Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna niania

Czy liczy się dla Was styl oraz dobry gust?

Polecane posty

Gość smutna niania

czy zwracacie dużą uwagę na to jak ubiera się wasz partner, chłopak?? Mam kolegę który niedawno zaczął bardzo o mnie zabiegać, często przyjeżdża do mnie, kupuje drobne prezenty, zaprasza do kina, odbiera z pracy. Wysyła smsy, dzwoni, ogólnie fajny jest z charakteru no i wyglądu. jest jedna rzecz która mi się nie podoba, to jest jego styl ubierania się. Praktycznie cały czas chodzi w dresach, adidasach, bluzach. Powiedział, że nie lubi spodnie dżinsowych, mógłby cały czas chodzić w dresach. Ja z kolei ubieram się elegancko, prawie zawsze na obcasach, i "nie ładnie" to wygląda jak on idzie ubrany w dresy a ja na obcasach i w eleganckich spodniach. Źle się czuje, bo tak już mam ze dla mnie wygląd też się liczy. napiszcie co o tym myślicie, jak jest w waszym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze wyglad liczy sie.Napisze Ci,ze ja mialam taka sama sytuacje jak Ty.......na poczatku spotykania sie z moim obecnym facetem On ciagle dresy nosil a ja obcasik,kancik:/ Zle sie czulam jak szedl kolo mnie ale z czasem sam zmienil swoj styl ubierania sie i dzis dresy jedynie nosi jak idziemy razem np.na rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna niania
Mam nadzieję ze jakos trochę zmieni swój styl , ale jak na razie to słabo mu idzie. tym bardziej że jego praca nie wymaga eleganckiego stylu ubierania się. Przeszkadza mi to, bo przez te dresy nie chce mi się iść do kina czy do jakiegoś baru, bo chyba wstydzę się. Może mu jakoś powiedzieć albo na zakupy zaprosić, by przy okazji coś sobie kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies znikłas ostatnio :P ??? ale co by nie rozwalac topa odpowiem na pytanie ze strony faceta :) nie wyobrazam sobie bycia z dziewczyna bez gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś myślałam o sobie ach jaka jestem cudowna nie zwracam uwagi na ciuchy :/ przeszło mi jak eks maż zaczął uważać dresy za strój na każdą okazję. teraz biję się w pierś i mówię zwracam. facet ma mieć dżinsy i tiszert lub sweter/bluza. koszula ujdzie. bardziej elegancko też ujdzie. białe buty nie przejdą nigdy w żadnych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna niania
Hitem było jak powiedział ze w dresach to mógłby nawet do kościoła chodzić.... Szkoda ze nie może. Ostatnio był na zakupach, chciał kupić sobie spodnie, ale tak się złożyło że zobaczył fajne dresy i kupił je... Mi to przeszkadza i zaćmiewa nawet to że on dba o mnie, dzwoni, przyjeżdża, zapraszxa tu i tam. Chyba powinnam powiedzieć mu to wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wygląda jak on idzie ubrany w dresy a ja na obcasach i w eleganckich spodniach. proponuje ci zakupic dres Kappy ... sa najlepiej widoczne bo maja oblamówki na bokach :P i po problemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
oczywiscie że wygląd tez sie liczy (nie tak bardzo pod wzgledem fizycznym ale ogólne dbanie by strój pasował do sytuacji itd). U nas problem był odwrotny - mój chłopak ciągle chodził w koszulach, w garniturze (jak spotykalismy sie po pracy) a ja w swetrach i dzinsach ;) Ja sie dostosowałam troche strojem do niego i teraz juz nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×