Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Glębokie Gardło_22

co mówi On podczas pieszczot oralnych?

Polecane posty

Gość gość
Robisz to po mistrzowsku, gdzie się tego nauczyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste, konrketne i krótkie wskazówki typu: Wolniej, szybciej, głębiej, tak mi dobrze. Długie komentarze i opisy, psują napięcie i atmosferę, dekoncentrują. Czas na podsumowanie i pogaduszki jest najlepszy po seksie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sssij go suko,mocniej!!!szybciej!!!zaraz dam Ci dziurę do lizania,lubisz lizać moją dziurę?wolisz dziurę czy fiuta,chcesz połykać?d****a!i w ryj jej tak to jest u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest najpierw głęboki anal a potem do ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ostatnio, już po, powiedział mi "jednak Ty robisz to najlepiej" ;-( Już nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm czemu masz, się smucić ? a do końca spuszcza się do buzi?lubisz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tryska mi do buzi. A na Twoje stwierdzenie/pytanie: "czemu masz, się smucić", piszę ponownie, że on powiedział: "jednak Ty robisz to najlepiej", czyli co?, ma inną, którą posuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się ssa nie dmucha suko o niebiańskim odbycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość którego nie ma
No i w tym momencie chu/ja traci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie robisz to lepiej od swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głębiej suko,bo cię chujem po mordzie wytrzaskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość którego nie ma
gość dziś Och ty marzycielu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lecą wyzwiska, ale ja tak lubię ostro poświntuszyć... :D nie wyobrażam sobie tak jak tu piszecie ''kochanie'' czy inne słodkości... za kłaki i do gały haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja robie ktoremus lodzika oczywiście zawsze z polykiem on oh ah k***a bo oszaleje kotku robisz to lepiej niż niejedna d***** jak się spuszcza mowi lykaj to same witaminki i trzymaq mnie mocno za glowe przyciskając do siebie a ja się krztuszę i polykam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m31wwa
jak podpowiadam to wbija w moje pośladki paznokcie żebym nie pouczał jej. Ja w reważu chwytam za włosy i dociskam aż pokrztusi się, troszke oczywiście ;) i rzucam hasła typu : szybciej , z******ta jesteś , .....itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjpr1946
mówię, "jesteś wspaniała, nie musisz się spieszyć, pobaw się jąderkami. Atak w ogóle to nie przepadam za czymś takim, uważam, że poniża to kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreab
ssij suko... uwielbiam to slyszec... kleczec przed nim... i jak dociska mi glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobieta nie z tej planety. Kochanie, zaraz z siebie wyskoczę!" "Genialnie to robisz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzień miła i grzeczna dziewczyna ale w sypialni: " A teraz cię znowu nakarmię. Ciągnij mocno do końca d****o". Bywa, że sprowokuje to... klaps w buzię , poczym duuuzy twardy kuu@s Uwielbiam tak na kolanach...A on potrafi dwa razy prawie pod rząd!! Ledwo nadąrzam z łykaniem. Mój cudowny facet wie co lubię. Ale tylko z nim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mówię żeby wzięła głębiej, robiła wolniej itd. Często chwalę że jest w tym świetna i jest moją suczką. Pytam też gdzie chce żebym się spuszczał? milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaarek
Oooo.....tak,tak,tak,tak,tak. Skarbie,rób tak jeszcze..ooo...pięknie mój misiaczek to robi...oooo....tak,aniołku,nie przestawaj,aruś ci za to wyliże c**eczkę tak jak lubisz...ooo,jeszcze troszkę,alinciu,proooszę Po czym odsuwa moją głowę od swojego pisiora i całuje mnie namiętnie,z bliska widzę jego błyszczące oczy i wiem że jestem jego Jedyną . Sama się wyrywam żeby dać mu więcej przyjemności, jak widzę co się z nim wtedy dzieje. Kończy w ustach,naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
je kfc. potem pościel uwalona pikantną posypką i tyłek boli go.. ojej także ten miło nie jest ale pracujemy na d tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreab
ja lubie slyszec ssij d***** obrabiaj panu pałe... cudowne uczucie kleczec i obciagac k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandreab
ssij suko.... k...wo... pieknie .. ciagnij panu... obrabiaj .. uwielbiam slyszec gdy klecze przed nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kiedyś jeden powiedział: „jesteś lepsza od niejednej tirówki”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt. "zaraz ci wypiertole te zymby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×