Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalala321

Do dziewczyn po cesarkach? prosze wejdźcie

Polecane posty

Gość tralalala321

jak długo krwawiłyscie po cesarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w jakim sensie krwawiłyści
e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Tobie o połóg? Jeśli tak to u mnie trwało to 5 tygodni. 3 dni po to było normalne krwawienie jak w czasie okresu.Potem plamienia.Ale nie codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala321
Tak o połóg. A brzuch kiedy wam sie wciągnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddsre
krwawienie bardzo krótko ,plamienie potem.W sumie wszystkiego 2 tygodnie brzuch nie wciągnął sie do końca nigdy:o wagowo ok a kóra już inna.Ogólnie masakra wielka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w jakim sensie krwawiłysci
jeśli chodzi o połóg, to nie znaczenia czy było cc czy sn ja krwawiłam do samego końca, czyli przez 6 tygodni raz więcej raz mniej, ale właśnie przez cały okres połogu a brzuch czy raczej obkurczanie macicy, to dosyć długo, tak dobre 2-3 miesiące po porodzie, ale moze też dlatego, że przed ciążą miałam tylko 60cm w talii, a brzuch w ciąży ogromny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddsre
bardzo cie przepraszam ale jest znaczenie czy poród cc czy sn.Pytałam lekarza.Po cesarce pacjentka jest bardziej wyczyszczona i może krwawić mniej i krócej jeśli chodzi o macicę to odczuwalnie to kilka dni ,po 6 tygodniach na usg była już obkurczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pelasia321
a używacie jakis balsamów ujedrniających na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze po porodzie brzuch jest sflaczały.Dopiero po kilku tygodniach/miesiącach za sprawą balasów,ćwiczeń dojdzie do takiego stanu jak sprzed ciąży. Mi zajęło to niestety sporo czasu..... Pewnie z lenistwa bo nie chciało mi się ćwiczyć.A samymi balsamami i innymi cudami wiele się nie zdziała. A co do krwawienia. Po rozmowie z gin,jak również babeczka w szkole rodzenia mówiła że przy cc i sn połóg trwa 6 tygodni(bywa że może i 8,ponoć naturalna rzecz). Jedyna różnica jest ta że rpzy cc może być mniej obfity.A przy sn wiadomo krocze swoje przeszło więc może więcej lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×