Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gnijący świat

ludzie ja umieram

Polecane posty

Gość niktos
hej ! Czy o tej...fajnie ze jestes..:) a jaki zwiazek masz na mysli ? joasiaaa17, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
marzę o takim w którym liczy sie miłość, oddanie, wzajemny szacunek... drobne gesty, liściki rano na stole... i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktos
nio...to jestesmy z innej bajki, bo mnie sie tez marzy taki zwiazek pelen ciepla, buziakow i czulych gestow...ale tka jest tylko na poczatku, pozniejto juz real...typowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
dlaczego z innej? Wydaje się ze myslimy o tym samym... jeśli to do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
pisać coś o sobie ?...no cóż jestem dużo starsza od ciebie :) ale nie moherowa :) związków takich nie ma ? takich jak piszesz? Czy o tej-ko są ...znam takich parę. No ale oni pracowali nad swym związkim..a to rooobota..wypracować taki związek to sukces :) dla obojga. Wymaga to jasności, kompromisu i dbania wzajemnego o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktos
pewnie ze jest sie kowalem wlasnego losu, ja to nawet mowie ze praktyka czyni mistrza...szkoda ze nie z kazdego czlowieka...;) tak do Ciebie pisalam Czy o tej...z innej bajki bo zauwazaja to wszyscy ale nie ten ktory powinien...dlatego pisalam ze wolala bym byc singlem niz zyc marzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
cóż mogę Ci powiedzieć... ja bym chciał poznać taką dziewczynę, Kobietę... nie jest mi to dane. Oszczędzę Ci opowieści z dzisiejszego dnia, powiem tylko tyle ze wyszedłem bo mi sie zygać chciało. Kupiłem parę piw i siedze na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
wolę tutaj z Wami niz z nimi... załosne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaa
To zrób coś z tą samotnością a nie się użalasz nad sobą marnując swoją młodość. Wyjdz do ludzi a może kogoś poznasz... ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
napiszę wam później..to znacz w dzień "Jak dbać o siebie" uważam, że może wam się przydać. Od 9 ma chodzić duszpasterz po kolędzie a nie chcę coby w koszulinie mnie zastał. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
duszpasterz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktos
...* - hmm, tez znam takie pary...tyle ze jak zaczelam sie przygladac to okazywalo sie ze ktores z nich zylo zyciem tego drugiego - silniejszego psychicznie...usowajac w kat swoje pragnienia, moze to z wygody, moze z wyboru bo wydawalo sie ze tak bedzie lepiej,.. czy o tej...opowiedz, mam czas i checi...podobno jestem dobrym sluchaczem... Co do poznania...poznales..wprawdzie nie w realu ale czy o tej godzinie ma to jakies znaczenie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
o duszpasterzach nie gadajmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki pisior
boli mnie pisior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
kumpel mnie wyrwał z firmy. miało być pięknie, nowa firma nowe podejście, bez lewych układów. Pracuje tam od dwóch misięcy. Dzisiaj wybrałem die na firmowa bibę. I prawda wyszła na jaw. DZiewczyny szanujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktos
duszpasterz ??? dobre...:D ...bede grzecznie i cierpliwe czekac na info. moze faktycznie stane sie bardziej asertywna kobietka...;) Wyjscie do ludzi niczego nie zmieni, mozna sie czuc samotnym wsrod tlumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
po prostu wyszedłem bo juz nie moglem tego zniesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi cie
Wy chłopacy tez sie szanujcie przeruchacie tez kazda meskie kurwy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
moze sie zdziwisz ale nie ruchnąłem żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi cie
Ale faceci nie są lepsi tez ruchną tylko nie patrza na to czy SIEBIE SZANUJ czy nie :| kobiete jak sie puszcza to mozna wyzwac a taka prawda ze faceci są puszczalsy tak samo jak i kobety :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktos
imprezy integracyjne zazwyczja koncza sie klapa...bo wylazi z ludzi to co tak bardzo chca ukryc, a co do kobiet i ich poszanowania wlasnej osoby...coz...powiem tylko tyle ze tu gdzie jestem pracowalam w night clubie jako kelnerkai nic mnie chyba juz niezdziwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
wiedziałem ale liczyłem na coś innego. I się kurwa zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktos
rozumiem ze jestwczesnie rano, ale czy moglibysmy uzywac lagodniejszych okreslen ...nie lubie wulgaryzmow...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
i proszę piszcie/ mówcie CHCĘ...jeśli chcecie rzeczywiście czegoś. Zauważcie zwróćcie uwagę na różnicę: CHCĘ (czas teraźniejszy) CHCIAŁABYM TEŻ BYM CHCIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy o tej
moglibyśmy. Ale co to zmieni? Powiedz szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×