Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggggggggggggggggggggggghg

Zapalenie oskrzeli, jakie obiawy ?

Polecane posty

Gość ggggggggggggggggggggggghg

czy ktos może wie jakie objawy są przy zapaleniu oskrzeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddsre
powiem ci tylko to co miało moje dziecko mokry kaszel,katar i inny,cięższy oddech nie miało gorączki a ten kaszel był sporadyczny a mimo to były to oskrzela niektóre dzieci gorączkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROSLI SĄ A MYŚLĄ JAK DZIECI
u nas byl to ostry kaszel w dzien i bardziej nasilony w nocy niejednokrotnie dziecko wypluwalo badz wymiotowalo flegmą, gorączka ok 38 utrzymywala sie przez kilka dni. Brak apetytu i ogolne oslabienie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggggggggghg
u nas jest brak kataru, brak goraczki, apetyt jest, w nocy kaszlu zero, tylko dziś rano kaszlała trochy własnie tak raz na jakis czas, czy mozliwe zapalenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
moj syn chory byl w swieta na zapalenie oskrzeli. objawy: suchy kaszel kataru nie mial(pojawil sie po kilku dniach) ciezko oddychal goraczko okolo 38stopni brak apetytu senny cale dnie prawie przesypial,budzil sie po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggggggggghg
własnie zadzwoniłam po lekarza , będzie to 3 pediatra w tym tygodniu, zobacze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggggggggghg
tym razem sugerowałam sie specializacja, mam nadzieje ze dr.nauk.med. sie nie pomyli...bo pani z przychodni bez praktyk wizyt domowych wylisala tylko 5 recept antybiotyku i stwierdzila zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddsre
a ja myśle,że skoro jakikolwiek lekarz słyszał zmiany w oskrzelach to jest to zapalenie.:( ja to myślałam,że moje dziecko jest zdrowe a to były oskrzela. bez gorączki,prawie bez kaszlu,apetyt normalny,katar leciutki.A oskrzela podobno były mocno zajęte. łatwiej lekarz pomyli sie w drugą stronę tzn nie wysłyszy zmian lub nie da sie ich usłyszeć.Jesli coś tam słyszy to pewnie oskrzela:( ale skonsultować możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggg
a jednak zapalenie oskrzeli:( niestety potwierdziło się. antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddsre
tak myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
moja była b.senne i miała suchy kaszel i goraczkę ok.38 stopni i dostała antybiotyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backmee
Z mężem kupowaliśmy inhalator do domu za około sto złotych, to jest dokładnie model Alergia Stop. Dobrze działa, nie mogę narzekać, jest sprawnie, szybko ale też dokładnie aerozol trafia tam gdzie powinien zamiast na ściany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się sprawdzi nasz Alergia Stop, nam działa płynnie, nie ma dużych drgań czy huku od kompresora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przekonał ceną i jakością Simple, można kupić inhalator za dwie stówki ale ten kosztuje połowę z tego a parametry wcale nie są gorsze jak przy droższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polecała znajoma Simple i niedawno sobie wlasne ten wariant zamawialam – na ten moment zakup oceniam na udany oby się nie zaczal za jakiś czas pusć tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy od paru miesięcy inhalacji i urządzenie mamy kupione polskiej marki Sanity -Simple działa bez zarzutu, nic nie nawala, nie zacina się przy podawaniu mgiełki, płynnie, równo to leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy z całą rodziną inhalatora Simple sanity. Bardzo dobra jakość, idealna pojemność na lek, cicha praca i też fajnie że te przewody czy to do zasilania czy rurkę na aerozol ma dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będe podpowiadała inhalator Simple, działa książkowo, bezawaryjnie, cicho, jak na razie nie mam żadnych uwag do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zainwestowaliśmy w Simple i to dość dawno temu będzie chyba ze 2 lata i mogę powiedzieć że przetrwał próbę czasu. Porządny solidny inhalator nic się nie psuje nie odpada itd. A nasi znajomi kupowali sobie inhalator w podobnym czasie co my tylko że inny i już im się zdążył kilka razy zepsuć...tylko do serwisu odsyłają co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać że Simple ma bardzo dobre opinie i to nie tylko w sieci ale też mam znajomą która z tego modelu korzysta i sobie chwali. Też prawdopodobnie zamówię inhalator, z tych co porównywałam ma najlepsze parametry przy niskiej fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupowałyscie ten inhalator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dogadać z tym spamem!!! W d... wsadźcie sobie ten reklamowany inhalator!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci i dorosłych sprawdzi się Novama Familino Pro. Kupowałam już jakiś czas temu i nie mamy z nim problemów. Synek sobie radzi z aerozolem, nie męczy się przy wdechu, tak samo irygator zdaje egzamin, można dobrze przepłukać i udrożnić drogi oddechowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaa

Będę podpowiadała  Alergia Stop. Głównie jest dedykowany w terapii alergii ale stosować można tak naprawdę przy każdej infekcji dróg oddechowych (dolnych i górnych). Ma długą rurkę powietrzną co bardzo ułatwia wygodne ustawienie się do inhalacji tak żeby wdech był maksymalnie swobodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aba
Dnia 7.02.2019 o 15:56, Gość askaa napisał:

Będę podpowiadała  Alergia Stop. Głównie jest dedykowany w terapii alergii ale stosować można tak naprawdę przy każdej infekcji dróg oddechowych (dolnych i górnych). Ma długą rurkę powietrzną co bardzo ułatwia wygodne ustawienie się do inhalacji tak żeby wdech był maksymalnie swobodny.

Warto pomyślec o Alergia Stop dla całej rodziny. Prosty lekki z wygodną dobrze wyprofilowaną maseczką dla dorosłego i dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×