Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chybanaiwny

Co zrobilem nie tak??

Polecane posty

Gość chybanaiwny

Nie zdradzalem, nie ogladalem sie nawet za innymi kobietami, robilem sniadanka, obiadki, kolacyjki, kupowalem prezenty, kosmetyki, stopy masowalem no chodzilem wokol dziewczyny jak kolo ksiezniczki a ona mi powiedziala ze nie jest ze mna szczesliwa... Probowalem miesiac ja odzyskac, nie udalo mi sie. To byl wazny dla mnie zwiazek bo ja nie jestem lawirantem. Do dupy z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że nie twoja w tym wina.. chciała Cię opuścić i wymyśliła byle jaki powód... Przykre... Założę się,że naprawdę jesteś świetnym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triple zero
pewnie poczuła motylki w brzuchu :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybanaiwny
nie nie mowilem ze kocham..ale ja zawsze mialem problemy z wyrazeniem uczuc..wolalem czynem..jak moglbym ja odzyskac? :/ echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmusisz nikogo na siłę, żeby kochał i czuł się szczęśliwy, dlaczego zaraz musi być w tym czyjaś wina? Z tego co przeczytałam autor to na prawdę fajny facet i na pewno znajdzie sobie kobietę która go doceni. Tamta kobieta widocznie potrzebuje czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tamta kobieta widocznie potrzebuje czegoś innego. Traktowania jak szmate, olewania, okłamywania, zdradzania, braku zainteresowania. Wtedy na pewno poczuje się kimś ważnym w takim związku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz..problemy z wyrażaniem uczuć...ale dla kobiet to ważne jest... mój też taki jest i mimo tego, że to świetny facet, brakuje mi takich ciepłych słów, przytulanek...i nie czuję się w pełni szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle, ze to bylo na zasadzie - zaglaskac kotka na smierc :o Jak sie ma wszystko na skinienie palcem, tak jak Ty dla niej byles, to z czasem staje sie to nudne, mimo, ze w zasadzie nie mozna Ci nic zarzucic, to jednak znudzilo jej sie bycie z Toba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybanaiwny
Montmorlonit - a czy slowo kocham jest wazne dla kobiet? przeciez to tylko slowo...lepiej dzialac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie98
moj chlopak potrafi mi pare razy dziennie powiedziec ze kocha a wolalabm zeby wiecej czynami to okazywal same slowa to nie wszytsko;/ czasem mam wrazenie ze tak nie jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybanaiwny
ale mi trudno to powiedziec..to kocham cie..jakos tak..dziwnie.. mam wrazenie ze to przez to sie wlasnie rozwalilo echh do dupy z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podtrzymuję, że potrzebowała czegos innego. Może woli chamów i prostaków :) A tak poważnie to nawet najwspanialszego człowieka na świecie można nie pokochać, przeciez potrzebna jest chemia i to "coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chybanaiwny...masz rację, ale mimo wszystko kobiety, przynajmniej w większości potrzebują słownych zapewnień, że wszystko gra:) dlatego nie ma tej pełni szczęścia.. myślę, że to też jest kwestia zrozumienia partnera..jesteś jaki jesteś, kocham Cię takiego jaki jesteś... no ale ja jestem na starcie związku w zasadzie....i nie chciałabym go stracić, a już na pewno nie zostawić, bo nie mówi o tym, co czuje, nie okazuje tego...ale gdy spojrzę w jego oczy to wiem, że jego serce coś tam pika do mnie:) no ale mimo wszystko usłyszeć coś miłego i robi się przyjemnie...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybanaiwny
jeśli nie przyjmie misia, to zrobie mu dziure w odbycie i przynajmniej będę miał co ruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybanaiwny
podszywaczom nie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybanaiwny
no właśnie, wynoś się podszywaczu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj naiwny
Gościu, no co Ty! I tak już ją zagłaskałeś na śmierć, a po tym przesłodzonym misiu nie będzie chciała widzieć Cię na oczy. Nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna Helenka
Nosz w morde, gdybym dostala takiego miska, kopnelabym cie w dupe z rozpedu za brak gustu. Roze, tak. Misiek - NIE ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybanaiwny
oj naiwny - to daj mi rade ktoredy droga! dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybanaiwny
dajcie rady:)) za miekki bylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnhjk
to powiedz jej ze ja kochasz bardzo ze nie mozesz zyc bez zniej ze ci zalezy;p powinno podzialac tylko musisz troche poslodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybanaiwny
za dumny na to jestem zeby sie kajac w taki sposob i to jest problem moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×