Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gnijący świat

ludzie ja umieram

Polecane posty

Gość Czy o tej
no pomyśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
to na co Koleżanka czeka hm:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
poszło... see you in heaven...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnijący świat
wierzyć mi się nie chce że temat tak się rozwinął:) musze wyjść z tego doła, narazie stawiam pierwsze kroki:O Pod koniec stycznia spotkam się z dawno niewidzianą koleżanką ze szkoły, którą poznałam na naszej - klasie.. Zabiorę ją do knajpy na pogaduchy.. W odpowiedzi na ostatnie pytania odpowiadam, ze chcę mieć kogoś takiego jak ja, żebyśmy odbierali na tych samych falach.. powiem tylko tyle że już spotkałam takiego mężczyznę ale on mnie nie zechciał bo sam był wypalony po poprzednim związku :O Nie szukam kogoś, żeby się chajtnąć i ułożyć życie. Nie będę czegoś takiego narzucać drugiej połówce, ja po prostu chcę mieć kogoś, kto zechciał by ze mną dzielić swój czas, żebyśmy razem szli przez życie bo w pojedynkę na dłuższą metę nie da rady:O Człowiek jest zwierzęciem stadnym, singielstwo jest krótkotrwałym darem jeśli umiejętnie z niego korzystamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freddy kruger
Witam w raju zwanym Ziemia :) Hehehe widze ze dyskusja nabrała tempa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
czasem sobie sami to fundujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplatanie z pomieszaniem z odrobina lachmaniarstwa...jednym slowem zycie...bo ja bym chciala byc singlem, takim rasowym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
myślisz ze to daje szczęscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jak na kogos kto sprobowal juz kazdej opcji, dla mnie takie zycie mialoby sens...szkoda ze dowiadujemy sie o tym po fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
nigdy nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,tyle ze czasami ma sie dosyc zmian...ja to nazywam lenistwem z wyboru, hihi...oj, gdyby tak ktos mogl to zrobic za mnie ;) dobra, dobra....juz przestaje marudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuszczam szanowne grono zakreconych pozytywnie ...ale jeszcze tu wroce...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
w tym co napisałam wam o dbaniu o siebie komuś się nie podoba ostatnie zdanie... :) nooo Nikt krytykowania nie lubi.. Staram się wykonywać wszystko jak najlepiej potrafię ale jak komuś się nie podoba i krytykuje to mówię: nie podoba się? i nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio...teraz mnie sie podoba ;) pewnie ze nikt nie lubi krytyki, a tym bardziej jak wklada w swoja prace cale serducho...chociaz ja madra krytyka nie pogardze... Wracajac do tematu i wypowiedzi autorki..a mowia ze to przeciwienstwa sie przyciagaja...nie wydaje ci sie moja droga ze bedac z kims podobnym do siebie znudzisz sie juz po pierwszym roku bycia razem, hmm ? tamten facet byl wypalony, ale moze warto zaczac od delikatnej przyjazni i po malu rozwijac ta znajomosc...bo wyglad mi na to ze dalas za wygrana : \'\'nie ?, to nie !\'\' i kropka... pozdrawiam cieplutko i piszcie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, moglam sobie prosic o pisanie...kurcze ale sie naszukalam...i cio tam w szerokim swiecie...? hej, pisarze prosze o odzew...smutno mi ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...to ja tak na zapas pisiam,co by nam topick nie zwial na 59 strone...w spisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zwieje, dzisiaj chyba wszyscy imprezuja....nie dziwie sie...dla tego wlasnie wolnosc kocham i rozumiem....buziaki..bawcie sie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×