Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki30

ile facetów to dużo??

Polecane posty

i od zarania dziejów samice wybierały samców którzy gwarantowali jej lepsze geny i lepsze jedzenie, a wy sie teraz dziwicie ze chcemy przystojnych i bogatych?... ;) poza tym - skąd wiesz że tak było?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dzikiej koteczki
myslę tylko że jak ten twój chłopaczek przewalił tak różnorodny i łatwy tabun samic, to raczej musi byc zarażony wszystkim co możliwe poprzez seks, i nie mam tu na mysli HIV, chociaż kto wie. To nie jest tak że młodzianek pogonił sarnę albo dwie, bo tu wygląda ze zaliczł wszystko co się rusz i na drzewo nie ucieka. A kto taki jest to już taki będzie zawsze, nawet jak czasami zrobi jakąś przerwę w wiecznym polowaniu., to do polowania wróci, a do tego on zarażenia się nie boi, no , no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Nie chciałabym być z facetem,który ocenia mnie po ilości kolesi z którymi spałam Ależ to jest jeden z bardzo ważnych elementów do określenia tego, jaką jesteś osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a wy sie teraz dziwicie ze chcemy przystojnych i bogatych?... Ja się nie dziwię, bo też wole kobiety piękne, mądre, szczupłe i mające to COŚ. Dlatego ciągle rozglądam się za właściwym egzemplarzem, testując po drodze różne przedstawicielki płci głupszej :) >>poza tym - skąd wiesz że tak było?... Bo jestem mądry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwica lica
"kobiety natomiast zawsze były strażnikami domowego ogniska, a więc musiały być wierne i szanować się" to skad brać te do zaliczania, skoro wszystkie mają być wierne i szanować się??? może faceci zaliczali siebie na wzajem??? :-) i pewnie tak wam zostało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_86
Capo di tutti capi---> może znajdziesz kobietę piękną,szczupłą ale na pewno nie mądrą. Czytając Twoje wypowiedzi stwierdzam,że żadna zdrowa przy zmysłach kobieta z kimś tak ograniczonym sie nie zwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robił testy na różne choroby zanim to ze mna zrobił :) i też myślałam że prędzej czy później wróci do swojego, ale co tam myślałam, najwyżej się popaże i wiesz co? Ludzie dorastają! Wątpie że całe życie robisz to co robiłeś będąc niemądrym nastolatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlatego ciągle rozglądam się za właściwym egzemplarzem, testując po drodze różne przedstawicielki płci głupszej" - no, popatrz, my też :) czyli jest sprawiedliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Czytając Twoje wypowiedzi stwierdzam,że żadna zdrowa przy zmysłach kobieta z kimś tak ograniczonym sie nie zwiąże. No popatrz, a jednak taka się znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz po ich ilości jakie są, bo nie znasz ich. Może jakaś miała 15 czy więcej facetów bo szukała tego jedynego. Duża ilość nie musi oznaczać, że daje dupy byle komu. Poprostu, czasem coś nie wychodzi i co? Ma zostać starą panną bo przekroczyła limit 3 facetów (z którymi spała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_86
Ładna,szczupła,ale niekoniecznie mądra tak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Może jakaś miała 15 czy więcej facetów bo szukała tego jedynego. Znam historię jednej 17 latki, ktora w szkolnym kiblu po kolei dała dupy 8 czy 9 kolegom. Zapytana potem po co to zrobiła też twierdziła, że szukała tego jedynego :classic_cool::o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwica lica
sam sobie przeczysz..... chciałbyś sklecić coś mądrego, ale nie wychodzi, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber23w2311
Znam historię jednej 17 latki, ktora w szkolnym kiblu po kolei dała d**y 8 czy 9 kolegom. Zapytana potem po co to zrobiła też twierdziła, że szukała tego jedynego wiesz, ja nie znam żadnej takiej..... :-O to jakaś rodzina?? mama???? niezły musi być z ciebie element, skoro się w takim środowisku obracasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie 17 latka? No i właśnie dlatego tak powiedziała. HORMONY człowieku! Nastolatki chcą za szaleć i nie myślą o konsekwencjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta rocznik86
seks uprawiałam z jednym facetem Był jeszcze jeden ale z nim tylko oral(on mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwica lica
i znowu sobie przeczysz pisząc "ciągle testuję.." a zaraz potem że się ta właściwa już znalazła ( jednak...:-D ) skoro sam nie wiesz, co piszesz i nie umiesz utrzymać spójności w tych Twoich wywodach, to goowno są one warte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> HORMONY człowieku! Nastolatki chcą za szaleć i nie myślą o konsekwencjach! Spoko, ja nic nie mówie, zlewy na sperme też są na tym świecie potrzebne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwica lica
aaaaa....gimnazjum....i wszystko jasne.....:-O z dziećmi nie ma co dyskutować, bo co one o życiu wiedzą???? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> znowu sobie przeczysz pisząc "ciągle testuję.." a zaraz potem że się ta właściwa już znalazła Tępa ździro, czytaj ze zrozumieniem - teraz jest jaka jest, bo ktoś musi mi gotować, dbać o porządek w mieszkaniu i robić loda na zawołanie, a ja sobie ciągle testuję szukając tej jedynej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Jeżeli laska ma Ci robić loda na zawołanie to... jesteś SZMATĄ! Dlaczego? Ona loda robi tylko mi, nikomu innemu. Wie kto jest jej Panem i lubi brac do buzi jego klejnoty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwica lica
tempy gówniarzu, uważaj jak się do dorosłych zwracasz.... ze mną w ogóle nie dyskutuj, bo za wysokie dla ciebie progi!!!! to nie ja nie czytam ze zrozumieniem, tylko ty sam nie wiesz , co piszesz...ja logikę na studiach miałam już ładnych pare lat temu, znaczenie słów to nie taka trudna sprawa :-O " bo ktoś musi mi gotować, dbać o porządek w mieszkaniu i robić loda na zawołanie " jak każdemu gimbusowi tak i tobie gotuje zapewne mama, ale że robi też loda na zawołanie???? no ładnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ją traktujesz jak bezwartościowy przedmiot ;/ a ona wszystko dla Ciebie robi (o ile to prawda). Dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×