycia twarzy ziaja oliwkowy, co prawda nie jest tak dobry jak ta pianka ale nie wysusza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty dla mnie garnier dla wrazliwej rewelacja,ale ten z pompka tak sciaga ze czułam sie jak po liftingu:) A z pianej jeszcze to floslek antiacne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pharaonkaaaaaa
wszystko zalezy od twojej cery Jesli podejrzewasz, że woda z kranu Ci nie sluzy to zmyj twarz mleczkiem i przetrzyj pozniej wacikiem nasaczonym mineralce zeby nie zostala taka lepka powloczka na twarzy i przyłoz chusteczke higieniczną zeby dobrze osuszyc twarz:) Jesli nie zobaczysz roznicy albo stan cery sie pogorszy to kup sobie naturalne mydelko albo myj twarz żelem do higieny intymnej na 100% sa delikatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody do zmywania ofkorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy polecaja
mydło alep premium 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez mleczko może Ci
dla mnie ta pianka jest super i polecam ją każdemu :-) iska32---- no właśnie o ten z pompką mi chodzi, straszny jest a niby do cery wrażliwej:-o Myślałam że o nim pisałaś na początku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys byl trend na
'nie używanie wody' podczas oczyszczania twarzy, doświadczenie pokazalo, że jednak jest niezastapiona:)) Tylko z mydła koniecznie zrezygnuj. W drogeriach i aptekach pełno jest żeli i emulsji do mycia twarzy. Dla mnie osobiście Garnier przeciw wągrom, czy o podobnej nazwie jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez mleczko może Ci
dla mnie ta pianka jest super i polecam ją każdemu :-) iska32---- no właśnie o ten z pompką mi chodzi, straszny jest a niby do cery wrażliwej:-o Myślałam że o nim pisałaś na początku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez mleczko może Ci
dwa razy mi się wysłało :-o No droga,w promocji kosztuje 22zł ale jest bardzo wydajna, używam jej 2 razy dziennie i wystarcza mi na ponad pół roku a wcale jej nie oszczędzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×