Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PoprostuUmieram

Czy mam go jej odebrac???

Polecane posty

Jestem zakochana w chlopaku ktory w swieta ozenil sie Chialabym byc z nim bo on mnie skrycie tak naprawde kocha tylko po prostu sytuacja zmusila go do slubu Myslicie ze powinnam walczyc o niego Co wy byscie zrobily na moim miejscu? Ja bez niego umieram!!! Nie potrafie spojrzec na innego mezczyzne po prostu tylko jego kocham :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac
on moze spojzec na swoja nowa zone! Dziewczyno ocknij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsads
to ze ty jesteś zakochana to nie znaczy ze on cie kocha.... daruj sobie... dzis nikt nie zeni sie z przymusu...skoro to zrobil to chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpatrzony
To faktycznie--lepiej umrzyj,niz bys miała zrobic swinstwo mlodo poslubionej zonie. Chyba,że jesteś lafirynda--to próbować bedziesz sie wchrzaniac w cudze malżeństwo---ale to i tak ci nic nie da.No chyba ,że meżus od czasu do czasu bedzie sobie chcial przeleciec taka idiotke a potem nie bedzie miał do niej za grosz szacunku.Wybór należy do ciebie.Ale jestes tepa--to i tak żle wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam........
nie powinnas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za slowa otuchy...mi sie swiat wali a wy...!!! Myslalam ze moze on odwazy sie od niej odejsc jak zrozumie ze mnie kocha. On wcale swojej zony nie kocha wszyscy o tym wiedza wiec jesli bede sie starala zeby byl ze mna to nie bedzie to swinstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw faceta w spokoju... zastanowiłas sie gdybys to ty była na miejscu jego zony , a jakas inna knuła by niecny plan jak go uwieść? zgroza....mało na świecie wolnych facetów.. nimi sie zajmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o jego zone to widocznie jej jest wszystko jedno jesli wie ze jej wcale nie kocha Ludzie przeciez to jest chore slub bez milosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj, skoro wzial slub, to albo ja kocha, albo jest glupii, skoro dal sie wkopac w taki slub. tak czy inaczej, po co Ci taki facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj to jest tak. Ty jej go nie odbierasz to po pierwsze. jesteś wolna i masz prawo robić co chcesz. Jeżeli on poleci na Ciebie zrobisz jej tak naprawdę przysługę. Widocznie nie kochał jej na tyle, żeby z nia zostać - nie Ty bedzie inna. Jeżeli zostanie to znaczy, że naprawdę ją kocha. Zdrada NIE jest winą osoby trzeciej ale osób będących w związku. Nie słuchaj zestresowanych, zakompleksionych pań które trzymaj swoich facetów pazurami i szybko zaminiają kanał w TV jak w filmie gra zbyt ładna laska. Nie wolno sie tak poniżać. To facet dokonuje wyboru, cokolwiek zrobisz to bedzie jego wybór i jego \"wina\". Powodzenia więc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te verde Faktycznie o tym nie pomyslam...co sadzicie o facecie ktory wzial slub bez milosci i jeszcze sie tym chwali bo wszyscy o tym wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, co sadze, wiesz. Dupa, nie facet. Nigdy nie jest tak, ze nie ma wysjcia. Ciesze sie, ze moglam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie, niby masz racje, ale przesadzasz - jak kobieta sie swiadomie pcha miedzy malzonkow, swieta nie jest i zachowuje sie nieetycznie. A autorka najwyrazniej boi sie staropanienstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu pytając no forum (gdzie nie brakuje niepewnych siebie kobiet porzuconych/ zdradzonych/ nieszczęśliwych) o to czy masz prawo odbić faceta narażasz się na mega atak. Nadal w świadomości ludzi króluje stereotyp "jak suka nie da - pies nie weźmie" - gucio prawda, znajdzie inna sukę ;) Ja nie zamierzam swojego faceta pilnować, ograniczać, kombinować jak mu zablokować naszą-klasa itp. Po co? Skoro ma odejśc niech to zrobi teraz a będe mu wdzięczna, że nie tracę juz czasu na kogoś takiego. Powiedz dlaczego musiał się ożenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na brak powodzenia nie narzekam ale to nie o to chodzi Chyba uswiadomilam ze to on powinnien dokonac wyboru Czy winna jest tylko kochanka jesli facet odchodzi od zony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sciekla bestia
ja bym walczyla na twoim miejscu, ja mam gorszą sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sciekła bestia
a byliście kiedys rrazem jako para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o slub to juz dlugo z nia byl rodziny sie polubily no i sie pojawilam ja kiedy zaczeli planowac slub i nie potrafil sie wycowac w takim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz co Ci napisałam - "winna" (o ile możemy mówić o jakiejś winie) jest osoba która jest w związku i zdradza/porzuca itp. Ty jako osoba, która nikomu nic nie obiecywała, nie przysięgała masz prawo próbowac swoich sił to już jego decyzja co zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie być ani ciocią ani wujkiem dobrą radą,ale... nie odbiera się komuś czyjegoś szczęścia,bo nam póżniej to szczęścia wcale nie przyniesie! nie warto psuć komuś i sobie życia... nie lepiej poznać i pokochać kogoś nowego??? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×