Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasanka17ciekawa

różne penisy

Polecane posty

Gość Eksajs
jezu, to czemu nie weźmiesz go w wary?! mniammm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne są i ładniutkie, aż ślina leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj miał miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladniutki, az sie usta same otwieraja :) ktora jeszcze sie ze mna zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tego że był długi to jeszcze gruby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najfajniejsze jakie widziałam to były u mojego kuzyna w stadninie... mmmmmmmmmmrrrrrrrrrrr... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek1987
"sasanka17ciekawa ale nigdy nie widzialam penisa z odslonietym koncem ale wiszacego?"--a gdzie widziałaś tego penisa wiszącego będąc tak młodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek1987
w stadninie czyli gdzie?to miasto jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś tak na początku tygodnia,korzystając z sauny w klubie łaźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna kobieta nie widziała przez całe życie tyle różnych rodzajów penisów co panie z obsługi przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też takiego widziałam w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Ale mojego nie widzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktora chce poczuc moje 14 cm w swojej wilgotnej pochwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlam niemiecka strone internetowa gdzie faceci pokazuja swoje fiuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
becia20-w tej saunie to byl eks.Nie musisz sie bac zadnego eksa-dziewczyno.Sama widzisz ze tylko sobie zjechal i bylo wszystko spoko.Mam nadzieje ze od teraz nie bedziesz sie bala juz zadnego eksa...Pozdrawiam Cie-sam jestem tez eksem z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""""""aldona 23 z Krakowa tak slyszalam i czytalam. poza tym co w tym zlego. mam wrazenie ze jak tylko sie cos powie o obrzezaniu to chlopacy dostaja szalu. ciekawe dlaczego skoro to i higieniczne, i estetyczne i nam sie podoba!""""""---sluchaj facetko-ja mam w nosie co sie tobie podoba a co nie.Dostajemy "szalu"jak wy piszecie o obrzezaniu bo to jest OKALECZENIE CIALA.Pojmujesz?Poza tym nie"nam sie podoba"tylko tobie sie podoba-PISZ SAMA ZA SIEBIE.Nie jestes w liczbie nogiej i nikt ci nie dal prawa do wystepowania w imieniu wszystkich-OK.Chcesz-to sobie sama poobcinaj wary-nas zostaw w spokoju.Tzw.obrzezanie jest trwalym,nieodwracalnym okaleczeniem ciala.W ciele czlowieka NIE MA zbednych czesci !!!Napletek jest potrzebny po to zeby oslanial bardzo wrazliwy zoladz !!!!Poza tym spelnia wlasnie ROLE HIGIENICZNA-poniewaz chroni zoladz przed brudem !!!!A NIE ODWROTNIE !!!!No i jeszcze sa tam NATURALNE bakterie tak jak wy macie swoje w c***e,ktore chronia zoladz przed infekcjami.DOTARLO WRESZCIE????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i jeszcze niezmiernie wazna rzecz:napletek chroni zoladz ktory jest bardzo unerwiony przed permanentnymi bodzcami erotycznymi-bo nieustanne pocieranie o odziez,uciskanie,przesuwanie itd. tak jest wlasnie przez ta czesc ciala odbierana.To powoduje znaczne zmniejszenie sie doznan erotycznych poniewaz mezczyzna jest do nich "przyzwyczajony"przez caly czas.Nie jest to zatem cos wyjatkowego jak w sytuacji gdy sie ma zoladz przykryty i dopiero podczas kochania sie te bodzce wystepuja.Sam musialem chodzic ponad 8 tygodni z odciagnietym napletkiem i wiem ze to jest koszmar wlasnie z tego powodu.Nawet w nocy sie budzilem.Cala dobe moja uwaga byla skupiona na penisie z powodu nieustannych bodzcow jakim byl poddawany.Jeszcze raz mowie-koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""""aldona23 z Krakowa a moze niektorzy poprostu byli obrzezani. to podobno teraz coraz czestsze w Polsce""""-----------------taaaa-modne chyba w twojej glowie facetko.Oni albo mieli specjalnie odciagniety napletek albo po prostu mieli krotkie napletki.Skoro mieli zoladz na wierzchu to zdecydowanie to pierwsze.Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troyd
Ale nerwus z Ciebie. Ja jestem obrzezany z powodow zdrowotnych i jakos nie widze aby ta czesc mojego ciała była "otępiała" Jak sie nie znasz to nie uogolniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Znalazlam niemiecka strone internetowa gdzie faceci pokazuja swoje fiuty. -------------po co jakies tam strony internetowe.Wystarczy ze wyjdziesz do miasta i poszukasz troche a napewno jakis facet ci pokaze.Ja zawsze tak mam.Nauczylam sie gdzie chodzic i nauczylam sie rozpoznawac po zachowaniu czy facet jest eksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wpis u gory przede mna.Dokladnie tak jest jak piszesz.Po co ci internet jak mozesz zobaczyc na zywo i do tego jeszcze jak sie nauczysz pokonywac swoj lek przed facetami pokazywaczami to mozesz im kazac robic to co ty chcesz.... My z kolezanka ktora tez lubi patrzec na penisy i jak facet sobie robi,mamy takie miejsca gdzie zawsze jest jakis.Musi to byc duze miasto,ma sie rozumiec.W dogodnym miejscu udawalo nam sie rozebrac faceta do naga i to bez wiekszego wysilku...Siedzialysmy sobie na lawce a facet sie przed nami rozbieral do naga i onanizowal.Na nasze rozkazy robil wszystko co chcialysmy.Mozna sie z nimi naprawde super zabawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"troyd Ale nerwus z Ciebie. Ja jestem obrzezany z powodow zdrowotnych i jakos nie widze aby ta czesc mojego ciała była "otępiała" Jak sie nie znasz to nie uogolniaj. " --------------nie Ty pierwszy i nie ostatni piszesz takie banialuki kolego.Niemal kazdy pisze ze jest obrzezany z powodow zdrowonych-OK.Jednak zaden sie nie przyzna ze bez napletka jest gorzej niz z nim.Ja mam swoje lata-kolego i wiem co pisze a na dodatek jestem zupelnie trzezwy.Skoro-zdrowie-to stulejka.Nie pisz mi jednak ze jest fajnie bo jak juz napisalem przed chwilka-swoje lata mam i niklt mi kitu nie wcisnie.Nie uogolniam bo fakt jest faktem.Napletek oslania zoladz i to jest FAKT.Sam MUSIALEM chodzic z odslonietym-tez z powodow zdrowotnych i mam porownanie.Zreszta nie trzeba nawet az tak.Kazdy facet powyzej 10 roku zycia o tym wie bo zdarzylo mu sie ze w majtkach napletek sie zsunal i musial chodzic ze zsunietym jakis czas.Wystarczy kilka godzin zeby sie o tym przekonac doglebnie.Powody zdrowotne-zmuszaja do pewnych rzeczy .Jestem pewien ze lekarze powinni poszukac innej metody.Oczywiscie -najlatwiej jest amputowac.Tylko czy to jest najlepsze wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys poszedlem biegac ze sciagnietym napletkiem i musze przyznac,ze ciezko bylo wytrzymac. Zoladz caly czas ocierala sie o bielizne,a w dodatku malo nie odmrozilem sobie tej czesci(biegalem przy mrozie -10°C).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś widziałam ładniutkiego wielkiego i grubego k***ska na saunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze cholernie zazdroszcze posiadaczom grubych penisow, ile ja bym dal za takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ladniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wielkiego fiutka jak na inflanckiej to ja jeszcze nigdy nie widziałam,prawie do kolan mu sięgał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×