Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnbvcxzxcvbnm

Nasza Klasa jest dla FRajerów i Desperatek

Polecane posty

Gość mnbvcxzxcvbnm

nazelowane dupki sie mizdrzą przy tandetnych używanych autacj a dziewczyny jesli tak mozna nazwać te wyrobierane szmaty chcą sobie podnieść samoocene wyginając sie półnago na łózkach meblach koniecznie z ich "kochanym misiem" ŻENUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12119419
Hiki, a jesteś kobietą czy facetem :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnnnnnnnnaaa
niby nie chcecie,niby zenua ale zeby tam zajrzec trzeba sie zalogowac...Tyle w tym temacie ffrajerzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompa
widać ze ty nie ma co do pokazania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_solniczka
najlepsze są zdjęcia grobów :P albo 9283746 fotek dzieci :] żenada do kwadratu! też nie mam konta. i żyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_solniczka
pompa - a ty co niby masz do pokazania, mięśniaku? :P swój samochód? swoje dziecko? grób dziadka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binokle2000
ooonnnnnnnnnnaaa - nie, wystarczy, że sprawdzisz raz poprzez konto swojego znajomego, co tam się wyprawia. i po minucie masz dosyć :P "to ja i mój misiaczek", "ja i mój skarbek w walĘtynki", "dziubasek i ja" - flaki się wywracają od tych zdjęć i opisów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Dokładnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wie jak jest
taka dla was zenua bo sami nie macie tych dziubasków i wam zal dupe sciska wiec wypieracie to i taka to obronna reakcja negacyjna:) nie martw się jedna z drugą kiedyś też znajdziesz sobie partnera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Moja znajoma ma świra na punkcie wstawiania fotek swojego dziecka. Codziennie jakieś nowe i oczywiście te komentarze pod każdym zdjęciem.:) Setki zdjęć się już przewinęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam konto na nk :P. Służy mi do inwigilacji potencjalnych kandydatów na chłopaka :P A poza tym lubię sobie popatrzeć jak mój były chwali się na prawo i lewo swoją nową laską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_solniczka
ta co wie jak jest - hahahah jaki argument :P nie, żal mi mojej dupy nie ściska :D wszystko z moją dupą w porządku. dzięki za troskę :D mam kogoś, kim mogłabym się pochwalić na n-k i innych "mega-inteligentnych" portalach :] tylko pytanie brzmi: po co?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Dokładnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binokle2000
ereree - tjaaa.. potem ciężko rozpoznać, czyj to właściwie profil :P nie mówiąc już o pedofilach, którzy tylko zacierają ręce :] matki bywają czasem takimi idiotkami.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binokle2000
"obronna reakcja negacyjna" - pani psycholożka od 7 i pół boleści :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wie jak jest
a ja mam pare normalnych zdjec bez samochodu i dziubaska chociaz posiadam i jedno i drugie:) no ale po co mam sie chwalic? jak ktos lubi sie chwalic to sie chwali, mi nic do tego, negatywne reakcje swiadcza o zazdrosci.... ja nikomu nic nie zazdroszcze.... dzieki naszej klasie wiem przynajmniej ze moje znajome ze szkoły maja juz mezow i dzieci, albo ze wyjechały za granice bo normalnymi kanałami informacyjnymi w zyciu bym do tych info nie dotarła... wiec jest przydatna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Od siebie tylko powiem, że NK to przede wszystkim strata czasu. Ile właśnie ludzie tam jego marnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wie jak jest
binokle2000 - jakbys zgadł / zgadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binokle2000
to znaczy, że nie masz chyba z nimi zbyt wielkiego kontaktu. płycizna aż bije po oczach.. a feee...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszej-klasie zawsze mnie śmieszy coś takiego: jest sobie na zdjęciu para osób, nieważne czy piękni, czy nie, ale zawsze pod tego typu zdjęciem znajdzie się komentarz w stylu \"pięknie razem wyglądacie\", \"cudowna z was para\", albo \"pasujecie do siebie jak ulał! Gratuluję!!!\" Normalnie masakra. Kiedyś z ciekawości oglądałem tylko tego typu fotki na różnych profilach i ani jednego takiego nie było, żeby ktoś sztucznie nie posłodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binokle2000
psychologowie zgnilizną narodów!! :P a tak serio to - nie mam pojęcia co to za termin. jakiś chyba taki wymyślony, prawda? zbitek nonsensów pani psycholożki od 7 i pół boleści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wie jak jest
pewnie ze nie mam, ludzie sie porozjezdzali po wiecie to jaki mamy miec kontakt wez sie zastanow czlowieczku, płytki to ty jestes niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binokle2000
Dżon - hehe dokładnie! pasztety jak "idź stąd i nie wracaj", ale komenty zawsze pozytywne. od "dobrych", n-kowych znajomych.. :D może ci, co się tam zalogowali, widzą np. piękno duszy ludzkiej wybijające się ponad powierzchnię fotki zwykłego pasztetu? :D psychologowie na pewno widzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ta co wie jak jest
ale powiedz, co cie tak interesuje zycie innych? a swoje zdjęcia po co masz? - nie umiem sobie tego racjonalnie wytłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binokle2000
ta co wie jak jest - prawie uroniłem łezkę... :P prawie jednak robi ogromną różnicę. tak, zacznij mnie obrażać :D no i jaka z ciebie psycholożka?? no jaka?? od 7 i pół boleści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Binokle :) Daj jej spokój. :) Jest zagorzałą fanką NK i ciągle musi się dowartościowywać i pewnie dlatego studiuje, czy studiowała psychologię żeby lepiej siebie zrozumieć. Jaka normalna psycholog siedzi o tej porze na forum uczuciowym ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieeee
Też inwigiluję potencjalnych kandydatów :P Sprawdza się... A kiedyś wyszukałyśmy kumplowi, że jego laska kręci z kimś zupełnie innym jednocześnie więc widzicie - czasem się przydaje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×