Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszkooooo

mam kompleks wzrostu jak sie tego pozbyc?

Polecane posty

Gość uszkooooo

mam 172cm i mam kompleksty kiedys uwazalam to za atut ale odkad facet mnie olal dla mniejszej duzo mniejszej zaczelam miec kompleksy pozniej moj brat ( 196) tez ma dosc niska dziewczyne i wiele takich par widuje na dodatek moja najl kolezanka tez uwaza ze te niskie maja wieksze powodzenie i nabawilam sie kompleksow:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda kobiety nie zależy od wzrostu, ale od wielu czynników:) Nie jesteś wcale wysoka, tylko masz idealny wzrost... Znam dziewczyny 180, które się świetnie czują w swojej skórze. Wszystko ma swoje wady i zalety;) Mi się nie podobają dziewczyny poniżej 170cm. Jak dziewczyna jest szczupła i ładna to przyciągnie faceta, nieważne ile ma wzrostu... Dlatego wybór faceta, który Ciebie odrzucił nazwij kwestią gustu. Może tamta miała coś, co mu się podobało i nie był to niewielki wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro567
ja tam mam 175 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia88
ja mam 175,mój chłopak 173 i nikomu to nie przeszkadza,jak sie komuś nie podoba to jego problem.liczy sie jaki jesteś a nie ile masz wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreaming of...
ja mam 158 jestem piękna malutka i drobniutka ;D Kocham siebie i inni tez mnie kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik z krainy milosci
hehe, ja mam 155 i tez lubie siebie taka jaką jestem. wyglądam mlodziej i milej niz moje wielgachne rowiesnice. hah, a faceci nie lubią jak ich kobieta jest wieksza od nich! O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czmu masz kompleksy? Dlatego, Że nie mozesz byc delikatną drobną dziewczynką? Że wszystko masz wielkie i niekobiece? Nie lubisz swoich gargantuicznych kształtów? A moze martwisz sie, że jestes o głowe niższa od żyrafy? Albo to, że stajac na palcach bez problemu dotykasz balkonów na 2 piętrze budynku? A moze tego, że podczas burzy mozsze robic za pirounochron? Czy też być moze nie odpowiada Ci to, że ludzi odwracaja sie za Tobą, gdy idziesz po ulicy szepcząć \"co za bydle\"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druman z bramy
Strip My Mind --> 172 to jest niska? puknij sie w leb! to kate moss ma 170 a jest wysoka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druman z bramy
komiczne! dobre te argumenty! :D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
Nie badz dziewczyno smieszna, nie jestes nawet wysoka, tylko srednia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quekllla
przeciez ona jest wielka! wyższa od toma cruisa i eljicha wooda!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik Ty draniu:P dziewczyno daj spokoj, masz normalny, bardzo fajny wzrost, idealny wlasnie, bo o ile laska majaca 178 i powyzej moze czuc sie nieswojo przy nizszych kobietach i w butach na obcasach to Ty takiego problemu miec nie powinnas 170-175 cm dla mnie to piekny wzrost dla kobiety a nie taki jak ja mam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, na pewno znajdziesz sobie faceta, dla ktorego bedziesz filigranowa... np w lidze NBA - polecam centrów, bo inno mogą być zbyt niscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarko - masz racje - to idealny wzrost dla kobiety... ... ktora planuje samotnie przejśćprzez życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra nie nabijaj sie:) twoja ma 168 o ile pamiec mnie nie myli a nie narzekam na nia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie - jest podobno casting do filmu "Najazd gigantek na ziemie" idź - wezmą Cie od ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterflow
Komik, to Ty jeszcze żyjesz? Już dawno nie widziałam Twoich wypowiedzi na Kafe. A odnośnie tematu, to mieć 156cm (ja) to dopiero porażka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarko - nabijam sie, bo to kolejna laska, ktora z nudów wkręcila sobie problem... gdyby miala 180 cm, to faktycznie byłoby troche niefajnie - ale teraz ma dobry wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 157 cm wzrostu i wiele bym dała za 170cm. Nie masz się czym przejmować i wysokie i niskie zasługują na kogoś, kto je pokocha,a reszta to już kwestia np. charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze sie nabijasz:) wygladam na glupia i naiwna??:P DOBRA moze nie odp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wmawiaj sobie na siłę problemów, jesteś jaka jesteś i nic tego nie zmieni, a chyba nie chcesz się garbić, zeby być niższą. Każda jest piękna, pamiętaj o tym :) Ja mam 170cm i nie robię problemów, nigdy nawet nie zwracałam uwagi na to, ile mam wzrostu. Interesował się mną nawet chłopak mojego wzrostu, może z 2cm niższy i co? świetnie się dogadywaliśmy i nikt nawet nie zwrócił nam uwagi, że jestem wyższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×