Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

czy jest takie zajwisko jak wybuchy zazdrosci?

Polecane posty

Gość smutnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

czy jest mozliwe zeby facet ktory kocha z zazdrosci zwyzywal swoja druga polowke od najgorszych? mi sie to przydarzylo po pol roku bycia razem,jestem w szoku ,wczesniej mu takie slowa z ust nigdy nie padly.:(( nie wiem co o tym myslec,zastanawiam sie teraz czy on mnie kocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....w ogole mial powod do zazdrosci?:P Poza tym jestescie TYLKO pol roku ze soba wiec poznajecie sie i "wychodzi szydlo z worka":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak byl powod ale bez przesady! facet ma po 30! myslalam ze juz w tym wieku panuje sie nad swoimi emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dodam ze go nigdy nie zdradzilam ale on chyba mysli inaczej bo mnei nazwal pierdolona suka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co ma wiek do panowania nad emocjami???? To tylko i wylacznie zalezy od Naszego charakteru..........znam faceta,ktory w wieku 60 lat jest tak wybuchowy,ze ....chowac sie po katach:P Ps.Rozmawialiscie na ten temat? Poza tym nie powienien Cie tak slownie potraktowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie powinien,dlatego pytam czy facet z zazdrosci moglby sie do tego posunac,pytalam go czemu tak zwyzywal ale sie nie odzywa do mnie juz tydzien ,nie wiem moze to taki typ wybuchowy i w dodatku obrazalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu focha strzelil z na tydzien? Facet po 30tce a tak sie zachowuje:/ Moze jest tak jak pisalas......ten typ tak ma:/ Moge zapytac co to byl za powod do zazdrosci?:) Co wykombinowalas?;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
byl zazdrosny o faceta ktory ciagle wypisywal mi komentarze na fotka,on myslal ze ja sie z nim spotykam na boku!i teraz nic do niego nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooooo to faktycznie,facet ma 30 lat i ma jakis problem skoro w taki a nie inny sposob zareagowal........powinien Tobie wierzyc a nie tym komentom Chyba facet kiedys porzadnie sparzyl sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak rzucila go dziewczyna z ktora byl zareczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
nieważne co on sobie myslał. zachował się zkandalicznie. a Ty mi jeszcze powiedz że chcesz być dalej z kolesiem który Ci tak pojechał?... masz jakąś godność czy już całkiem nie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...danow temu rozstal sie z ta panna?.....bo wiesz,takie zachowanie moze swiadczyc,ze jetses tlyko na pocieszenie:P....no i facet nie jest wychowany tak jak powinien....wszystkie zale skumulowal na Tobie:/ Pogadaj z Nim na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×