Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oleeeńka

Rodzina ukochanego

Polecane posty

Jak układa się wam z rodziną waszego ukochanego ? Macie dobre relacje ? Jeśli nie staracie sie jakoś je naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triumfaatorkaa
relacje mam fatalne, juz sie nie staram bo im bardziej sie staralam tym bardziej oni mnie upokarzali. A odkąd mam ich w dupie i ich zlewam to oni sie zaczeli starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co spowodowało takie relacjcje ? Długo jesteście razem ? Ja własnie mam wyjątkowo dobre i zastanawiam sie czy to tylko dlatego że to początek (choć to już pół roku) czy może po prostu dobrze trafiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bratem, bratowa, bratankami i ciotka - swietne! Z tesciami - fatalne byly. teraz tesciowie chca to naprawic, :-O niestety, bo po tym wszystkim nie cierpie ich i bardzo zle wplywa na moja psyche ich obecnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam się Wasp
ja mam dobre z wszystkimi, ale z dziewczyną szwagra sienienawidze, i nie zamierzam tego zmieniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triumfaaatooooorkaaa
jestem rozwiedziona stąd te rewelacyjne relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
triumfaatorkaa - ah , rozumiem :) Moja mama miałam podobnie lecz wszytsko sie zmieniło gdy moje kontakty z ojcem sie pogorszyły. Ale wracając do tematu. Jestem zachwycona relacjami jakie są miedzy mna a rodzeństwem mojej miłości. Rodzice także bardzo symatyczni i jestem ciekawa czy to tylko tak na poczatek czy może faktycznie tam pasuję ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×