Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamarra-x

wszyscy sie dziwia, ze nie za bardzo lubie dzieci

Polecane posty

Gość tamarra-x

Mam 29 lat, jestem w zwiazku malzenskim juz prawie 4 lata i nie mamy dzieci. I wszyscy sie dziwia bo wg nich powinnismy miec juz conajmniej dwojke. I chyba mysla zem bezplodna jest:)) A prawda jest taka, ze ja niezbyt lubie dzieci i nie staram sie o nie. Pracuje, studiuje, mam w glowie inne plany niezbyt zwiazane z dziecmi. Ostatnio zastanawiam sie nad praca nieco daleko ale za to super jak dla mnie:)) tesciowa oczywiscie, ze co ja bede tak daleko jezdzic a jak beda dzieci to jak je bede dogladac. a ja na to, ze byc moze dzieci nie bedzie bo nie czuje instynktu to omal zawalu nie dostala. Idealem zony jest dla niej zona kuzyna mego meza ktora ma dziecko w wieku 22 lat i jej zycie to dom i pomoc matce w zakladzie fryzjerskim. To jej wybor, szanuja ja ale ja osobiscie dziekuje za takie zycie. Ostatnio gadam z kolega on oczywiscie pierwsze pytanie kiedy dzieci bo w taaaakim wieku to juz trzeba, jak ja jemu, ze dzieci nie lubie to on: no jak to przeciesz wszyscy kochaja dzieci. A ja: prawie wszyscy, ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctr
dzieci też ciebie nie kochają --- dostaniesz to, co dajesz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak nie można lubić
te wszystkie boba, fasolki, dziubaski, dzidziusie itp.? :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam od dzieci. Ostatnio wiele sie ich rodzi. Mam bratanka, od którego uciekam gdy tylko go napotkam :( Rodzina już chyba to zauważyła, ale co poradzić ? Boje sie dzieci, nie lubie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sie boję wziąc
nawet dziecko na ręce, normalnie to mnie odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze gdy wszyscy sie nad nimi roztapiają, modyfikują głos itd. :p ja tego nie potrafie. Jeżeli już mam z kimś rozmawiać to zwięźle i rzeczowo, a z dziećmi tak sie nie da, no chyba, że są troche starsze np. 7 lat czy 8 to już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 20 lat iiii
nigdy nie miałam nawet dziecka na rękach brzydze się ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×