Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet z ciezkim problemem

Moja dziewczyna zakomunikowala mi wczoraj ze za malo sie staram w zwiazku

Polecane posty

Gość oliwa z oliwek
a czasami zarobie nawet więcej, tylko wtedy musże tez połykać , a tego nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa z oliwek
mam 23 lata a nie 27... 27 ma wlasciciel topiku.... pracuje w katowicach na promocjach w markecie , 4 dni w tygodniu roznie po 12 godin, po 8 lub 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa z oliwek
haha złodzeju nicka w ten sposob zapewne wiecej zarobisz niz 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla was moze jest to zenujaco malo ale np u mnie w miescie ludzi epo studiach nie zarabiaja wiecej niz 2 tys:o takie zarobki to moze sa w wielkich miastach, ale nie kazdy mieszka w warszawie zreszta jak juz ktos wczesniejw spominal;) na kafe to sami dyrektorzy itp;) takze kafeteriuszem pensja nie spada ponizej 3 tys;) hee hee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa z oliwek
oczywiscie w mniejszych miejscowosciach mozna miec problem.... ale nie mowcie ze 1500 to duzo... bo naprawde za 1500 w mojj mijcowosci zyc to ma sie problem... samego czynszu mam prawie 500 zł... plus oplaty wychodzi 1000... n szczescie mieszkam z rodzicami wiec czesc im musze oddawac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ludzie to nie jest kuzwa jego zona tylko dziewczyna:o dlaczego dla was bezpieczenstwo odrazu kojarzy sie z kasa on nie ma zadnego obowiazku placic za jej przyjemnosci zrozumcie to wreszcze i watpie zeby zalezalo jej na jego rozwoju..chyba ze portfela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa z oliwek masz
A wiesz że w Katowicach według statystyk są najwyższe zarobki tuż obok Warszawy? Jakby autor tematu mieszkał w jednym z największych miast też bym powiedział że dużo nie zarabia. Ale wyobraź sobie że w większości regionów Polski zarobek na rękę 1500 zł to jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one minute
Wszystkie tu piszecie jak to kasa sie nie liczy i inne farmazony, a w realu okazuje sie, ze prawie kazda ma faceta dobrze zarabiajacego, jezdzacego swietnym samochodem:D Oczywiscie to przypadek, ze wasi faceci zarabiaja duzo, prawda? Przeciez kasa sie nie liczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba ktora mieszka w katowicach nie moze porownywac zarobkow z jej regionow do zarobkow z jakis małych pipidówek..troche wyobrazni moja droga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodziej nicka
czekoladka widać w porządku jest :), oliwka jeszcze dziecko widać i móżdzek nie do konca sie rozwinal jeszcze więc tez trzeba wybaczyć, ale juz ktoś mówił, jak laska bedzie dalej takie jaja robiła to chyba najlepiej ja zmienić i się nie męczyć. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa z oliwek masz
A jeżeli jesteś studentka to pracodawca nie płaci zusu za ciebie to dlatego masz 1500. Jakby z tego zus potrącili to by z tego wyszło na rękę 900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodziej nicka
ja akurat jestem z katowic, i wcale tu sie tak dobrze tez nie zarabia ;/, ja spadam wszystko po tym poscie to beda podsyzwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, w moim odczuciu oni oboje zarabiaja malo, ale moze rzeczywiscie to dlatego, ze ja mieszkam w Warszawie i sam czynsz za mieszkanie kosztuje mnie prawie 900 zl...tak czy siak ona nie ma prawa zachowywac sie w ten sposob. Co to za gadka o bezpieczenstwie? LAsce nie o bezpieczenstwo tu chodzi, tylko o to, zeby nie wypasc gorzej przed kolezankami i zeby sie nie narobic a miec luxy...Moim zdaniem powinienes ja autorze oswiecic, ze ona rowniez powinna miec wieksze ambicje i szukac czegos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rshtq34a
naprawdę szczerze współczuję. jak na swój wiek nie zarabiasz najgorzej , taki świat... ale Twoja dziewczyna jest niestety przykro mi to powiedzieć pusta... nie studiuje, nie pracuje pozadnie? więc co robi? zamęczysz się chłopie... tutaj pomoze tylko długa szczera rozmowa i jeśli ona z niej nic nie zrozumie to porozglądałabym się wkoło bo za Tobą tez na pewno nie jedna sie ogląda ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa. Człowieku, sam musisz nie być zbyt mądry skoro wziąłeś sobie laske bez ambicji, która nawet nie studiuje, ma tępe koleżanki, i przesadnie dba o swój wygląd całą pensje wydając na kosmetyki i ciuchy, pewnie też na kosmetyczkę, fryzjera i tipsy co? Wiecznie imprezuje, pije a jej ulubionym tematem są pewnie nowości w modzie i makijażu. Jest chamska, perfidna i nie dba o Twoje uczucia. Jest materialistką, próżną osobą nie mającą głebi w sobie. Tego chcesz? Ok Twoje zarobki nie są wysokie jak na człowieka 27 letniego, są żałosne jeśli planujesz pójść na swoje i założyć rodzinę. Są natomiast wystarczające jak chcesz życz na przecietnym poziomie w domku u rodziców. Jednak jak byłbyś moim facetem delikatnie zasugerowałabym, że poważnie myśląc o naszej przyszłości oboje musimy mieć ambicje zawodową i robić coś w tym kierunku. Myślałabym raczej o tym (jesli bym cię kochała) żebysmy mieli na wspolne mieszkanie, jedzenie i ewentualne potomstwo. Ale na pewno nie na moje zachcianki, czy wakacje na Majorce. Jesteś z nią zaldwie rok, zostaw zdzire bo to typowa pusta lalka, która wykończy cię kiedyś psychicznie, zobaczysz. I nie pierdol, że ją kochasz, bo lalki w sklepie z zabawkami się podziwia a nie kocha. Kocha je naiwne dziecko a nie dorosły mężczyzna. Chociaż po twoim naiwnym podejściu do zycia chyba masz na dal za dużo tego dziecka w sobie. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejfrwkjvnrjgr
Gdy idzie po ulicy za nią się oglądają Omamieni kolesie co dla niej wszystko zrobią Ona udaje niedostępną i nieśmiałą, A oni dają jej, dają jej , dają co tylko mogą i słyszą: Zrób to bo są na każde zawołanie I słyszą: zrób to tracą głowę dla niej A od niej zakłamanie i tylko zobacz to wszystko tylko by się jej przypodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejfrwkjvnrjgr
Jak skinie palcem Ty będziesz jej posłańcem Ograniczony jak na łańcuchu pies z kagańcem Z nadzieją w sercu że będziesz jej wybrańcem Ona wykorzystuje to co do niej czują, czują. Oni nie widzą że sami się pogrzebują Bo ją miłują- miłością tą się zatrują Bo co innego myślą, a co innego mówią. Zatem sami się okłamują, że chcą z nią być razem. Między sobą rywalizują by być jej gachem i o jej względy A lepiej zatrzymaj popędy, droga nie tędy! i mimo ze może to trendy, taka moda. Bardzo mi jej szkoda, jest taka młoda I jeszcze nie rozumie, ze liczy się to co nosi głowa Bo jej uroda z wiekiem wyparuje jak woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Maja piekne zdjecia i pozniej te zdjecia zamieszczaja na naszej klasie\" na razie doczytałem do tego miejsca. juz teraz moge stwierdzic ze twoja laska to tępa cipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×