Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znawca pierwszy

Tak wyglada prawidzwa kobieta

Polecane posty

Gość a skad jestes
nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D3r3k
spodobały ci sie cycki i linkujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca pierwszy
Zapomniałem, że nie wolno wstawiać linków prawdziwych kobiet na kafeterię, bo zaraz rzuci się stado zakompleksionych raszpli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D3r3k
znawca - ale ta laska to nic specjalnego - cycki to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca pierwszy
jak ty widisz tam tylko cycki to współczuję :classic_cool: już zjechałem, jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie udala ci sie autoreklama
dziewuszko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam wieksze
zatkało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufolka monolka
łomatko ktoś tu się chce dowartościować... tak, tak no ładna jesteś, cycki też mogą być , ale w główce pewnie sianko. bahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko moloko
tak owszem jesteś kobieca wygladasz jak prawdziwa kobieta( cycki, ładne rysy twarzy, zamieszczasz fotki w necie poszukując okazji zeby jakiś byle facet mógł do ciebie napisać kilka słów, a ty się podjarasz. jak któryś bedzie miał zasobniejszy portfel przyjedzie do ciebie na wieś lub jakiegos małego miasteczka na drugim końcu Polski zeby cie " wziął na tylnim siedzeniu, lub motelu pod miastem" za darmo, bo przecież nie jesteś dziwką- kasy nie bierzesz. On bedzie miał satysfakcję że miał lalke z biustem i ładna buzią za free, a ty wreszcie poczujesz się jak PRAWDZIWA KOBIETA. ale czy wiesz jak wygląda mądra kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca pierwszy
ta druga też ładna :classic_cool:, taka niewinna :classic_cool:. A ten facet ma kiepsko rozwiniętą muskulaturę. Ledwie ponad przeciętnego faceta. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca pierwszy
koko moloko kompleksy zżerają? :classic_cool: Przykro mi ale jestem facetem i to nie moja dziewczyna, a tym bardziej nie ja sam :classic_cool:. A jak wygląda mądra kobieta? Niby tak, jak Ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młajtajowiec
szczerze 3+ ostatecznie 4= nie pociąga mnie fizycznie i nie ma tego czegoś a cyckami samymi świata nie zwojuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajciemniecoongada
zanim zaczniesz oceniac kobiety spojrz na to co masz w gatkach. chociaz moze byc to trudne, ale jak uzyjesz mikroskopa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młajtajowiec
gadam tak jak jest dla mnie nic specjalnego a z moich gaci zejź aby się nie zachłysnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×