Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bleeeeeeeeeee

dlaczego kobiety na kafee wkurzja sie

Polecane posty

Gość bleeeeeeeeeee

jesli inna kobieta udowadnia im ich malostkowosc i pokazuje jakie sa infantylne? dlaczego sie wkurzają jeśli inna wyłamie się i nie ma zamiaru przyklaskiwac na te glupoty jakie pisza? i wy tu mowicie o tolerancji? o dystansie do siebie? do tego miejsca? ludzie to tylko net.. a niektorzy sie zachowuja tak jakby to bylo ich jedyne zycie... jestem tu czesto, czytam co piszecie i sa to same sprzecznosci ... przykre to, bo albo gracie i sie pogubiłyście w tym co pisałsyscie wczesniej.. albo macie problemy emocjonalo- psychiczne... oczywiscei chce dodac,ze nie tyczy sie to wszytkch Pan tu obecnych, ale malej grupki bywalczyn kaffe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to znaczy infantylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
co to znaczy infantylne... zajrzyj www.google.pl tam sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeeeeee z zasady nikt nie lubi - kiedy pisze się do niego lub o nim źle zwłaszcza jeśli to pisze osoba nam nieznana która opinie o nas wystawiła sobie po prostu się na nas gapiąc ( w tym wypadku na strzępy naszych rozmów) a zachowuje się tak jakby znała nas lepiej niż my sami wyobraź sobie, że idziesz ulicą i zaczepia cię baba, która na co dzień obserwuje cię zza firanki i tak naprawdę wie tylko jakiego koloru nosisz odzienie- i zaczyna ci doradzać, krytykować , oceniać itd co byś sobie o niej pomyślała i jak bardzo miło by ci było? gdybyś dowiedziała się że jesteś kurwą bo wczoraj miałaś na sobie czerwoną spódnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jesli inna kobieta udowadnia im ich malostkowosc i pokazuje jakie sa infantylne? \" bo każdy się wkurza jeżeli atakuje się jego lub jakąś istotną dla niego rzecz/aktywność/decyzję/itd.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbierz te choinke bo juz po
wkurzaja sie bo: 1. sa brzydkie 2. malo zarabiaja 3. maja stado dzieci 4. maz je zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam cie lubic
mnie się wydaje, ze na kafe jest zdecydowanie więcej młodych bardzo ludzi. Tacy ludzie mają bardzo idealistyczne podejscie do świata, a z drugiej strony uważają się za wszechwiedzących. Jest i spora grupa, która ma jednak luzacki stosunek do seksu. Ci też są agresywni. Mówię "ludzie" nie kobiety, bo mężczyzn także to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
ike bleeeeeeeee z zasady nikt nie lubi - kiedy pisze się do niego lub o nim źle zwłaszcza jeśli to pisze osoba nam nieznana która opinie o nas wystawiła sobie po prostu się na nas gapiąc ( w tym wypadku na strzępy naszych rozmów) a zachowuje się tak jakby znała nas lepiej niż my sami wyobraź sobie, że idziesz ulicą i zaczepia cię baba, która na co dzień obserwuje cię zza firanki i tak naprawdę wie tylko jakiego koloru nosisz odzienie- i zaczyna ci doradzać, krytykować , oceniać itd co byś sobie o niej pomyślała i jak bardzo miło by ci było? gdybyś dowiedziała się że jesteś k**wą bo wczoraj miałaś na sobie czerwoną spódnice ? zalamalas mnie tym tekstem co to za porownanie w ogole... kobieto zastanowilas sie nad tym co napisalas? jakie strzepy rozmow.. czasem sa to kilkugodzinne wypowiedzi na rozne tematy.. ale porownanie .. nawet nie bede tego komentowac.. no nie trafilas z tym wybitnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co tak siedzisz i czytasz- te kilkugodzinne rozmowy:D to nic są panie które w oknie siedzą od rana do nocy a i tak gówno za przeproszeniem wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
ike... nie rozumiemy sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike... nie rozumiemy sie bywa:) szczerze mówiąc to mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
ike .. noczego wiecej sie po tobie nie spodziewalam...:) capo.. moze jest cos w tym co napisales... alo , ktora pani tu ma dystans do siebie.... nie potrafia sie smiac z siebie a najgorsze jest to,ze traktuja to miejsce smiertelnie powaznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jak się dobrze złożyło:) gdybym cię zaskoczyła- w nocy nie mogłabyś spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
ike wiec dziekuje ci ,ze dbasz o moj dobry sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajmy- robię to mimo woli- nie z dobrego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
mimo woli? czyli nie kontrolujesz siebie? uuu nie jeste dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
A mnie się to tyczy? bo nie wiem, czy mam się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma samokontrola do sprawienia ci przyjemności mimo woli?? nie nadinterpretujesz czasami?? chyba tak:) ale obie dobrze wiemy, że to lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike zamnikj juz jadaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadaczkę szczerze powiedziawszy mam zamknięta a ty siedzisz non stop z otwarta buzią? to nieładnie- zaślinisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike zamnikj juz jadaczke
nie kminisz metafor mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy metafor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma być metafora???:D człowiek się jednak uczy całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike zamnikj juz jadaczke
swoją drogą niezły z ciebie lapsiur (twoj mąz/brat z resztą też) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike zamnikj juz jadaczke
metafora odmiany: metaforze, metaforo, metafory, metaforą, metaforę, metafor, metaforach, metaforami, metaforom metafor to odmiana l.p na l.mn takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym słowem rzeczywiście się jeszcze nie spotkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike zamnikj juz jadaczke
to się poducz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnych kwestiach- wole jednak trwać w niewiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×