Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki30

ile facetów to dużo??

Polecane posty

Gość Kobieta rocznik86
oral to seks oralny Ale krótko " seks" to stosunek seksualny Chcialam to rozroznic Jak wam się podobaja moj cyfry? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
Capo di tutti capi - Dlaczego? Ona loda robi tylko mi, nikomu innemu. tjaa... ale trzymaj się tej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> uważaj jak się do dorosłych zwracasz.... ze mną w ogóle nie dyskutuj, bo za wysokie dla ciebie progi!!!! Zamknij morde stetryczała laluniu :o >>ja logikę na studiach miałam już ładnych pare lat temu, znaczenie słów to nie taka trudna sprawa I chyba zaliczyłaś ją pod biurkiem pana profesora, bo za dużo z tych wykładów nie wyniosłaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwica lica
tępy.... mama robi loda, siostra "testuje" w szkolnej ubikacji...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> oral to seks oralny Ale krótko " seks" to stosunek seksualny Sex oralny to też sex, więc na koncie masz dwóch, a nie jednego. PS Dlaczego ty mu gały nie zrobiłaś, skoro on strzelił ci patelnie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Wole nie wiedzieć co tatuś z nim robi buhahaha Najpierw wchodzi mi do wanny każąc szukać wężą, a następnie przychodzi do mnie do pokoju i każe bawić się w doktora. Uwielbiam czuć jego rytmiczny oddech na moich plecach :classic_cool: Tylko dupa potem strasnzie boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwica lica
ja stąd idę.... nie szkoda Wam czasu na czytanie wypocin gimnazjalisty który sam siebie kompromituje niespójnością wypowiedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta rocznik86
nie miałam ochoty na jego "gale" :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta rocznik86
Z moimi partnerami ja zerwalam Po chust mi nieudacznik lub toksyczny zwiazek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Ona loda robi tylko mi, nikomu innemu. Wie kto jest jej Panem i lubi brac do buzi jego klejnoty jak bym słyszał santo subito :P vel camp nou Capo di tutti capi...to nie ty santo ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazdyFacet
Rożnica miedzy kobietami i facetami jest taka, przeciętna kobieta możne mieć sex o niemal każdej porze dnia jeśli ma taki kaprys i zawsze znajdzie jakiegoś chętnego! Za to facet, który ma sex z kobietami często musi posiadać mocne umiejętności uwodzenia i być raczej atrakcyjny (a nie będzie miał nigdy nawet w przybliżeniu tak łatwo jak przeciętna,czy nawet niezbyt ładna kobieta). Kobieta będąc łatwą nic sobą nie reprezentuje, wręcz traci swoją wartość poprzez trwonienie towaru za który jest pożądana (bo nie oszukujmy się, głównym waszym atutem jest uroda i na tym większa część was się skupia), jednak kiedy facet potrafi zdobyć wiele kobiet to znaczy, że musi mieć wartość, bo on musi w przeciwieństwie do kobiety umieć je przyciągnąć czymś więcej ergo ma wartość dla innych kobiet. Kobieta ktora miała za dużo partnerow to nie szanuje siebie i faceci taką nie chca, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublijana
bardzo mądrze napisane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niektórych nawet jeden jest tym, o jeden za dużo ;p Jeśli chodzi o mężczyzn, wolę nie wiedzieć ile było przede mną. Teraz jestem ja, a co było wczęsniej, czy będzie później... jest mało ważne. Panowie są bardziej czuli na tym punkcie. Eh, ten instynkt łowcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabiegani
Faceci sa bardziej czuli na tym punkcie tak, bo dla was kobiet jest latwo miec duzo partnerow tak jak "KazdyFacet" napisal, i kobieta ktora uzywa zycie i swoje mozliwoscie to nie jest dobra propozicja na zwiazek bo widac po tym co robila ze w kazdej chwili moze jej sie zachciec cos nowego. Taka kobieta juz zostanie taka, nie zmieni sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×