Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani inżynier

zgłaszac się kto lubi

Polecane posty

Gość pani inżynier

seks nie na całego golasa ? :D kompletnie mnie nie podniecaja całkiem nagie ciała. Wole się kochac w kilku szmatkach i tego samego wymagam od partnera. A Wy? czuje się troszke odosobniona w tym, w necie same gołe ludzie, nic nie czuje oglądając :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfasergesrgerh
e tam bez różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani inżynier
no wlasnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika Mamba
nie ma nic bardziej żałosnego niż facet w skarpetach. li i tylko :) wolę golasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani inżynier
ale ja nie pisze o skarpetkach kurde no o bieliżnie o bluzkach o koszulach o spodniach NIE O SKARPETKACH.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika Mamba
:) no pewnie, poniekąd rozumiem o co chodzi mnie seks na wpoły w ubraniach kręci, jeśli to tzw. "raptus", czyli szaleństwo gdzieś w korytarzu w drodze do sypialni :D gdzie nie zależy nam na pieszczotach i przytulankach, ale konkretnej jednej rzeczy...wtedy tak :) jest bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani inżynier
no ale ja sie nie podniece nigdy jak bede kompletnie goła :O nawet jak mam duuuzo czasu i seks jest długi leniwy i mamy duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani inżynier
no z tym czasem to sory, za duzo mysle dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika Mamba
a to szkoda...ja na całe szczęście nie mam z tym problemów...bez czy z..... ważne by nie tylko w tych samych skarpetkach :D po prostu jesteś fetyszystką i tyle ;) pewnie da się z tym żyć ale to Twój partner musi być tylko ubrany, czy w dwójkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddxlkhgfd
ja tez lubie w ciuchach, nawet w lozku nie-spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę takiego fetyszu? No, fajna sprawa. Mnie kręci, gdy moja Pani przyjdzie do łóżka z gorsecikiem i w pończoszkach. Szkoda, że tak rzadko... A facet? Może nie skarpetki, ale bokserki z rozporkiem mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani inżynier
własnie fetysz :) facet tez powinien być ubrany, oczywiscie nie mowie tu o kaożuchach i płaszczach ani dzinsach i marynarkach :D lubię mieć na sobei długa suknie np.balową:D i patrzec jak facet niecierpliwie sie próbuje dobrać:D fakt, nie bywa to czesto ale sie zdarzało lubie filmy, ktore opisuja zXVII wiek, lubie sobie wyobrazac jak sie ruchali w tych wszystkich warstwach ubran :D no jestem fetyszystka, przyznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię na golasa. Mogę się wtedy delektować ślicznym ciałem mojej żony. :) A w ubraniu, to tylko w miejscach publicznych, coby nikt nie zwrócił na nas uwagi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic przyjemniejszego niż odjazdowe ciupcianko z wysuniętą z rozpora bagietą przez odchylone fikuśne majteczki. Ta nieodkryta do końca prawda lekko zamaskowana wyrobami tekstylnymi. Nieodgadniona tajemnica skrywanych rejonów działa na wyobraźnię jak czerwona płachta na corridzie rozgrywanej gdzieś na hiszpańskiej prowincji. Temat ciekawy i aż dziw bierze że mało rozpowszechniony. Pozdrawiam autorkę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
taki seks jest na.... spontaniczny, bez ceregieli, czysty i naturalny.... zaczyna sie od spojrzenia w oczy i takiego błysku...i nie koniecznie z życiowym partnerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio...ja dzis bylam w takich majtasach typu figi ..a tu w drzwiach kochas...hmm ...dal rade...byl seks w sweterku na stojaco w annie...ekstra,...i majtasy mu nie przeszkadzaly....mmmrau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up bo mnie ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona................
ja lubie w bluzce z dziurami na cycki i satynowej mini bez stringów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×