Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorący Kubek

Zauroczył się mną zaręczony facet... - to moja wina?

Polecane posty

Wiesz co, napiszę z własnego doświadczenie: OLEJ OPINIE LUDZI - ważne powinno dla ciebie być to czy sama ze swoim zachowniem czujesz się ok - jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia ( a moim zdaniem absolutnie nie powinnac , skoro nie narzucałaś mu się ) to olej to co inni powiedzą - nikt za ciebie życia nie przeżyje a przekonasz się nie raz , że twoje skrupuły dla innych nie mają znaczenia- z tobą nikt w razie czego się patyczkował nie będzie - zadbaj o swoje szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaką ku**wkę ?? O czym ty piszesz- kur**ką byłabyś gdybyś żonie męża zabrała a dzieciom ojca - tylko wiesz- zanim cośzaczniesz to poczekaj aż on z narzeczoną się oficjalnie rozstaną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący Kubek
Ale są ludzie których opinia się dla mnie liczy... Rodzice tego chłopaka. Znienawidzą mnie na starcie.. Moja matka? Uzna, że w ogóle nie mam skurpułów. Jego znajomi też mnie skreślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący Kubek
No wiadomo że go nie ruszę zanim się rozstaną... Istnieją dla mniejakieś wartości i granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie niech on
najpierw zostawi narzeczoną jak mu na Tobie zależy, bo może się okazać, że facet przed ślubem chce sobie poruchać i zobaczyć jak to jest z inną dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący Kubek
A jak on ją zostawi, a ja później rzuce jego? Ja jestem niestabilna uczuciowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugjuguj
ale co się na zapas martwisz:) nie możesz zakładać jeszcze przed związkiem, że z danym facetem będziesz do końca życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle22
Jesli facet tak sie zachowuje w stosunku do ciebie majac narzeczona, to jak bedziecie razem(zakladajac, ze ja dla ciebie rzuci) bedzie robil to samo tylko to ty bedziesz to oszukiwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh daj już spokuj - "i chciałabym i boję się " tym co będzie później zaczniesz martwić się jak już nastąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący Kubek
Ta, to jest nic nie warty chuj i bawidamek. I dlatego przez 26 lat życia miał jedną pannę, której nigdy nie zdradził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie niech on
samo się wszystko ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ta, to jest nic nie warty ch*j i bawidamek. I dlatego przez 26 lat życia miał jedną pannę, której nigdy nie zdradził..\" haha jestem pewien ze tym wszystkim innym tez mowił ze nigdy nie zdradził :D daj sie zerżnać on tak czy siak sie z nia hajtnie a ty przynajmniej bedziesz miała troche przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący Kubek
niunia, no bo ja nie chce go krzywdzić...nie zasłużył na to. a mam wrażenie że moje pojawienie się w jego życiu to niepozytywne wydarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaaa ma racje a co powinnas zrobic to musisz sama wiedziec czego chcesz, nikt za Ciebie na forum nie zdecyduje i nikt nie da sobie reki obciac, ze facet jest w porzadku lub odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący Kubek
niepotrzebnie się w to wjebałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubek zaraz ci do d*py nakopię chyba 😠 ogarnij się kobieto... obserwuj sytuację , zdystansuj się troszkę i czekaj, i skończ z tymi wyrzutami sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×