Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bo to

KOCHANKI II

Polecane posty

mozna to odczytac jako karze od kary i każe ... to chyba ty potrafisz tak odczytac jesli juz to by brzmialo nikt nikogo nie karze ucz sie gramatyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu masz jakiegos maila? znam to forum i wiem, ze bywa tu ciezko. jedna wilka nagonka. a ja tkwilam w takim zwoazku przez 2 lata, wiec rozumiem cie doskonale. wiem jak potzrebujesz ise wygadac, wyplakac, wyzalic. jesli masz ochote, to podaj maila i skontaktuje sie z T obą pryw. bedzie dobrze, nie zalamuj sie. pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
O czym wy gadacie???ja pierdole...to forum dla kochanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda panie nic sie nie dzieje
oczywiscie ucze sie ... cale zycie sie tak nie unos bo ci sie zmarszczki porobia dystans ... znasz to pojecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda panie nic sie nie dzieje
to forum publiczne marysiu- sierotko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dystans ... znasz to pojecie? doskonale :-) zaloz ciekawy temat zamiast sie tu rzucac i zobaczymy na co cie stac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
Do Majka-chetnie bym ci podala maila ale wiesz ile by osob do mnie pisalo i wyzywalo mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda panie nic sie nie dzieje
nuda panie nic sie nie dzieje [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery jesooo ale nie ma w czym wybierac.... a ilekroc zakladalam tematy odbiegajace od tych akceptowanych przez ogol... umieraly ... niestety ludzie uwielbiaja czytac o cudzych nieszczesciach, uwielbiaja sie wymadrzac dawac tzw "dobre" rady... i pouczac przestan pieprzyc tylko zaloz temat i pokaz klase, bo chyba tego tematu nie nazwiesz ciekawym dziwny jest ten swiat sluchaj no czlowieku.... po pierwsze nie tym tonem.... tak to sie mozesz zwracac do swojej kobiety , a nie do mnie... pieprzyc... nastepny madry.... tylko umoralniac umiesz...? pouczac/? jaki to ty krysztalowy jestes? a ja mysle,ze jestes zaj**iscie zakompleksionym facetem i tylko w takich miejscach jak to mozesz sie wkoncu "wygadac"... bo normalnie pewnie nikt sie z twoim zdaniem nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda panie nic sie nie dzieje
wiesz co zawsze szczery... powinienes zmienic nicka na przemadrzaly... albo wszystkowiedzacy...a moze zakompleksiony? o ten ostatni by najbardziej odpowiadal... czego sie mnie czepiasz... czlowieku? napisalm prawde co sadze o tych glupich cipach, ktore biora sie za zonatych facetow... i zdania nie zmienie... no chyba,ze ty w rzeczywistosci jestes taki sam jak one... ale szczerze w ogole mnie to nie obchodzi... to tyle co mialam do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba,ze ty w rzeczywistosci jestes taki sam jak one... ale szczerze w ogole mnie to nie obchodzi... to tyle co mialam do powiedzenia... to zmykaj i zaloz wreszcie jakis sensowny temat bo duzo szczekasz ale niewiele z tego wynika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
w końcu szczery wkurzył kogoś z tej "dobrej" strony barykady :) ale ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem piszac tak myslałeś mocno kobietach , że małe przejęzyczenie sie wdarło...zdarza sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kobieta sterana zyciem
Wiecie ja to nawet nie jestem cieta na kochanki.Bo zbladzic jest ludzka rzecza.Oczywiscie lepiej by sie to nie zdarzalo.Ale nie rozumiem jak mozna byc tak malo ambitnym jak kochanek traktuje taka Pania jak nic, bo znika bez slowa, nie chce za duzo kontaktu, klamie , oszukuje i nie robi nic z zyciem swoim.A taka kochanka widzac to zebrze o chwile uwagi, namiastke czegos co nazywa sie uluda.Jak takie kobiety nie uniosa sie honorem i nie uporzadkuja swoich uczuc i zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba,ze ty w rzeczywistosci jestes taki sam jak one... ale szczerze w ogole mnie to nie obchodzi... to tyle co mialam do powiedzenia... nie lubie kopiowac co ludzie wypowiadaja ale to sa twoje jak zwykle mądre słowa..a skoro ludzie zaczynaja mówic na twój temat to cos w tym jest: czuj sie wyrózniony i zadowolony ze takie wzbudzasz emocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" stara kob"....masz racje nie mozna potepiac ale tez weź pod uwagę że większośc kochanek to nie tylko wyrachowane d...czekajace który tym razem wpadnie im w ręcę. Tam gdzie silne emocje tam i bardzo czesto sie zdarzają sytuacje gdzie sie można zagubić i cięzko jest znaleźć wyjście ...ale na pewno kiedy facet zaczyna szmacić to pora aby dac sobie z nim spokój i cieszyc sie że nie został mężem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczkaaaaaa
Mała uwago ale ty nie cytujesz szczerego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kobieta sterana zyciem
Tak oczywiscie, nie wszystkie takie sa.Ale ja ciegle uwazam, ze wlasne ambicje , honor i wolny umysl musza zwyciezac.Nie moze czlowiek byc bezwolna kukla w swoich i rekach kochanka.Jesli chce cos zmienic w zyciu, to uczciwie zmieniam, a nie matcze jak to czynia oszukancy.I to jest okropne bo oszukaniec czy oszukanica ,na dodatek bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok..:) nie wzielam pod uwage ze 3/4 wypowiedzi szczerego to sa cytaty inncyh osób...fakt..trzeba bardzo uwaznie skupić sie na tym co ma szczery do powiedzenia, ponieważ inne wypowiedzi zasłaniają jego złote opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kobieta sterana zyciem
zawsze szczery----troszke cynik z Ciebie ale madre rzeczy piszesz.Lubie Cie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" stara kob".. tez sie z Toba zgadzam całkowicie ale warto tez pamietac ze panowie decyzdujący się na romanse czyli oszukiwanie żony , w pózniejszym etapie i kochanki , nie są niesmiałymi chłopcami a wrecz przeciwnie świetnymi manipulantami i zalezy na jaki grunt trafi takie będzie zakonczenie. Podejmując decyzje o nagłym odejsciu i zlekceważeniu totalnie drugiej osoby wiedzą ze ta osoba nic im nie zrobi:) inaczej by nie ryzykowali..:) świetnie potrafia manipulowac i zoną i kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, załóz jakis wirtualny, a pozniej jak juz sie spiszemy to zlikwidujesz go i przejdziemy na jakas inna forme \'terapi\' :) hehe albo po prostu olewaj innych. pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×