Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

princessaa

Dj -2 tys za wesele + 600 zł za poprawiny...slono sobie liczy??

Polecane posty

jesli sie ceni to tez dobrze, ale polowy rzeczy jakie ma do zaoferowania nie bedzie. np.karaoke czzy multimedialny pokaz zdiec, zabawy tez beda tylko ze 3.mimo to niechce zejsc z ceny. sami niewiemy juz. jak bylo lub jest z cenami u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milluusssssia....
My placilismy 2.5 tys tylko za 1 dzien ale orkiestra byla swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gem_ma
dżizys,przeciez to chore.Taki dj ma wszystko gotowe - nie gra, nie śpiewa, nie wysila sie za bardzo, a jeśli rezygnujecie z zabaw - on powinien zmniejszyć stawkę.Rozumiem, ze orkiestra tyle bierze - sama płacę trzy tysiaki, ale wiem, ze oni grają przez całą noc, śpiewają, i nie ograniczają się do naciskania odpowiednich guziczków. więc pomyślcie, czy to aby nie za dużo pieniędzy...wg mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy mozliwosc wziac dja za 1400 z poprawinami. ale cos mi w nim nie pasi. nie ma filmikow z wesel do pokazania. zdiecia takie srednie ma. bardzo sie speszyl i jego pewnosc uleciala kiedy na filmiku z ostatkow w karczmie na imprezie prowadzonej przez niego rozpoznalismy naszego znajomego z zona, i powiedzielismy ze trzebabedzie zadzwonic do niego i zapytac jak im sie dj podobal na tej imrezie. nibyw kalendarzu soboty od czerwca ma zajete czyli ludzie go biora ale intuicja mi mowi ze cus jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro on kazał
nie wiedziałam, że teraz panuje moda na dj na weselu :D fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
moim zdaniem sporo za dużo :o mam dwóch znajomych dj'ów i jak pytałam sie to biorą 1,500 do niecałych 2000 w zależności od dodatkowych atrakcji. Moja koleżanka z uczelni spiewa w zespole i oni za wesele biorą ok 2,5 tys :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zgodnie z planem,czym dłużej pracuje,więcej zarabia.Gdyby miał wiedzę?..to postępowałby inaczej,bo warunki zatrudnienia,zatrudniania,zmieniły się/nadmiar rąk do pracy/i w tej profesji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
Jeśli jest dobrym wodzirejem, to za tą cenę znajdzie chętnych choćby z polecenia. A teraz o to ludziom chodzi na wesele, żeby rozruszał i zabawił gości, a nie puszczał utwory z płyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam DJ-a na wesele. Za 12 godzin zapłacę 950 zł, jeśli się przedłuży do 1,5 h to nic nie dopłacę, jeśli od 1,5 h to się dogadamy :) DJ ten jest świetnym wodzirejem, ma wiele zabaw w zanadrzu :) oglądałam filmiki z wesel, rozmawiałam ze znajomymi u których grał- poprostu rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
A skąd jesteś? Jaki region obsługuje DJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie mi znaleźć jakiegoś fajnego wodzireja na wesele (woj. śląskie). Szukam, szukam i nic :( A polecany do tej pory zespół minibazar + p.Mirek Kańtor życzą sobie 3500!! bez przesady! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam. Mój Dj tam raczej nie dojeżdża, ale zapytam się o to na spotkaniu i napiszę tutaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sie jednak chyba decydujemy na tego dja zz 1400 dwa dni. bo znajomy z tego filmiku co zostal rozpoznany mowi ze bawil sie dobrze. pozatym ten dj za 2600 nie dosc ze duzo bierze to jeszcze malo sympatyczny gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nam dj powiedzial ze chce 1500 zl to mu podziekowalismy. orkiestry tyle chca... jak nie masz pewnosci co do dja to spytaj gdzie bedzie gral na weselu i przyjdz posluchac, ludzie tak robia ostatnio znajomy byl. my mielismy swietna orkiestre. co prawda znajomi, ale naprawde super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, 2 tys. to stanowczo za dużo. Powiem Ci, że nasz dj powiedział że chce 1800 zł i się zastanawiamy. dwie osoby: on i wodzirej. Z tymże nasz przynajmniej jest młody, miły i do tego tańczy break dance słyszeliśmy że np. zapowiada piosenki na głowie hihih. Ale cena jest wysoka. Koleżanka miała dj w 2008 roku za 500 lub 600 zł. Dodam, że dla nas ważna jest też prezencja dlatego najlepiej zobaczyć foto a co jeśli dj okaże się jakimś wieśniaczkiem?hihi Co do djów powinni mieć profesjonalne strony ze swoim zdjęciem, próbką głosu i kawałkiem czyjegoś wesela. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozek10000
Witam ! Proszę mi odpowiedzieć za co człowiek, który odtwarza tylko płyty bierze 2000,oo zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to już jest przegięcie LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZA TAKĄ KASĘ TO MOZESZ MIEĆ JUŻ ZESPÓŁ A ODTWARZAĆ UTWORY Z PŁYTY TO I WY MOŻECIE WCZEŚNIEJ NAGRYWAJĄC SOBIE CAŁA PŁYTĘ z mp3 ALE JAJA DJ BIERZE 2000,00 ZŁ HA, HA, HA, HA, HA, HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego go nie bierzemy . biezremy za 1400 za dwa dni. a swoja droga taki dj tez musi potrafic rozkrecic impreze i trzymac ja na poziomie przez cala noc wiec sobie licza:) co dla mnie tez mala glupota jest ale co zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessaa a skąd jesteś? Bo ja jestem z Mazur ijestem po prostu załamana tym, co zespoły i DJ\\\'e oferują... Najtańszy zespół-jeśli to można zespołem nazwać, bo to 2 osoby-to znalazłam za 2500, a pozostałe życzą sobie od 3700 do 5000. A DJ\\\'e od 2200... Nie wiem o co chodzi... Zastanawiam się w takim razie, jak jest w Warszawie, bo tam chyba zawsze najdrożej-po 10000 biorą czy jak... Myślałam, że się z zespołem 3000 spokojnie zamknę... A wesele już za pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, to się teraz zastanawiam, czy nie lepiej zamówić kogoś z innej części kraju i po prostu opłacić im przejazd i nocleg... I tak chyba taniej wyjdzie. Tylko czy się będą godzić na takie wycieczki? Zobaczymy. Ale fajnie, że udało Ci się znaleźć dobrego DJa za 1400, to naprawdę fajna cena :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin to 10 lipiec 2008 (piątek), wesele w Olsztynie. Jeśli znasz kogoś, kto fajnie poprowadzi wesele, to będę wdzięczna za kontakt. Zaznaczam, że nie ukierunkowuję się koniecznie na zespół, może być wodzirej z DJ'em, bo zależy mi na biesiadzie z akordeonem przy stołach, żeby zadowolić starszych (hej sokoły i szła dzieweczka dla Dziadka musi być :), więc biesiada a nie disco polo) i na wyciąganiu ludzi do tańca. W sumie zawsze każdy się jakoś bawi, ale byłam u koleżanki na weselu, gdzie grał naprawdę niezły zespół (express), ale tylko grał-żadnych zabaw, śpiewania i trochę mi tego brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak 2008
to się tak z rok spóźniłaś z szukaniem oprawy muzycznej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×