Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochana SyLwIa

NIESPEŁNIONA MIŁOŚC ... ??? nie mam komu się wygadać ...

Polecane posty

Gość Zakochana SyLwIa

hej ;) jak wiadomo po temacie chodzi o miłość .. mam bardzo duży problem ponieważ nie mam komu się wygadać , z kim porozmawiac , nie mam nikogo kto mi doradzil ... ;( a więc ... około 2 lat temu poznałam chłopaka .. ma na imię Karol .. od początku coś go do mnie ciągnęło lecz ja byłam zajęta. gdy rozstawałam się czy kłociłam z moim partnerem Karol zawsze przy mnie był, wiedziałam o tym ,że chce czegoś więcej ... przez ten cały czas nie mogłam się zdecydować ..czy ja go równiez chcę czy jednak pragnę bardziej być z obecnym facetem .. teraz gdy wiem , gdy sie zakochałam , tak naprawdę ...do bólu! cały czas o nim myśle, śni mi się po nocach , w szkole nie mogę od niego wzroku a serce mi szybciej bije gdy tylko on na mnie spojrzy ...jednak rozmawialam z nim na ten temat .. on juz mnie nie chce ---> znalazł inną ;( jednak mimo tego ze mną flirtuje , piszemy namietne sms ... co mam zrobic zeby on byl ze mna? czyje , ze teraz on nie potrafi sie zdecydowac a ja dopioero teraz dojrzalam do tego uczucia ... co robić? taki banalny przyklad bo praktycznie zawsze tak role sie odwracaja ...;( prrosze o jakies rady ..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana SyLwIa
proszę o jakieś stwierdzenia .. bardzo mi przez ostatni czas ciezko ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange my life
dziewczyno walcz! toz proste on sobie ta druga laske znalazł na pocieszenie ... po tobie! moze i owszem cos do niej czuje ale o uczuciu do ciebie przez 2 lata napewno nie zapomniał ani ono sie nie skoncvzylo! do boju!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Walcz o niego bo Kto dla miłości walczy,zwycięża.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana SyLwIa
HMM ALE JAK? JAKIE TRIKI ? JUZ ZAPOMNIALAM JAK TO SIE ROBI ..I JEDNAK TROCHE BOJE SIE WTRACAC MIEDZY JEGO A TA PANIENKE .... CHOCIAZ SZCZERZE? TO MAM POWERA DO TEGO BOJU ;) CHCE O NIEGO WALCZYC :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaś
wiesz... najważniejsze to chyba to zebys nie tracila z nim kontaktu! badz przy nim caly czas - na gadu w sms , patrz na niego tak aby to czul. to nie bedzie natretne...poprostu bedzie wiedzial , ze w koncu jest dla Ciebie wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana SyLwIa
byłam najgłupsza dziewczyna pod sloncem pare miesiecy temu , jakja tego zaluje;( a co jezeli on ja naprawde kocha a o mnie juz zapomnial , wiece niepeielegnowana milosc gasnie a ja jej niepielegnowalam ... co jezeli on juz nie jest dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana SyLwIa
nie ma wiecej nikogo chetnego aby mi pomovc? pewnie banalny problem na ktory kazda doswiadczona kobieta zna odpowiedz....;( lecz ja nie ... jestem w kropce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×