Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca--

JAKI PREZENT DLA NOWORODKA ?

Polecane posty

Gość zalatana matka
klocki dla noworodka to chyba niezbyt praktyczny prezent. Ja też uważam że ubranka się w tym okresie przydadzą, pieluszki, a z droższych nosidełka na szelkach np. A zabawki to zawsze każdy przynosi i nie ma co z tym już robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
Straszna tandeta te bukiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmlka
Mnie sie podobaja te bukiety i z tego co słysze to wsród mam ciesza sie one bardzo duża popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprawka Bobasa
Z tortami/bukietami byłabym ostrożna. Zawsze należy sprawdzić ich zawartość - producentów pieluszek, kosmetyków, ubranek. Niska cena zazwyczaj pociąga za sobą produkty niskiej jakości. Polecam torty/bukiety zrobione z pieluszek marki Pampers i ubranek takich polskich producentów jak Ewa Klucze, Sofija, Bobas. O innych pomysłach na prezent możecie poczytać na moim blogu: wyprawkabobasa.blogspot.com http://wyprawkabobasa.blogspot.com/2013/01/prezent-dla-noworodka-pomysy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka123
jestem mamą świeżą bardzo, właśnie przechodzę etap dostawania prezentów od odwiedzających nas ludzi. oto moje spostrzeżenia: - ubranka - masakra, połowy dostanych ubranek mała nie założy, i wszyscy kupują różowe, bo dziewczynka. - duuuży błąd - jakbym dostała pampersy to bym wycałowała po rękach - jakbym dostała kosmetyki, ale takie dobre, oilatum, emolium, pharmaceris to bym wycałowała po nogach chyba - kocyk - dobry pomysł - pościel dla dziecka, też ok - dobry, markowy smoczek - też fajnie -termometr taki co mierzy temperaturę w uchu malucha, jakbym to dostała w prezencie to byłoby super!!! -ręcznik kąpielowy albo, jak ktoś ma gest to taki zestaw praktyczny zrobić. SUPER!!! ubranka i zabawki - ja części nawet nie odpakowałam, oddam komuś przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina dziewczyna Krzysia
Ja też za paczkę pieluch bym się nie obraziła. Myślę, że to bardziej by się przydało niż któraś z kolei zabawka, body czy kaftanik. Maleńkie dzieci niezwykle szybko wyrastają z ubrań, nierzadko bywa tak, że mama nie zdąży założyć mu niektórych ubranek bo już z nich wyrosło. Jeśli masz zamiar kupić zabawkę to może być to jakiś zestaw grzechotka. Zwróć uwagę na to aby były kolorowe i lekkie. Zabawki dla małego dziecka muszą mieć odpowiedni kształt aby dziecko mogło je z łatwością chwycić więc raczej odpadają takie w kształcie kuli, sześcianu. Myślę, że fajna będzie grzechotka- sztanga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sommminkowa
Ja polecam zajrzeć jeszcze na tą stronę http://www.babymama.pl/ Tutaj coraz wiecej mam odwiedza własnie taka stronkę i wybierać coś dla swojego dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanczaca z wilkiem
ja dostalam dla noworodka kocyk, ubranka, recznik z kapturkiem, zabawki(m.in.ta z bijacym serduszkiem), na pieluchy tez bym sie nie obrazila..prezent praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EkoDamian
Dla niemowlaka polecam Ebulobo maskotka przytulanka z metkami Zapraszam Państwa na www.tree-house.pl w ofercie między innymi: Zabawki drewniane, szmaciane, kartonowe Akcesoria dla dzieci i rodziców Kosmetyki Środki czystości Większość asortymentu utrzymana zgodnie z trendem EKO. Tylko teraz podając hasło EKOLOGIA przy finalizacji zakupów otrzymają Państwo 5% rabatu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durka
dla takich maluszków najlepiej chyba coś praktycznego, wiadome pieluszki w tym czasie (w pierwszych kilku miesiącach) idą niesamowicie szybko. ja dla siostrzeńca, planuje zakup takiego motorka z pieluszek, strasznie ciekawy pomysł, całość wygląda ślicznie,a wiadome każdy ze składników tortu się przyda dziecku:) jeżeli jeszcze nie widziałyście na stronie www.prezentynachrzciny.pl jest ogromny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko powiem Ci od serca co ja kupuję ( a żeby nie było- mam dzieci). Maluchowi kg cukru a za reszte kasy przeznaczonej coś dla MAMY! Kurcze o kobiecie się zawsze zapomina tylko maluchowi się kupuje, a przecież to kobieta cierpiała męki i nosiła 9 m-cy dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żadnych kosmetyków!!! Ja np dostałam oilatumy i co? Oddałam znajomej :o bo dla dziecka używam tylko mydła i balsamu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że zabawki, które pomagają w rozwoju dziecka, to zawsze dobry pomysł. Jeśli coś może pomóc rozwijać się przez zabawę, to zawsze będzie korzyść dla tego dziecka. W Luboniu jest taki wielki sklep Skrzat i tam jest ogromna ilość takich zabawek. Kupuje tam zabawki, dla swojego chrześniaka i zawsze udaje mi się dobrze wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościelka? Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam swojej bratanicy piękny kocyk z poduszką. Można zamówić wzór jaki tylko się chce. Pięknie wykonane i nie drogo. https://www.facebook.com/fwithm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubranka :) jakieś eleganckie i dobrej jakości, albo zabawki np. mata edukacyjna hmm albo nosidełko... jest wiele pomysłów, najlepiej podpytać mamy czego jej brakuje, ja tak zrobiłam i okazało się że najlepsza będzie chusta do noszenia noworodka, którą kupiłam w sklepie Ekomaluch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli nie masz pomysłu na preznt zapraszam na naszą strone internetową www.gumowakaczuszka.pl znajdziesz tam wszystko dla noworodków jaki i troche starszych dzieci. Szczególnie polecam butelki, smoczki i podgrzewacze firmy Yoomi. Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam parę dni temu na allegro maskotkę-pokrowiec na butelkę do karmienia MINIO dla mojego siostrzeńca. Wybrałam osiołka, bo jest troche podobny do tego Shrekowatego. Wszyscy zadowoleni, a osioł na bank zostanie best friend młego Jaśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka151413
Polecam ręcznie szyte przedmioty, ponieważ są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i można cos zamówić na specjalne zamówienie. Moja córcia dostała taki prezent- komplet kocyk i poduszeczka minky oraz do tego w komplecie miś oraz kosteczke... Powiem,, ze to super sprawa bo takich rzeczy w sklepach nie ma. Moja córcia dostała z firmy Tul Misie, sa na FB bo znalazłam ich link- https://www.facebook.com/pages/Tul-Misie/1544016689147662 . polceam bo mają na prawdę super jakościowo produkty. Sama wybieram się teraz w odwetki i na pewno coś tam kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręcznie szyte albo może spersonalizowane:) Jakieś obrazki, śliniaczki czy zabawki z wyszytym imieniem dziecka! Ja dostałam od siostry taki prezent, sporo fajnych rzeczy znajdziecie w sklepie caramella :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świeżo upieczoną mamą i oto prezenty jakie my dostaliśmy: - pełno paczek pieluch - jak dla mnie strzał w dziesiątkę i nie uważam że to prezent tylko dla ludzi których nie stać na paczkę pieluch. Prezent bardzo praktyczny i przede wszystkim potrzebny więc na pewno nie oddam dalej :) - kołdrę, poduszkę plus dwa komplety pościeli - my akurat ten prezent podpowiedzieliśmy ale z racji tego, że ktoś poprostu zapytał co potrzebujemy :) - dwa kocyki - też fajnie ale może się zorientujmy czy ktoś już nie ma :) ja mam 4 :p - kosmetyki - zawieszka na smoczek grzechotka - witaminy dla dziecka - tutaj byłabym ostrożna co prawda my byliśmy zadowoleni ale może kupimy nie takie jakie ktoś by chciał - album co się wpisuje pierwsze chwile dziecka - my na bierząco zapisujemy i będzie prezent dla 18 :D - ksiązkę - pierwszy rok życia dziecka - krzesełko do karmienia - prezent na dalszy okres ale poprostu my już dla niemowlaka mieliśmy wszystko a brat się zapytał co byśmy chcieli a nie uważam, żeby nie wiadomo co wymyślać - ubranka uważam za prezent beznadziejny w dobie ciuchlandów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×