Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aszett

Głupiejak zniechęcić się do swojego faceta?

Polecane posty

Gość aszett

Jesteśmy razem ponad dwa lata (on mówi, że się "spotykamy"-jak kto woli) i on nie chce ze mną mieszkać.A już na pewno nie w najbliższej przyszłości (może za jakieś 3 lata-ale to dla mnie za długo).Dodam, że ma ponad 29 lat.Ja go kocham i nie mogę żyć bez niego, on...wystarczą mu spotkania za dnia.Czasami ryczę całą noc bo i wtedy chciałabym z nim być, ale niestety tak nie jest.Nie chcę się z nim rozstawać ale nie chcę się tylko spotykać w ciągu dnia a potem każdy do siebie do domu.Muszę więc się do nie go zniechęcić, żeby było mi łatwiej się z nim spotykać, tak "na zimno", bez emocji.Czy jest sposób, żebym przestała mieć ochotę na sex i przytulanki z własnym factem? żebym traktowała własnego faceta jak kolegę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwij z nim kontakt
to skrocisz swoje meki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszett
ale ja własnie nie chcęz nim zrywać kontaktu :( wiedziałam, że to beznadziejna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od złej strony sie zabierasz
pozwól się adorować innym mężczyznom - tak zwyczajnie, poczujesz się duuuużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diduu
hmmm, mam bardzo podobnie. ja mam 26 lat moj 25 razem od 3 lat. On tez nie chce ze mna mieszkac a tym bardziej sie zenic:) bardzo go kocham ale on mnie chyba nie az tak. tez nie wiem jak sie zdystansowac to nie takie latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien głos rozsądku
Lepiej zapytać: jak zmądrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od złej strony sie zabierasz
umawiać się z innymi kolegami na niewinne kręgle itd. trzeba tymi waszymi chłopami potrząsnąć odrobinę, bo są Was zbyt pewni i im sie w głowach przewraca! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszett
dzięki za odpowiedzi...do "diduu" : może faktycznie powinnyśmy zrobić coś, żeby oni poczuli się trochę niepewnie? ja w sumie od kilku dni staram się,żeby mój facet był zazdrosny.Na razie uśmiecha się gdy mówię o piwie z kolegą bo wie, że żartuję, ale jesli zobaczy, że jest na zagrożonej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diduu
ja mojego tez nieraz chce zazdroscia sprowokowac ale nie bardzo to dziala. nawet jak mowie ze ide gdzies z kolega, czy ze ktos chcial sie ze mna umowic to on wyskakuje z tekstem to fajnie idz, to nic zlego :-/ rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Someone25
wydaje mi sie ze to "piwo lub niewinne kregle z kolega" poskutkowaloby przynajmniej na tyle, ze twoj facet poczulby sie zazdrosny. Moj przynajmniej mowi mi ze czuje sie zagrozony gdy np na imprezie jacys moi kumple do mnie podchodza i rozmawiaja - nawet jesli ja ich totalnie zlewam. Wiec gdyby i twoj facet zobaczyl cie w towarzystwie innego kolegi to moze poczulby sie zagrozony i zdalby sobie sprawe, ze moze cie stracic i mze daloby mu to do myslenia... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizys krajst ludziska
mam to samo, kochał jak wariat, a teraz juz sie chyba za pewny poczuł, musze mu terapie wstrzasowa zaserwowac... niech nie obrosnie w piorka, od teraz zaczynam, nie bdzie wiedział na czym stoi, straci grunt pod nogami... to jedyny sposob i nigdy w zyciu nie pokazac jak bardzo nam zalezy! to najwiekszy bład kobiety, otwarcie sie... czas to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pienc zloty
to wam się w dupach przewraca. jaki by problem w związku nie powstał, to na wszystko złotym środkiem jest dla was wzbudzenie zazdrości, umawianie się z kolegami, flirtowanie, "pozwolenie się adorować" :o . tanie sztuczki, wyświechtane frazesy rodem z bravo girl. ile wy macie lat...? to brak szacunku dla partnera, licząc, że da się nim tak kierować. litość wzbiera. wy, którym mowę odebrało i ci faceci, którzy nie mogą się określić. trwajcie dalej w niemych w związkach, aż się potopicie we własnych wyobrażeniach o nich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Someone25
ktos musi wstrzasac takiego nie potrafiacego sie okreslic faceta i pokazac na czym stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pienc zloty
i znowu przez chwilę będą was adorować, wy będziecie przez chwilę zadowolone. i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×