Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OdpowieMiKtos

szybki facet

Polecane posty

Gość piszemy już tłumnie
jak szybko strzeli, to uznaj to za komplement, żeś taka seksi daj mu odsapnac po tym kwadransik, i znów do dzieła. Powinien działać trochę dłużej ... Facet to delikatna maszyna, trzeba umieć obsługiwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
ludzie pojebalo was!! nie interesuje was temat to co sie wpierdalacie albo inaczej nie znacie odpowiedzi to wyny a nie pisac glupoty!! i wlasnie przez takich jak wy to forum kompletnie schodzi na psy bo jak sie nie zna odp to sie gnoji autora itp zal mi was!! do autorki--> raczej to ciezko sprawdzic ;/ moj facet ma rozne dni nie raz od razu wytrysnie a nie raz cala noc mozemy przeszalec:D:) pozdrawiam Cie i nie przejmuj sie tymi gowniarzami albo zle wychowanymi lodzmi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łodzi się nie wychowuje, tylko produkuje i zajmuje się tym dziełem zbożnym człek szkutnikiem zwany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak pastewny
do anka1-1.....czy przeczytalas pytanie autorki????? wez tak sie zastanow.....ona juz miala duzo facetow i kazdy mogl cala noc....hmmmmm.....ale dopiero teraz zastanawia sie czy ten jej nowy spusci sie szybko czy bedzie mogl dlugo! a z tymi bylymi to sie nie zastanawiala?????Tak????? I dlatego ludziom to nie paSUJE i dlatego o tym pisza...... prawie co drugi facet ma te przedwczesne wytryski....to nie zart! dzieki stresom,strachu(a jak sie nie sprawdze!?) i dzieki wam kobietom......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
dobra widze ze się gubicie ludzie wiec pomogę anka 1-1 masz racje tez nie wiem po co ktos pisze jesli nie ma nic do powiedzenia w temacie procz wyzwisk i glupich tekstów owszem zawsze mialam takie obawy ale jakos nigdy nie pisałam o tym bo nie i juz a teraz poznalam fajnego goscia i znow mam takie obawy zapytałam wiec i co ,jedna odp. jakiegos tam faceta byla konkretna reszta to smietnik chodzi mi o notorycznie szybkiego takiego co to wystarczy go dotknąc kilka razy a on juz finishuje - to nie chodzi o raz szybki raz całonocny takie przypadki znam i nie ma znimi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożądam
OdpowieMiKtoś-> nie mogłam szybko odpowiedzieć, ponieważ szef kręci mi się za plecami(łazi jak smród po gaciach:D) Jeżeli gość będzie chciał skończyć po dwóch pchnięciach to pozwól mu tylko raz włożyć i uciekaj z pupą;) Uważaj! Bo może go to bardziej nakręcić:) A tak na serio... nawet, gdy okaże sie, że jest szybki nie śmiej się z niego, lecz zakończcie grę miłością francuską;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
burak pastewny nie uzalaj sie nad losem facetow my kobiety przez was tez mamy wiele stresów bo a to za chuda a to za gruba , a to nogi za krótkie a to za długie zawsze cos wynajdziecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
pożądam - a ile bys wytrzymala z takim gosciem ? do konca zycia bys sie tak chciala bzykac bo ja lubie czuc faceta w sobie a jak to ma trwac po 2 min to sorry ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożądam
Wydaje mi się, że Twoje obawy są przedwczesne. Przecież nie wiesz jak będzie, pisałaś, że dopiero zbliża się wasz pierwszy raz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
pożądam sorry ze zapytam ile masz lat? dajesz mi rady jak dla 18latki a tyle to ja mialam ponad 10 lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak pastewny
odpowie....na ten problem tez jest sposob o ktorym to jedna osoba napisala,ale trzeba czytac madre wypowiedzi.......moim zdaniem jestes niedoswiadczona uczuciowo skoro tak podchodzisz do tej sprawy.....a co bedzie jak ten twoj calonocny ruchacz zacznie sie za szybko zlewac po paru latach udanego zwiazku????? odpowiedz jest prosta:zostawisz go!!!ktos ci tam napisal ze myslisz kroczem i taka jest prawda........ludzie sa ze soba zeby sie ponac.z zasady wpierw sie zakochujesz w kims a potem idziesz do lozka....(chyba nie w dzisiejszych czasach widac).....i jak jest problem to ludzie nad tym pracuja razem.......kobiety tez maja swoje problemy....np.brak orgazmu.....jak sie kocha to sie pomaga a nie zasmieca forum glupimi pytaniami na ktore myslacy ludzie znaja z gory odpowiedz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak pastewny
loooo.....kooooorwa.......to ty masz 28 lat i takie bzdurne pytanka zadajesz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz to *
temat tego postu powinien brzmiec "glupia kobieta" a nie "szybki facet" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestok
dobra, na poczatku moze i 2 minuty ale przeciez nie znaczy ze zawsze.po pewnym czasie napewno moglby dluzej.nie mowie ze 10 lat ale np.kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożądam
OdpowieMiKtoś to jest moja sprawa ile ja mam lat:P Takie rady-jakie pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak pastewny
ehhhh.....energiczna.....znowu ty:))) guma to nie to.....facio musi cwiczyc......tak jak babka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak pastewny
energiczna.......i tak trzymac......ja tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×