Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemogesiezakochaccccc

chyba zostane stara panna

Polecane posty

Gość niemogesiezakochaccccc

:-( mam 33 lata i nie moge sie zakochac :-( fakt ostanio coraz mniej tych kandydatow do zakochania. w realu nic sie nie dzieje a w necie przegladam rozne profile i nie znalazlam tam nikogo z kim chcialabym sie spotkac. nigdy nie bylam specjalnie kochliwa, ale ostatnio przezylam zauroczenie pewnym mezczyzna(podobal mi sie zarowno pod wzgldem emocjonalnym, osobowosciowym jak i fizycznym- uwazam ze wszystkie te aspekty musza isc w parze) i teraz tym bardziej jest mi trudno bo wiem ze z tamtym meczyzna nic nie bedzie . jestem taka ze nawet jak widze ze wpadlam w oko jakiemus mezczyznie a on mi nie odpowiada to jestem zimna jak glaz :-(((((( chyba jestem nienormalna . i do tego dochodzi moja niesmialosc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 Nie szukaj na siłe... od tego sie nie umiera (chyba xD). 2 Nie szukaj ideału, może nie odpowiadają Ci bo podchodzisz do tego powierzchownie? Myślisz o ich wyglądzie czy 1 wrażeniu? Ja uważam, że najpierw trzeba kogoś poznać (nie wierze w miłość od 1 wejrzenia), otworzyć się przed nim i zobaczyć czy coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1-go spojrzenia można się zakochać... miłość jako dojrzałe uczucie przychodzi z czasem... aby być z kimś trzeba tego chcieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika_kotka miłość od pierwszego wejrzenia to zawsze jest zauroczenie które mija lub się przekształca w miłość ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresska
Jakies odpowiedzi sie spodziewasz? Pocieszenia? Jesli mam byc szczera, to jesli do tej pory nie znalazlas odpowiedniego kandydata do powaznego zwiazku, to twoje szanse z roku na rok maleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresska
*jakiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to istnieje, może niektórych to spodkało, ale mnie sie nie przytrafiło XD mój facet wogóle mi sie nie podobał na pierszy rzut oka a teraz nie moge bez niego żyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemogesiezakochaccccc
tak wiem ze nie ma czegos takiego jk mil0sc od pierwszego wejrzenia. jest tylko zauroczenie. ale uwazam ze milosc i zauroczenie musza niejako isc w parze. nie stworzy sie z nikim szczesliwego zwiazku jesli nie bedzie tej chemi i pozadania. taka jest prawda. jasne ze wyglad nie jest najwazniejszy ale facet musi miec to cos i dla kazdej kobiety na szczescie to cos oznacza cos innego. jedne wola mezczyzn lysiejacy, jedne chudzielcow inne pakerow, . ja np lubie mezczyzn o bujnych fryzurach :-) takiego mam bzika, ale to nie oznacza ze kazdy o bujnej fryzurze mi sie spodoba , a ktos o mniej bujnej nie ma zadnych szans bo to nie jest tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemogesiezakochaccccc
przeciez tego nie da sie opisac slowami. to nie jest takie proste. wogole miloc nie jest prosta. to musi byc jkies polaczenie pewnych cech charakteru z wygladem cos takiego zeby byla ta iskra . bo ona musi byc . nie wyobrazam byc sobie z kims w zwiazku tylko z rozsadku, zeby nie byc sama. oczywiscie kolejna sprawa to to zeby ta iskra byla obupolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ty jedna masz takie problemy. Tak było, jest i będzie, że jedni zostali zaprogramowani lepiej, więc lepiej sobie radzą chociażby w kwestii wchodzenia w związki. Można to sobie tłumaczyć teorią przetrwania najsilniejszych :) Przy czym jest też bardzo duża grupa kobiet, której priorytetem życiowym jest wyjście za mąż i one od wczesnych lat będą tak działały, żeby swój cel osiągnąć, nawet jeżeli oznaczałoby to wyjście za maż z tzw. rozsądku. Starowicz kiedyś twierdził, że badania wskazują na 1/3 kobiet w ten sposób "okładających sobie życie", inni uważają, ze jest to liczba znacznie większa. No a tak w ogóle to podobno na samotność się nie umiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło o układanie sobie życia rzecz jasna :) Myślę, że dużą rolę odgrywają tutaj wpływy - najpierw rodziców, a potem społeczeństwa, tzn. różne doświadczenia po drodze jakoś nas kierują do miejsca, gdzie czujemy się dobrze. I Ty np.. jesteś w miejscu, w którym nie pójdziesz na kompromis, inie zwiazesz się z rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście uważam, ze uczucie samotności, ale takiej prawdziwej -wyniszcza człowieka i powoduje że automatycznie jego życie się skraca. Wiadomo że w pewnym wieku samotność staje się utrapieniem, a osoby martwiące się, cóż można przypuszczać że żyją krócej, niż osoby szczęśliwe. -- w pojęciu "miłość od pierwszego spojrzenia" słowo miłość jest poniekąd błędnie użyte, gdyż miłość to dalszy stan zakochanie. A może dlatego użyto słowo miłość że jest to już wtedy przeznaczenie i to będzie miłość.. ludzie dla siebie stworzeni dwie połówki jednej duszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko, też mi się wydaje, że jeżeli ktoś nie radzi sobie z samotnością (a większość radzi sobie słabo) to automatycznie jego zdrowie sie pogarsza. Bo stres ma duży negatywny wpływ na sprawne działanie układu immunologicznego. Z drugiej strony osoby nieszczęśliwe w związkach również narażone są na podobne reakcje stresogenne, wiec trudno mówić, ze tylko samotność życie skróci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ps. zielona
Do prawiczek4life - nie bądź taki tego pewien. Nie wiesz kiedy i gdzie znajdzie się ta co będzie chciała cię zaobrączkować i skrócić twój beztroski żywot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, ale o tzw. samotności w związku też pisze:) Ludzie bywają samotni, ale w ich otoczeniu jest pełno ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemogesiezakochaccccc
heheheh jeszcze nie skonczylam 33 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×