Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vacant

zgadzam sie z prawiczkiem i krop...

Polecane posty

Gość vacant

Tez mam 21 lat i zero na koncie. Troche mnie to denerwuje,a mialem okazje niedawno. Tylko,ze teraz to zalowalbym tego. Jak widze wypowiedzi niektorych "facetow-niedojrzalych majtków" ( co zaliczaja jakies 17,18 ) to smiac mi sie chce. A pozniej ich zgryzliwe komentarze ponizej poziomu.Pózniej to taki czuje sie pewnie i skacvze w bok,majac zone. To samo tyczy sie kobiet. Czy jest sens zaliczyc dla zasady- NIE. Bo i tak wiecej niz polowa kobiet ktora zaliczyla skarzy sie ,ze facet nie potrafi doprowadzic ja do orgazmu.Chodzą pozniej takie mlode sziksy i odbijaja facetow zonatych ( bo chcialy tylko pocieszenia) Po co to?- NIE WIEM. Ja osobiscie to przestalem sie starac,bo ile bys nie poswiecil i staral sie o ta jedyna,to ona poleci zaprzeproszeniem na jakiegos frajera (ktory w dodatku ma na boku druga dziewczyne). Nalezy jednak zachowac dystans i myslec trzeźwo,bo głupstwo mozna zrobic na wiele sposobow.Co prawda z natura nie mozna wygrac...:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać po żeńskim aplauzie takie ideały nie robia na Nich większego wrażenia........:) No ale oczywiscie lepiej oszukiwac nature i pocierac sprzet co rano....;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carramba
prawiczek sam napisal ten temat :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robią bo źle je przeprowadził 🖐️ jak by zaczął \"wyzywać\" wszystkie po i pisać o swym krwawiącym sercu bo nie znajdzie czystej i niewinnej miłości to pewnie by się udało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce byc ciachem i prawdziwym samcem No hym to wyjdz do Tych ksiezniczek..Tyłeczek i cycki nie gryzą!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiluwak
"Tyłeczek i cycki nie gryzą!! " Najwazniejsze dla prawiczka jest to, co w tym tyłeczku bylo i kto te cycki obmacywał- to jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak chcesz sie wyrobic to zacznij dzialac..Troche pewnosci siebie i za niedlugo bedziesz pisal ze odwolujesz cala swoja filozofie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×