Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnbvcxzxcvbnm

Nasza Klasa jest dla FRajerów i Desperatek

Polecane posty

dżizus krajst.. inwigilacja... ten naród nigdy z tego nie wyrośnie :P ależ ja już dałem jej spokój. a raczej ona dała mi. teraz naprawdę chce mi się płakać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wie jak jest
interesuje mnie, to sa ludzie z ktorymi chodziłam do szkoły a nasze drogi sie rozeszły, ciebie nie interesuje jak sie potoczyło zycie kogos kto siedział za toba w ławce? albo z kim grałas w piłke? nie mówie zeby sie zaraz przyjaznic na nowo bez przesady jak ciebie nie interesuje to musisz byc bardzo egoistyczna istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usunęłam konto i nie płaczę :P.Czyjeś życie mnie teraz średnio interesuje,a swoim nie chcę się dzielić,zresztą wszystkich naprawdę ważnych mam przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny czlowiek jest
istotą spoleczna i zawsze sie interesuje zyciem innych, nic w tym zlego, przeciwnie. Jak ktos jest palantem i ma beznadziejnych znajomych to czy z nasza klasa czy bez niej nim pozostanie. Nic zlego w tym forum dla tych, ktorzy faktycznie chca odszukac dawnych, sympatycznych znajomych. Jesli ktos nie ma takiej ptrzeby, to przymusu nalezenia do nk nie ma. Nie mam wsrod znajomych nazelowanych dupkow, ani wokol siebie na zywo, ani w n-k , wiec nie mam takich poroblemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Ja już dawno temu usunąłem. Zaczęła mnie ta nasza-klasa śmieszyć. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wie jak jest
Anke i masz takie prawo, ale kolezanki z topiku nie dosc ze maja te konta, interesuja sie zyciem innych, psiocza na nowe foty ktore z wywalonym jezorem ogladaja to wmawiaja nam tu ze nk to kupa i one sie do kupy nie znizaja, to dopiero zenua jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaspen72
jestem zalogowana na Nk i nie uważam że ze mną coś nie tak.Po pierwsze fajnie złapac kontakt z ludżmi których nie widzialo sie x lat.Po drugie ułatwiona organizacja takich imprez jak spotkania klasowe to dla mnie wystaczajacy argument.Oczywiście jeżeli ma sie zdrowe podejście do tego typu portali,czyli nie siedzi sie co dziennie i pakuje nowe fotki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co wie jak jest interesuje mnie, to sa ludzie z ktorymi chodziłam do szkoły a nasze drogi sie rozeszły, ciebie nie interesuje jak sie potoczyło zycie kogos kto siedział za toba w ławce? albo z kim grałas w piłke? nie mówie zeby sie zaraz przyjaznic na nowo bez przesady jak ciebie nie interesuje to musisz byc bardzo egoistyczna istota typowe, mieszczańskie myślenie. nie, nie interesuje mnie. może i jestem parszywym egoistą, a może brak mi po prostu czasu na śledzenie fotek tzw "znajomych" i dawanie pozytywnych, bezmózgich komentów? :D a może ja po prostu w swoim życiu się nie nudzę i naprawdę mam gdzieś czy sąsiad, z którym w podstawówce strzelałem z kobiecych staników, kupił sobie nowy samochód..? :] czy mogę mieć to po prostu gdzieś, nie będąc jednocześnie określanym mianem "egoistycznej istoty"? :P pozdro dla oświeconej pani dulskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wie jak jest
binokle2000 takiś zalatany i bez czasu a siedzisz na babskim forum, juz sie nie osmieszaj:D pogrążasz się z każdym nowym postem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Binokle -> podoba mi się twój tok myślenia. 🖐️ Myślę podobnie o całej tej NK i o ludziach którym jeszcze się ona nie znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co wie jak jest - nie obrażaj koleżanek!! one nie mogą tam siedzieć z prostej przyczyny.. nie mają konta :P może ty siedzisz z wywalonym jęzorem wypisując tam takie same dyrdymały jak tutaj, ale nie obrażaj fajnych kobietek, bardzo cię proszę.. jak dżentelmen proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co wie jak jest - teraz mam chwilkę wolnego.. a co zabronisz mi? nie dość, że zakompleksiona psycholożka od 7 i pół boleści to jeszcze szowinistka. no no no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binokle albo miales kiepskich
znajomych, albo dopiero co skonczyles szkole i nie tesknisz do wspomnien, bo za swieze. NK jest dla ludzi, ktorzy odnajduja znajomych po kilkudziesieciu latach, a nie do tego, zeby wpisywac np kolegow z podworka , ktorych tak sie widzi na co dzien. Przy okazji - dulszczyzną nie sa kontakty towarzyskie, pisanie listow, rozmowy z przyjaciolmi, dulszczyzna polega na "praniu brudow we wlasnym domu", bo wiedze, ze nie rozumiesz tego pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Nie czytam. Spadam od fanatyków NK. Niech moc będzie z wami ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binokle albo miales kiepskich - dulszyczyną jest udawanie, że wszystko ładnie cacy, interesowanie się (wręcz obsesyjne) innymi ludźmi (to nigdy nie prowadzi do niczego dobrego..:P), małomiasteczkowa mentalność po prostu. z praniem brudów masz rację - ja tylko rozwinąłem ten termin :P nie miałem kiepskich znajomych. :) wiedziałem, że zaraz stado krzykaczy i obrońców n-k się zbierze :D haha rejtany... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
nie ma cie tam konto bo przegralyscie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×