Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Interesująca23

jeszcze pół roku temu myslałam inaczej...

Polecane posty

myslałam sobie jak można mieć dziecko,tracić swój najlepszy,młodociany czas... a teraz... myśle,że chciałabym mieć maleństwo,może jeszcze nie teraz,ale samo myślenie diametralnie mi się zmieniło... też tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze myślisz dziewczyno. Starzeje się nasze społeczeństwo, bo młodzi za karierą gonią, za tym, za tamtym, a o rodzinie ani słowa. A trzeba w siłę młodą wzmacniać państwo! Żeby moc miała i energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie mamy takkkkkk
ja mam 24 lata, mam PCOS, więc raczej i tak miałabym kłopoty z zajściem w ciąże, ale nie chcę mieć dzieci. Nie wiem, co bym miała robić z dzieckiem i po co mi ono, nawet nie chodzi o marnowanie czegokolwiek. Ja po prostu lubię przebywac w towarzystwie osób, które lubię i z którymi mam o czym gadać. Co bym miała roić z dzieckiem?:O Poza tym nie chciałabym być w ciąży. I sama jestem jak dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliowa
nnatura się odzywa... Mogę pozazdrościć. Najpierw rodziłam, potem doznałam instynktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wiedziałam,że chcę kariery finansowej,a dziecko to dla kobiet nie wiedzących co z tym zyciem robić(sorry za moje mysli,ale one takie były) a teraz sama podążam w stronę tych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze myślałam o swoim ciele,jak kobiet ysię potrafią poświęcić dla dziecka,w sumie do tej pory o swoim ciele myśle,ale już w aspekcie jakich to ja bym najlepszych kosmetyków używała,a kiedyś nie wyobrazalam sobie narazić swojego smukłego ciała na "skazy poporodowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa instynkt macierzyński. Nie zmarnuj tego. Natura jest bardzo mądra i wie kiedy ma dać znak. Nie czekaj zbyt długo ,jesli masz męża lub kandydata na męża to szybciutko do roboty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×