Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no pytam po co

ulubiona pizza z Pizza Hut

Polecane posty

Gość milena_jestem
Ja nigdy tam nie jadlam. Pizze albo robie sama albo chodze do restauracji z mojej okolicy ktora prowadzi rodowity Wloch :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole swoją ulubiona pizzerie Gusto we Wrocławiu na Jedności Narodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, W Gusto we Wrocła maja świetna pizzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o siec***izzerii, to zdecydwoanie bardziej wole maxi pizze ;) Znacznie lepsze ciasto, ogólnie ceny niższe. Jedliśmy pizze od nich w kilku miastach i pizza jest naprawdę świetna! Jak ktoś nie zna, to niech sobie po prost sprawdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi pizza jest świetna, od pizza hut moim zdaniem lepsza, przynajmniej takie mam krakowskie porównanie. I cenowo chyba tez się lepiej prezentują, z tego co pamiętam. Ogólnie - maxi warto znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi się wydaje, ze jeżeli chodzi o maxi pizze, to jest to jednak przynajmniej klasa wyżej niż pozostałe siec***izzeri. We wszystkich większych jedliśmy, nie raz, nie dwa. I jednak maxi, a też jedliśmy w kilku lokalach, wydaje się najlepszą opcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście lubię inne pizze niż te z Pizza Hut. Przykładowo lubięKanion Pizza w Będzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Zdecydowanie PizzaZlota65.pl ! Nie ma lepszej i smaczniejszej pizzy w mieście, świeże składniki bardzo fajny wystrój lokalu, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askah

W pizzerii Maxipizza warto zamowić jedzenie z dowozem bo po prostu szybko robią całą obsługę. Nie czeka się na jedzenie godziny...u nich najdłużej to mi się zdarzyło coś koło poł godziny przymierać głodem :) Także nie jest źle. Ciasto robią na bieżąco, nie jest stare odleżane, mają specjalne piece w których wypiek trwa moment przez co na samą pizzę też się nie czeka długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×