Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loloaaaaaaaa

mój były jest psychiczny

Polecane posty

Gość loloaaaaaaaa

odszedł do innej laski błagałam płakałam żeby wrocił nie chciał a jak tylko znalazłam sobie innego....i dowiedział się o tym stwierdził że jednak to on mnie kocha i teskni chce zacząc od nowa...dopóki byłam sama miał mnie gdzieś nie odbierał telefonów i kochał inną laskę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
to ty jesteś psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloaaaaaaaa
to może umotywujesz swoje zdanie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
i nie wrociłam oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
bo to owe 'psychiczny' mnie jakoś nie teges. jak nie rozumiesz zachowania faceta, którego przecież kochasz, to nazywasz go od razu psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z poprzednikiem
masz problem z samą sobą. Jak były to były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloaaaaaaaa
naucz sie czytać ze zrozumieniem:Ogdzie ja napisała że go kocham?wiesz co to jest czas przeszły?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
No dobra, ale kiedyś błagałaś, prosiłaś, kochałaś a teraz ot po prostu on jest w/g ciebie psychiczny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .. .
he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloaaaaaaaa
owszem..bo wtedy twierdził że mnie nie kocha że nie chce mieć ze mną nic wspólnego i jest szczęsliwy z inną laską...dzień po tym jak dowiedział sie że mam kogoś nagle zaczął kochać???:OTo normalne wg Ciebie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie mu nie wyszło
z tamta dziewuchą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarrtaa
pies ogrodnika i tyle moj ex gdy go sciemnilam ze mam kogos(gadalismy na gg, bo tylko taki kontakt mamy, bo on jest w uk) to na drugi dzien mial w opisie cos w tym stylu : "moja dziewczyna jest najcudowniejsza na swiecie" blalblabla mimo ze dzin wczesniej byl sam i nikogo nie mial hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
tak, to moim zdaniem normalne jest. To zazdrość, każdy jest zazdrosny w mniejszym albo większym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie
ja mialam podobna sytuacje masz do czynienia z psem ogrodnika - sam nie che i nikomu nie da, u mnie tez tak bylo... jak zerwalismy plakalam, mowilam,ze kocham on nie chcial, znalazlam faceta - zaczal sie za mna lazic, dzwonil, latal, plakal, znow do niego wrocilam pobylismy ok miesiac i stwierdzil ze mnie nie kocha tylko mu sie wydawalo, zwiazal sie z moja znajoma i przychodzil na te same balety co ja, gapil sie ciagle ale przestal nawet ze mne rozmawiac, wiec go olalam, w koncu mial dziewczyne... po roku zaczelam sie spotykac z kumplem z dawnych lat, jeszcze z czasow podstawowki, bylo nam swietnie, tamten widzac to znow zaczal weszyc, znow dzwonil, lazil za mna, ale tym razem nie odpuscilam, mialam swietnego chlopaka w ktorym bylam zakochana - moj byly jak uwierzyl ze nie zmienie zdania zerwal z tamta laska i powiedzial ze bylo to na pokaz przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×